خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در دزفول ⚖️【سال1403】 ✔️

افراد در مواجهه با افرادی که با آن ها از نظر سببی و نسبی دارای نسبت های خانوادگی هستند گاهی با مشکلات حقوقی بسیاری رو به رو می شوند. در چنین شرایطی قانونگذار با تصویب قانون هایی سعی دارد روابط میان اعضای یک خانواده را تعیین نموده و از بروز اختلافات جدی جلوگیری نماید و یا اینکه به حل آن ها بپردازد. در مواجهه با دعاوی خانوادگی بهتر این است که از یک وکیل خبره و مجرب استفاده کنید و حل امورات مربوطه را به طور کامل به او بسپارید تا به این شکل خسارت های ناشی از بروز اختلافات را به حداقل رسانده و یک گام بزرگ برای کسب پیروزی بردارید؛ اما هر وکیل با هر میزان از توانایی نخواهد توانست در این زمینه به شما کمک کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در دزفول آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در دزفول

بهترین وکیل خانواده در دزفول کیست؟

ممکن است تصور داشته باشید که پرونده های مربوط به دعاوی خانواده ای که در اختیار دارید به اندازه کافی با پیچیدگی همراه نیستند و به همین سبب تصمیم بگیرید که خودتان دست کار شده و شخصا رسیدگی به آن ها را در اختیار بگیرید. در چنین شرایطی ممکن است یک اشتباه مهلک از شما سر بزند که کل حقوق قانونی شما را با مخاطرات جدی همراه کند. در واقع با استفاده از تجربیات بهترین وکیل خانواده در دزفول است که می توانید خسارت های ناشی از شکست در پرونده های خانوادگی را به حداقل برسانید.

در نظر داشته باشید که برترین وکیل خانواده در دزفول سال های زیادی در این عرصه به قبول پرونده های خانوادگی پرداخته و با قوانین حاکم بر دعاوی طلاق، نشوز، مهریه، حضانت فرزند، تقسیم ارث و غیره آگاهی کامل دارد. او می تواند با در نظر گرفتن جزئیات مربوط به پرونده راهکارهایی را به شما ارائه دهد که با به کارگیری آن ها چند قدم به کسب پیروزی نزدیک تر می شوید. بهترین وکیل دزفول دانش حقوقی و تجربیات خود را برای کسب موفقیت و تامین اهداف موکل مورد استفاده قرار خواهد داد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در دزفول را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در دزفول را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

هبت اله برزین

هبت اله برزین وکیل خانواده در دزفول

جناب آقای هبت الله برزین وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری می باشند، ایشان در همه ی امور دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان با توجه به سابقه ی خود درامور دعوی خانواده وکیل با تجربه شناخته شده است. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، ۳۰متری قرنی، ۱۰متری داور، پلاک ۳۲

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۰۷۶۶۲۹

مهرنوش بلنده

مهرنوش بلنده وکیل خانواده در دزفول

سرکار خانم مهرنوش بلنده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان درامور کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان یکی از وکلای توانا در زمینه ی دعوی خانواده هستند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، پشت پاساژ امین، جنب نمایندگی سامسونگ

تلفن تماس: ۰۹۱۶۹۴۱۸۶۵۸

حبیب بهزادیان

حبیب بهزادیان وکیل خانواده در دزفول

جناب آقای حبیب بهزادیان وکیل و مشاور با سابقه پایه یک دادگستری می باشند. ایشان درامور کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان با چندین سال سابقه وکالت خانواده پرونده های موفق متعددی را در کارنامه کاری خود جای داده اند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، کوچه شهید کیانی، مجتمع وکالت، طبقه سوم پلیس +۱۰

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۴۵۸۹۲۳

مریم تاج بخش

مریم تاج بخش وکیل خانواده در دزفول

سرکار خانم مریم تاج بخش وکیل و مشاور موفق پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه های مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان در تمامی زمینه ها وکالت و مشاوره انجام می دهند، ولی در زمینه خانواده سابقه ی بسیار خوبی داشته اند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، نبش هجرت، طبقه۲

تلفن تماس: ۰۹۱۶۷۸۰۶۰۱۰

علی تختایی

علی تختایی وکیل خانواده در دزفول

جناب آقای علی تختایی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری می باشند. ایشان با تکه بر قوانین وکالت و تبحر در حوزه دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین پرونده های مهم و پیچیده ای در حوزه خانواده را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، تقاطع آفرینش، شریعتی، جنب بانک پاسارگاد، طبقه سوم، واحد ۹

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۴۲۳۶۵۱


فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل خانواده در دزفول

اکثر افرادی که با پرونده های مربوط به دعاوی خانواده دست و پنجه نرم می کنند به طور قطع با این دغدغه همراه هستند که میزان دستمزد بهترین وکیل خانواده در دزفول برای قبول وکالت در پرونده های آن ها چقدر است؟ در صورتی می توانیم به این سوال پاسخ دهیم و فرمول مشخصی را به شما ارائه دهیم که در ابتدا اطلاعات شما را در خصوص نحوه تعیین حق الوکاله افزایش دهیم. پیش از هر چیز لازم است تشریح کنیم که نمی توانیم میزان مشخصی را به عنوان دستمزد وکیل در پرونده های خانوادگی اعلام کرد.

در بسیاری از موارد آیین نامه های مربوطه سعی دارند تا مقدار مشخصی را به عنوان حق الوکاله در دعاوی خانواده اعلام کنند؛ اما وکیل دارای شغلی آزاد است و همین مسئله دست وکیل را باز می گذارد تا با در نظر گرفتن عوامل مختلف، میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن را به صورت توافقی تعیین نماید. در ابتدا حقوقدان پرونده را مطالعه کرده و در خصوص تمامی جوانب آن کسب اطلاع می کند. در این صورت است که او می تواند نظر نهایی خود را به عنوان حق الوکاله و هزینه به موکل پیشنهاد دهد.

در این صورت است که موکل نیز می تواند با اطلاعاتی که در این زمینه دارد به چانه زنی و تبادل نظر مشغول شده و از میزان حق الوکاله وکیل بکاهد تا در نهایت رقم مورد توافق به دست بیاید و همکاری اتفاق بیفتد. البته ممکن است دو طرف نتوانند به رقم مشخصی دست پیدا کنند که در این صورت بدیهی است که همکاری و امضای قراردادی نیز در کار نخواهد بود. به هر حال باید در تعیی میزان حق الوکاله نظر هر دو نفر مثبت بوده و توافقات کاملی نیز شکل بگیرد. در پایان برای جلوگیری از بروز اختلاف نیز قرارداد امضا می شود.

برای شیوه پرداخت نیز دست شما باز است. اگر توانایی مالی برای پرداخت یکجای حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در دزفول را ندارید می توانید دست به کار شده و موافقت وکیل را برای پرداخت اقساطی آن جلب نمایید. به طور معمول حق الوکاله را در چند قسط در اختیار وکیل قرار می دهند. میزان مبلغی که باید در هر قسط به حقوقدان مورد نظر پرداخت شود نیز به صورت توافقی تعیین می شود. علاوه بر این لازم است در خصوص مسائل دیگری مانند حق الوکاله در صورت شکست در پرونده نیز توافق شکل بگیرد.

بهترین وکیل خانواده در دزفول

اقدامات غلط در انتخاب وکیل خانواده در دزفول

انتخاب عجولانه وکیل: در ابتدا لازم است به این موضوع توجه داشته باشید که در انتخاب بهترین وکیل خانواده در دزفول لازم است تحقیقات جامعی انجام شود و از هر گونه تصمیم احساسی در این زمینه پرهیز کنید. چرا که هر گونه تصمیم احساسی بدون در نظر گرفتن توانایی و مهارت های وکیل، ی تواند خسارت های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. علاوه بر این، در انتخاب های عجولانه فرصتی برای سنجش توانمندی وکیل باقی نمی ماند و ممکن است به گزینه های نامناسب برسید.

انتخاب وکلای تازه کار و بی تجربه: در نظر داشته باشید که دعاوی خانواده پیچیده هستند و همین مسئله به تنهایی کافی است تا برای رسیدگی به آن ها از وکلای با تجربه و سابقه درخشان استفاده کنید. با استفاده از وکلای تازه کار پرونده را به سوی شکست سوق خواهید داد چرا که این وکلا عملا حرفی را برای گفتن و ارائه به دادگاه ندارند و ممکن است پرونده را به محلی برای آزمون و خطا و کسب تجربه خود تبدیل کنند.

انتخاب وکیل بر اساس میزان حق الوکاله: در قسمت قبل به خوبی این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم که ممکن است بهترین وکیل خانواده در دزفول با در نظر گرفتن عوامل مختلفی میزان حق الوکاله را مشخص کند؛ اما باید در نظر داشته باشید که برخی از وکلا ممکن است در مواجهه با پرونده های خانوادگی هزینه های مقرون به صرفه ای را مطالبه نمایند و برخی دیگر دستمزدهای هنگفتی داشته باشند. به هر حال نباید براساس دستمزد وکیل انتخاب کنید و باید توانایی وکیل را بسنجید.

انتخاب وکیل بر اساس جنسیت: یکی دیگر از اشتباهاتی که ممکن است افراد در انتخاب وکلای پایه یک دادگستری برای رسیدگی به پرونده های خانوادگی با آن رو به رو شوند این است که وکیل مورد نظرشان را تنها بر اساس جنسیت آن ها انتخاب کنند. در نظر داشته باشید که جنسیت یک وکیل برای بسیاری از موکلان از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما این موضوع هرگز نباید سبب شود که از سایر مهارت های او غافل مانده و درباره او تحقیق نکنید.

بهترین وکیل خانواده در دزفول

کلام آخر

از اینکه تا اینجای مقاله با ما همراه بودید و در کنار ما ماندید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با بهترین وکیل خانواده در دزفول آشنا کنیم تا شما دغدغه ای از بابت دسترسی به وکلای مجرب و ممتاز نداشته باشید. در ادامه فرمول محاسبه میزان حق الوکاله را مورد بررسی قرار دادیم و در انتهای مطلب نیز اشتباهات و اقدامات غلط در انتخاب وکیل را ارزیابی کرده و آن را تشریح نمودیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله دارید را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا