وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران ⚖️【سال1403】✔️

در نظر داشته باشید که حقوق دریایی جزو آن دسته از قوانین و مقرراتی است که بین کشورها در خصوص حمل و نقل دریایی و همچنین صید مواد غذایی از دریا به تصویب رسیده است. اگر در زمینه حمل و نقل دریایی یا مسئله کشتیرانی با مشکلات جدی روبرو شده‌اید می‌توانید از وکلای خبره و متخصص در این زمینه کمک دریافت کنید. گاهی ممکن است افراد به دلیل عدم نظارت کامل یا اطلاع کافی در خصوص قوانین با مشکلات جدی قانونی با افراد و دولت‌های دیگر دچار مشکلات و اختلافات جدی می‌شوند که در این شرایط می‌بایست از یک وکیل متخصص در این زمینه مشاوره حقوقی دریافت کرد و با استفاده از توانمندی‌های او منافع شرکت‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی را تامین کرد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران

بهترین وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران کیست؟

می‌دانیم که حقوق دریایی در بسیاری از موارد شامل قوانین و مقررات مشترک بین کشورها می‌شود و لازم است که بهترین وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران تا حدودی به حقوق بین‌المللی و همچنین قوانین کشتییرانی احاطه کامل داشته باشد. همچنین ممکن است این قوانین در طی زمان‌های متمادی دچار تغییرات جدی شده باشد که وکیل باید تفسیر دقیقی از آن را به موکل خود ارائه داده و او را در این زمینه یاری کند.

 بهترین وکیل حقوق دریایی در تهران سعی می‌کند تا تجربیات خود را به موکل خود ارائه داده و او را به پیروزی نزدیک‌تر کند. برترین وکیل حمل و نقل دریایی در تهران به دنبال تامین منافع موکل از طریق به کار بردن مهارت‌های خاص در محاکم قضایی است. وکیل حمل و نقل و کشترانی خوب در تهران جزو مشهورترین وکلای متخصص در این زمینه است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سروش سلامیان

سروش سلامیان بهترین وکیل قرارداد بین الملل

سروش سلامیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای دادگستری بین‌المللی است. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین‌المللی می‌باشند و بیش از یک دهه سابقه وکالت در امور حقوقی و کیفری، با تخصص در دعاوی ملکی و بازرگانی دارند. سروش سلامیان یکی از با تجربه‌ترین و موفق‌ترین وکلای تهران محسوب می‌شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی بازرگانی شرکت های فعال در حوزه بازرگانی بین المللی
 • کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل
 • بیش از یک دهه سابقه وکالت
 • وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری بین المللی IBA
 • انجام مشاوره حقوقی در ارتباط با انجام تجارت در کشورهای حوزه cis (روسیه و کشور های تاره استقلال یافته) و GCC (کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس)
 • انجام مذاکرات تخصصی تجاری و حقوقی برای تجاری که مایل به فعالیت اقتصادی در خارج از ایران میباشند
 • مشاور حقوقی شرکت های خارجی در ایران
 • تسلط کامل به زبان انگلیسی و محاوره به زبان روسی
 • تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشور ها
 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدارک تخصصی حمل و نقل و کشتیرانی از انجمن کشتیرانی ایران
 • مدرک داوری از اتاق بازرگانی ایران انجام کلیه خدمات حقوقی

شماره تلفن دفتر وکالت: 02122227551
شماره تماس:
09121860361


وحید اسماعیلی

وحید اسماعیلی وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران

جناب آقای وحید اسماعیلی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند که قریب به دو دهه سابقه فعالیت در حوزه های مختلف حقوقی، به خصوص دعاوی و پرونده های حمل و نقل و کشتیرانی را دارا می باشند و در طی این سال ها و فعالیت هایشان، با کسب تجاربی که داشته اند، توانستند مشکلات تعداد بسیار زیادی از پرونده های مراجعین و موکلین خود را رفع کنند و باعث رضایت آنان واقع شوند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی(یوسف اباد)، خیابان دهم، کوچه سپیده، پلاک 30، واحد2، طبقه اول

شماره تماس: 09121881370

محمدعلی والیانی

محمدعلی والیانی وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران

وکیل دیگر که از وکیل های حرفه ای در تهران می باشند، جناب آقای محمدعلی والیانی هستند که وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. ایشان دارای فعالیت و سابقه ظولانی به مدت 14 سال را در زمینه های گونان هستند که برای نمونه، از مهمترین این فعالیت ها دعاوی حمل و نقل و کشتیرانی می باشد. ایشان با قدرت نفوذ کلامی که دارند توانسته اند تعداد بسیار زیادی از پرونده های موکلین خود را با موفقیت خاتمه دهند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به بهشتی، نبش کوچه مقدم، پلاک 242، واحد 2

شماره تماس: 09121278464

محمد اسکندری

محمد اسکندری وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران

جناب آقای محمد اسکندری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشند. ایشان در زمینه حقوق حمل و نقل و کشتیرانی فعالیت می کنند. وی با تمامی قوانین و مقررات مربوط به حمل و نقل بار و مسافران دریایی آشناست و به موکلان خود در این زمینه ها با توجه به تجربه های کسب کرده در سال های فعالیت خود، راهنمایی حقوقی ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، روبرو پارک ساعی، کوچه آبشار، پلاک 1، واحد 7

شماره تماس: 09121099532

مهدی احمدنیا مجرد

مهدی احمدنیا مجرد وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران

جناب آقای مهدی احمدنیا دیگر وکیل برتر حوزه کشتیرانی و حمل و نقل در تهران می باشند که دارای بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه می باشند. زمینه های فعالیت جناب احمدنیا مواردی همچون: تدوین و بررسی قراردادها، حل اختلافات و تنظیم خسارت های ناشی از تصادفات و حوادث حمل و نقل، مشاوره در مورد تامین حقوق و تعهدات در قبال تاخیر در تحویل بار و سایر مسائل مرتبط با حمل و نقل، است.

آدرس دفتر: تهران، خیابان میرعماد، پلاک 20، طبقه 4، واحد 15

شماره تماس: 09121533386

محمدعلی واحدی

محمدعلی واحدی وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران

جناب آقای محمدعلی واحدی، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری می باشد که در زمینه کشتیرانی ارائه خدمات می کنند. جناب واحدی در مواردی مانند: تدوین و بررسی قراردادها، حل اختلافاتو منازعات در زمینه حمل و نقل و کشتیرانی، خسارت های ناشی از تصادفات و حوادث، تاخیر در تحویل بار، مشاوره در مسائل قانونی و قوانین حمل و نقل و سایر مواردی که مربوط به حمل و نقل و کشتیرانی می باشد کار می کنند و را درست را به موکلین خود نشان می دهد و آن ها را به سمت موفقیت در پرونده شان سوق می دهد.

آدرس دفتر: تهران، میدان انقلاب، خیابان جمالزاده جنوبی، کوچه دانشور، پلاک 4، واحد 10

شماره تماس: 09124141450

انتظارات موکل از وکیل حمل و نقل و کشترانی تهران چیست؟

تعامل و همکاری حرفه‌ای با موکل: به هر حال می‌دانیم که بهترین وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران پرونده موکل را در دست دارد بنابراین باید او را در جریان آخرین تغییرات دعاوی مطرح شده قرار دهد. گاهی در جریان قرار دادن موکل باعث می‌شود تا او نیز نکات مهمی را به وکیل خود گوشزد نموده و به این شکل امورات حقوقی مربوط به پرونده‌های پیچیده و دشوار با سهولت بیشتری انجام شود.

وکیل به هیچ عنوان نباید تنهایی پرونده را در پیش گرفته و برای به نتیجه رساندن آن تلاش کند چرا که موکل نیز بخشی از پرونده است و نادیده گرفتن او باعث دلسردی هرچه تمام‌تر موکل خواهد شد. این دو باید با همکاری یکدیگر استراتژی مناسبی را برای رسیدن به هدف ترسیم نموده و در جهت آن گام بردارند.

انجام وظایف حرفه‌ای به طور کامل: قانون وظایف دقیقی را برای وکیل برشمرده است که وکیل حرفه‌ای می‌بایست آنها را انجام داده و به این شکل باعث جلب رضایت موکل شود. اگر قرارداد حرفه‌ای با وکیلتون امضا کرده‌اید باید از او انتظار داشته باشید که به تمامی تعهداتی که در قرارداد آنها را پذیرفته است پایبند بوده و به تمامی آنها به طور کامل و دقیق عمل نماید تا منافع شما در محاکم قضایی حفظ شود.

منافع مالی شما درگیر پرونده‌هایی با موضوع حمل و نقل و کشترانی است بنابراین از بهترین وکیل حمل و نقل در تهران توقع دارید تا تلاش خود را به کار ببندد و منافع شما را در محاکم قضایی در مدت زمان کمی به دست آورد. اگر وکیل در انجام وظایفش کوتاهی کند شما نیز در تامین منافعتان با مشکل روبرو خواهید شد.

استفاده از مهارت‌های کلامی برای کسب پیروزی: وقتی وکیلی را برای رسیدگی به پرونده‌های کشتیرانی و حمل و نقل دریایی استخدام می‌کنید کمترین توقع و انتظار شما از او این است که دفاعیات خود را با استفاده از مهارت‌های کلامی به قاضی پرونده ارائه داده و منافع شما را تامین کند.

ما بر روی مهارت‌های کلامی و فن بیان قوی وکیل تاکید داریم اما باید به تسلط او بر روی قوانین و مقررات نیز توجه داشته باشید. چرا که تجربه نشان داده اگر وکیلی خوش صحبت و دارای فن بیان قوی باشد و در عین حال نتواند آنطور که باید به جزئیات حقوقی اشاره کند در تامین منافع و کسب پیروزی برای موکلش با مشکلات جدی روبرو خواهد شد؛ بنابراین باید در انتخاب‌هایی که انجام می‌دهید نهایت دقت را داشته باشید.

بهترین وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران

سابقه و تخصص دو معیار مهم انتخاب وکیل حمل و نقل و کشتیرانی تهران

اگر قصد انتخاب بهترین وکیل کشتیرانی در تهران را دارید لازم است به تخصص او نیز به عنوان یکی از معیارهای مهم توجه ویژه کنید. معمولا وکلا بخشی از علم حقوق را به عنوان تخصص خود در نظر گرفته و چندین سال در آن زمینه پرونده‌های مختلف را قبول می‌کنند تا در آن به تبحر و کیفیت بالای دست پیدا کنند و اینجاست که اگر شما برای حل مشکلاتتان در حوزه تخصصی به وکیل مورد نظر مراجعه کنید می‌توانید بازدهی بیشتری را به دست آورید.

اگر به سوابق وکلا مراجعه کنیم به زودی در خواهیم یافت که وکلایی که در زمینه تخصصی خود پرونده قبول می‌کنند می‌توانند نتایج درخشان‌تری را در دادگاه کسب نمایند؛ بنابراین اگر در زمینه حمل و نقل دریایی و کشتیرانی با مشکلاتی روبرو شده‌اید بهتر است بگردید و وکلای با تجربه و متخصص را انتخاب کنید چرا که این وکلا می‌توانند کمک بیشتری به شما داشته باشند.

می‌دانیم که علم حقوق بسیار گسترده و فرار است و اگر وکیلی ادعا کند که در تمامی بخش‌های آن می‌تواند بازدهی یکسانی داشته باشد سخت در اشتباه است. ترجیح اکثر وکلا بر این است تا در چند حوزه به صورت تخصصی مطالعه کرده و وقتی که در آن به بازدهی بالا رسیدند، پرونده‌هایی که قبول می‌نمایند را نیز در همان حوزه به سرانجام برسانند.

بهترین وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران به عنوان وکیلی موفق و معتبر می‌تواند مهارت بیشتری را به خرج داده و با سهولت بالاتری استراتژی مناسب را در پیش گرفته و منافع و اهداف شما را تامین نماید. دقت کنید که سابقه یک وکیل متخصص نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌تواند یکی از معیارهای مهم در شناخت او و اعطای وکالت در مسیر دادرسی به شمار بیاید.

وکلای با سابقه راه‌های کسب پیروزی را بهتر از وکلای بی تجربه می‌دانند چرا که سال‌های زیادی درگیر پرونده‌های حمل و نقل و کشترانی بودند. این وکلا با افراد بسیاری مراوده داشته و می‌توانند برای حل مشکلات حقوقی شما از آنها مشورت بگیرند. از سوی دیگر می‌توان گفت که وکلای با سابقه با رویه‌های قضایی و نظام حقوقی کشور آشنایی بیشتری دارند و این مسئله می‌تواند در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی کند.

رزومه وکلا را به دقت بررسی کنید تا برای شما عیان شود که میزان سابقه او و سطح دانش و علم فنی او به چه اندازه‌ای است. البته اگر در جلساتی برای تعیین حق الوکاله با وکیل خود مذاکره دارید باید به این نکته واقف باشید که دستمزد وکلای با سابقه در مقایسه با وکلای بی تجربه بیشتر خواهد بود. چرا که چنین وکلایی می‌تواند کیفیت بالاتری را در ارائه خدمات حقوقی مربوط به پرونده‌های کشتیرانی به شما ارائه دهند و شانس کسب پیروزی برای شما افزایش پیدا خواهد کرد.

بهترین وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران

کلام آخر

آرزو می‌کنیم که با مطالعه این مطلب حقوقی توانسته باشید مشکلات خود در زمینه حمل و نقل و کشترانی را در مدت زمان کمی برطرف کرده و به اهداف مد نظرتان برسید. در این مطلب از سایت برترین وکلا تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم‌ترین مشخصات بهترین وکیل حمل و نقل و کشتیرانی در تهران آشنا کنیم تا کار برای انتخاب از میان وکلای مشهور ساده‌تر به نظر برسد. در ادامه انتظارات موکل از وکیل مورد بررسی قرار گرفت و همچنین تلاش کردیم تا سابقه و تخصص وکلا را به عنوان دو معیار مهم در انتخاب آنها مورد ارزیابی قرار دهیم. ممنون می‌شویم اگر نظرات خود را با سایر مخاطب به آن در میان گذاشته و با آنها همفکری کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هجده =

دکمه بازگشت به بالا