طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق دزفول ⚖️【سال1403】 ✔️

بسیاری از افراد در زندگی مشترک به اهدافی که از پیش تعیین کرده بودند دست پیدا نمی‌کنند و ناملایمات زندگی آنها را به جایی می‌رساند که اندیشه‌ای برای آنها جز طلاق باقی نمی‌ماند؛ اما لازم است به این موضوع توجه داشته باشیم که طلاق یک روند قانونی برای جدایی زوجین از یکدیگر است و برای انجام آن لازم می‌باشد که به طور کامل با قوانین و مقررات حقوقی مربوطه آشنایی داشته باشید. ممکن است فرد بر روی مواد قانونی و جزئیات مربوط به آنها شناخت کافی نداشته و با همین اطلاعات اندک پای به عرصه محاکم قضایی بگذارد. در این صورت به طور قطع فرد دچار خسارت‌های جبران ناپذیری خواهد شد و هرگز نخواهد توانست حقوقی را که قانون برای او در نظر گرفته را به طور کامل محقق نماید. برای حضوری موفق در محیط دادگاه در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق دزفول آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در دزفول

بهترین وکیل طلاق دزفول کیست؟

بسیاری از افراد سعی دارند خسارت‌های ناشی از طلاق را به حداقل رسانده و به همین سبب با دیدی جامع پای به عرصه محاکم قضایی بگذارند. برای این کار لازم است در ابتدا تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا بهترین وکیل طلاق دزفول را شناسایی کرده و برای استخدام وی اقدامات لازم را به انجام برسانید. این موضوع را در نظر داشته باشید که پرونده‌های حقوقی به هر اندازه هم که ساده به نظر برسند باز هم با پیچیدگی‌های جدی همراه هستند و کار برای رسیدگی به آنها بسیار دشوار می‌باشد.

به طور معمول طلاق با خسارت‌هایی همراه است و اگر با حقوق خود آشنایی نداشته باشیم این خسارت‌ها به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد. برترین وکیل طلاق در دزفول دانش حقوقی خود را به کار خواهد گرفت تا شما را از حقوق قانونی‌تان آگاه کرده و مهیای حضور در دادگاه نماید. بهترین وکیل دزفول این وظیفه را بر عهده دارد تا به تعهدات خود عمل کرده و همواره رضایتمندی موکل را تامین نماید. او پایبند به اصول حرفه‌ای بوده و هرگز کاری نمی‌کند که پرونده در دادگاه با شکست مواجه شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق دزفول را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در دزفول را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

فاطمه ترسلی

فاطمه ترسلی وکیل طلاق در دزفول

سرکار خانم فاطمه ترسلی وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در همه ی امور دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت و وکالت می پذیرند. همچنین ایشان با توجه به سابقه ی درخشان خود درامور دعوی طلاق وکیلی با تجربه شناخته شده است. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان طالقانی، روبروی پارکینگ آقامیری، بعد از درمانگاه امام جعفر صادق، کوچه جلودار، پلاک ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۴۳۳۰۸۲

زهره جوکار

زهره جوکار وکیل طلاق در دزفول

سرکار خانم زهره جوکار وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سالهای طولانی در حوزه ی دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان از بهترین وکیل های طلاق می باشند و تعداد زیادی پرونده موفق در این حوزه به نام خود ثبت کرده اند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان طالقانی، نبش خیابان حافظ، پلاک ۶۰۰

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۴۱۰۰۷۹

علی جولازاده

علی جولازاده وکیل طلاق در دزفول

جناب آقای علی جولازاده وکیل و مشاور با تجربه پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه های مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان به صورت حرفه ای در زمینه طلاق فعالیت می کنند و به مراجعین مشاوره ارائه می دهند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، روبروی بانک رفاه کارگران، کوچه جنب بانک تجارت، ساختمان آنیشا، طبقه همکف

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۴۴۵۶۷۳

محسن دهدار

محسن دهدار  وکیل طلاق در دزفول

جناب آقای محسن دهدار وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان وکیل توانا و سرشناس در حوزه طلاق می باشند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، بین خیابان امام خمینی و پل جدید

تلفن تماس: ۰۹۱۶۱۴۱۸۰۰۷

محمد ارشادی

محمد ارشادی وکیل طلاق در دزفول

جناب آقای محمد ارشادی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان درامور مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان با دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های طلاق دارند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، روبروی پاساژ ولیعصر، جنب پارکینگ شهرداری

تلفن تماس: ۰۹۱۶۱۴۱۶۲۰۳


تعرفه حق الوکاله در صورت شکست در پرونده

بسیاری از افرادی که سعی دارند با استخدام بهترین وکیل طلاق دزفول نیازهای حقوقی خود را برطرف کرده دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشند به دنبال این هستند که راهی را برای محاسبه تعرفه حق الوکاله در صورت شکست در پرونده پیدا کنند. برای پاسخگویی به سوالاتی از این جنس که تعرفه حق الوکاله وکیل به چه صورت تعیین می‌شود باید اشاره داشته باشیم که این موضوع در بسیاری از پرونده‌ها به توافق وکیل و موکل بستگی دارد و هرگز نمی‌توان برای آن میزان مشخصی را تعیین نمود.

در نظر داشته باشید که تنها وکیل زمانی می‌تواند نظر قطعی خود را در خصوص میزان حق الوکاله به موکل اعلام دارد که شناخت کاملی از پرونده پیدا کرده باشد. برای این کار لازم است زمانی که از انتخاب وکیل مورد نظرتان اطمینان حاصل کردید در جلسه‌ای با او در خصوص میزان حق الوکاله به توافقات کامل دست پیدا کنید. در جلسات ملاقات حضوری وکیل به مطالعه کامل پرونده پرداخته و از جوانب مختلف آن کسب اطلاع می‌کند. در زمانی که وکیل به شناخت کاملی از پرونده رسید می‌تواند میزان حق الوکاله را اعلام کند.

در این صورت است که موکل نیز می‌تواند چانه زنی کرده و به این شکل از مقدار پیشنهاد شده توسط بهترین وکیل طلاق دزفول کم کند. علاوه بر این می‌توان در خصوص تمام جزئیات مربوط به حق الوکاله با وکیل مورد نظر گفت و گو کرد تا در نهایت توافقی کامل حاصل شود. یکی از این جزئیات مهم حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده‌های طلاق می‌باشد. همه چیز به توافق شما با وکیل مورد نظر باز می‌گردد و نمی‌توان نسخه‌ای از پیش تعیین شده را برای آن مشخص کرد و دو طرف را ملزم به انجام آن نمود.

برای مثال متن توافق شما می‌تواند به این صورت باشد که در صورت شکست در پرونده‌های طلاق وکیل از دریافت قسط پایانی حق الوکاله خود محروم شود. از سوی دیگر توافقات صورت گرفته میان وکیل و موکل میتواند به این شکل باشد که حتی در صورت شکست در انواع پرونده‌های طلاق نیز خللی در میزان حق الوکاله وکیل حاصل نشده و او بتواند تمام دستمزد خود را به صورت کامل دریافت نماید؛ بنابراین اگر با وکیل مورد نظرتان در این خصوص به توافقات کاملی دست پیدا کردید لازم است آن را در قرارداد ذکر نمایید تا از بروز اختلافات جدی در آینده جلوگیری شود.

بهترین وکیل طلاق در دزفول

تفاوت میان بهترین وکیل طلاق دزفول با سایر وکلا در چیست؟

سرشناس بودن وکیل: سرشناس بودن بهترین وکیل طلاق دزفول می‌تواند یکی از مؤلفه‌هایی باشد که با در نظر گرفتن آن می‌توانید به شاخص‌ترین و مطرح‌ترین گزینه‌ها دست پیدا کنید. همواره این نکته را در نظر داشته باشید که وکیلی به اوج شهرت و معروف بودن می‌رسد که در طی سال‌های متمادی ان توانایی و مهارت‌هایی که در زمینه‌های طلاق دارد را به اثبات برساند. وکلایی که در مقاله از آنها یاد شد به طور قطع در میان افراد آشنا به مسائل حقوقی جزو معروف‌ترین‌ها به شمار می‌روند.

دانش حقوقی بالا: لازم است وکیل پایه یک دادگستری از همه نظر در میان رقبای جدی خود سرآمد باشد. یکی از مهمترین این مولفه‌ها دانش حقوقی و میزان تحصیلات وکیل می‌باشد. ذکر این نکته ضروری است که وکلای نام برده شده در مقاله تحصیل کرده یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور هستند همواره می‌توانند دانش حقوقی خود را بی‌کم و کاست در اختیار موکلان قرار دهند. در صورتی که وکیل از دانش حقوقی بالایی برخوردار باشد می‌تواند با مرور مواد قانونی مختلف راهکار مناسبی را برای حل مشکلات طلاق ارائه دهد.

مهارت‌های ارتباطی قوی: افرادی که در پرونده‌های طلاق با مشکلات عدیده‌ای روبرو هستند به طور معمول از نظر روحی درگیر برخی تنش‌ها می‌شوند که کار را برای ارتباط گرفتن با آنها سخت خواهد کرد. این نکته را در نظر داشته باشید که بهترین وکیل طلاق دزفول اندکی با ل روانشناسی آشنایی دارد و می‌تواند راه‌های نفوذ به درون موکل را پیدا کند. از سوی دیگر مهارت‌های ارتباطی وکیل مورد نظر به او کمک خواهد کرد تا با قضات و طرف‌های دیگر دعوا تعامل داشته باشد و به این شکل منافع موکل را تامین کند.

فن بیان قوی: یکی دیگر از تفاوت‌هایی که باید با آن اشاره داشته باشیم این است که وکلای مورد نظر از فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام بالایی برخوردار هستند و قادر می‌باشند حتی پیچیده‌ترین مسائل حقوقی مربوط به دعاوی طلاق را به زبانی ساده و قابل فهم برای موکلان خود تشریح نمایند. دانش حقوقی یک وکیل می‌تواند نقش موثری در پیشبرد اهداف تعیین شده در خصوص پرونده‌های طلاق داشته باشد اما در صورتی که وکیل فن بیان کافی در اختیار نداشته باشد به هیچ عنوان نخواهد توانست از دانش حقوقی خود استفاده موثری را ببرد.

بهترین وکیل طلاق در دزفول

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم ترین مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل طلاق دزفول آشنا کنیم تا بدون دغدغه بتوانید نیازهای حقوقی خود را به کمک آن ها برطرف کنید. در ادامه تعرفه حق الوکاله در صورت شکست مورد بررسی قرار گرفت و در انتها به سراغ تفاوت های وکلا رفتیم. اکنون از شما می خواهیم نظرات خود را در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا