وکیل

10 تا از بهترین وکیل دزفول ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1402】

باید همواره به این نکته توجه داشته باشید که مسائل حقوقی به صورت کاملاً تخصصی دنبال می‌شود و بدون در اختیار داشتن دانش حقوقی و تجربیات کافی در این زمینه هرگز نخواهید توانست به توفیقی دست پیدا کنید. ممکن است برای مشکلات پیش آمده به دنبال راهکار مناسبی باشید و یا اینکه دعوایی علیه شما در محاکم قضایی اقامه شده باشد که در تمامی این شرایط نیاز است روی کمک‌های یک وکیل با تجربه و خبره حساب ویژه‌ای را باز کنید. گزینه‌های مختلفی در سطح شهر دزفول مشغول به فعالیت‌های حقوقی هستند اما م است برای دستیابی به نتایج درخشان به سراغ شاخص‌ترین و مطرح‌ترین آنها بروید؛ زیرا تنها در این صورت است که می‌توانید با موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کنید. در این مقاله سعی داریم به معرفی بهترین وکیل دزفول بپردازیم پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

بهترین وکیل دزفول

بهترین وکیل دزفول کیست؟

همواره با استفاده از مشاوره حقوقی می‌توانید راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات پیش آمده در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری به دست آورید و خود را چند قدم به کسب موفقیت نزدیک‌تر نمایید. بهترین وکیل دزفول با کمک گرفتن از دانش حقوقی خود و انتقال آنها به موکلان می تواند در این زمینه راهگشا بوده و به حل مشکلات پیش آمده کمک‌های شایانی داشته باشد؛ بنابراین اگر دعوایی علیه شما اقامه شده است و یا اینکه قصد اقامه دعوای حقوقی یا کیفری را دارید می‌توانید روی کمک‌های وکیل حساب کنید.

تنها با مطالعه کتاب‌های حقوقی نمی‌توانید امید چندانی به کسب پیروزی در محاکم قضایی داشته باشید چرا که علم حقوق بسیار پیچیده است و همواره شما نیازمند استفاده از برترین وکیل دزفول هستید. به هر حال بهترین وکیل پایه یک دادگستری در دزفول شناخت بالایی از پیچ و خم‌های مسیر دارد و می‌تواند مطلوب‌ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل قرار دهد. وکیل خوب در دزفول به هیچ عنوان تحت تاثیر جو دادگاه قرار نمی‌گیرد و تامین اهداف موکل را پیش روی خود می‌بیند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل دزفول را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای دزفول را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

علی جوادموتاب

علی جوادموتاب بهترین وکیل دزفول

جناب آقای علی جوادموتاب وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری با بیش از 20 سال سابقه وکالت و فعالیت در زمینه هایی همچون دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری می باشند که با پرونده های موفق خویش توانسته اند تا سابقه درخشانی از خود به جای بگذارند.

شماره تماس: 09166417568
آدرس دفتر:
دزفول، خیابان شریعتی، بین بوعلی و فردوسی، طبقه پنجم مجتمع تجاری افشین

جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای علی جوادموتاب، می‌توانید از طریق شماره تماس بالا با ایشان در ارتباط باشید.

راضیه برازش

راضیه برازش وکیل در دزفول

سرکار خانم راضیه برازش وکیل با سابقه و مشاور پایه یک دادگستری هستند. به صورت حرفه ای در زمینه ی دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی فعالیت دارند. ایشان وکیل توانا و سرشناس می باشند. مشاوره های سرکار خانم راضیه برازش به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین شان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان امام شمالی، نبش کوچه لب خندق

تلفن تماس: ۰۹۱۶۷۶۸۲۴۹۵

حبیب بهزادیان

حبیب بهزادیان وکیل در دزفول

جناب آقای حبیب بهزادیان وکیل پایه یک دادگستری، وکیل توانا و حرفه ای در این امور هستند. ایشان به صورت تخصصی در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین در 9 سال گذشته رزومه کاری خوبی از خود به جای گذاشته اند. شما می توانید برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، کوچه شهید کیانی، مجتمع وکالت، طبقه سوم پلیس +۱۰

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۴۵۸۹۲۳

فاطمه ترسلی

فاطمه ترسلی وکیل در دزفول

سرکار خانم فاطمه ترسلی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند و تبحر خاصی در امور مختلف کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده دارند. پرونده های پیچیده متعددی به موفیقت رسانده است و عملکرد بسیار قوی دارد. شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره و رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان طالقانی، روبروی پارکینگ آقامیری، بعد از درمانگاه امام جعفر صادق، کوچه جلودار، پلاک ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۴۳۳۰۸۲

محمد خونساری

محمد خونساری وکیل در دزفول

جناب آقای محمد خونساری وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. به صورت حرفه ای در زمینه های متفاوت کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرند. ایشان با چندین سال سابقه وکالت پرونده های موفق متعددی را در کارنامه کاری خود جای داده است.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان طالقانی غربی، کوچه قلعه، پلاک ۴، واحد یک

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۴۲۱۹۳۸

مهشید دبیری فر

مهشید دبیری فر وکیل در دزفول

سرکار خانم مهشید دبیری فر با مدرک کارشناسی حقوق از وکلای پایه یک دادگستری هستند. با تبحر و تخصص در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده وکالت می پذیرد. ایشان در طول سابقه وکالتش توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام برساند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین شان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: دزفول، بلوار مقاومت، مقاومت ۱۷، پلاک ۱۸

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۴۳۷۸۱۱


مزایای مشاوره حقوقی با وکیل دزفول

این نکته را در نظر داشته باشید که حتی اطلاعات مختصر در زمینه مسائل حقوقی نیز نمی‌تواند شما را به سرمنزل مقصود برساند و شما در همه حال نیازمند استفاده از توانایی و مهارت های بهترین وکیل دزفول هستید؛ اما راه‌های مختلفی برای همکاری با وکیل و استفاده از تجربیات او به عنوان فردی که با مسائل حقوقی  زیادی درگیر بوده وجود دارد. یکی از این راه‌ها که اتفاقاً در کسب موفقیت‌های چشمگیر در محاکم قضایی نیست تاثیر بالایی خواهد داشت مشاوره حقوقی می‌باشد.

فرد در جلسات مشاوره حقوقی به سادگی می‌تواند تمامی سوالاتی که در ذهن خود در خصوص پرونده‌های حقوقی و کیفری دارد را مطرح نموده و برای آنها به دنبال پاسخی منطقی بگردد. در صورتی که فرد با استفاده از توانایی‌های وکیل بتواند از حقوق قانونی خود به طور کامل آگاهی پیدا کند هرگز اجازه نخواهد داد که سوء رفتارهای دیگری منافعی را از او ضایع کرده و حقوق او را پایمال نماید. از این رو لازم است پیش از حضور در جلسات مشاوره حقوقی سوالات خود را آماده کرده و در نزد وکیل مطرح نمایید.

ذکر این نکته ضروری است که همواره شما باید برای دریافت مشاوره حقوقی هزینه کمتری را در مقایسه با استخدام بهترین وکیل دزفول صرف نمایید. از این رو اگر احساس می‌کنید از لحاظ هزینه های مالی با محدودیت‌هایی روبرو هستید می‌توانید به جای اینکه قید استخدام وکیل را بزنید مشاوره حقوقی دریافت کرده و خود را مهیای حضور در جلسات دادگاه کنید. وکیل به واسطه تحصیلاتی که در رشته های مربوطه در اختیار دارد می‌تواند راهنمایی‌های موثری را به شما ارائه داده و راهکار حل مشکلات را به شما معرفی کند.

مشاوره حقوقی همواره از روش‌های تلفنی و حضوری و آنلاین قابل دریافت است که هر یک از شما بسته به شرایطی که در اختیار دارید می‌توانید به یکی از آنها اتکا کرده و مشکلات حقوقی خود را برطرف کنید؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که وکیل برای پاسخگویی صحیح به سوالات حقوقی شما نیاز دارد که مدارک و مستندات را به طور کامل مورد بررسی قرار دهد. از این رو به شما پیشنهاد می‌کنیم که از میان روش‌های مشاوره حقوقی در نهایت روش حضوری را انتخاب کنید.

بهترین وکیل دزفول

چهار باور غلط درباره حق الوکاله وکیل دزفول

تمامی وکلا دستمزدهای هنگفتی را دریافت نمی‌کنند: متاسفانه یکی از باورهای غلطی که امروزه در سطح جامعه فراگیر شده است این می‌باشد که بسیاری از افراد تصور می‌کنند که تمامی وکلا دستمزدهای نجومی و هنگفتی را از موکلان خود درخواست می‌کنند. همین باور غلط باعث شده است تا بسیاری از افرادی که از نظر مالی در مضیقه هستند قید استخدام بهترین وکیل دزفول را زده و ترجیح بدهند خودشان شخصاً در دادگاه حضور پیدا کرده و به امورات حقوقی پرونده رسیدگی کنند؛ که البته این تصور کاملاً غلط است.

می‌توان در خصوص میزان دستمزد وکیل چانه زنی کرد: باید این موضوع را در نظر داشته باشید که شما به عنوان یک موکل می‌توانید در خصوص میزان دستمزدی که وکیل به شما اعلام می‌کند چانه زنی کرده و از میزان آن به حد قابل توجهی کم کنید. در واقع این باور غلطی است که شما در همه حال مجبور به پذیرفتن رقم پیشنهادی از سوی وکیل هستید؛ اما باید در نظر داشته باشید که لازم است اطلاعات خود را در خصوص حق الوکاله وکیل افزایش دهید تا در جلسات مربوطه بتوانید اظهار نظرهای حفه‌ای داشته باشید.

لازم نیست حق الوکاله را به صورت یکجا در اختیار وکیل قرار دهید: بسیاری از افراد بر این باور غلط تاکید دارند که به محض امضای قرارداد می‌بایست تمام دستمزد توافق شده را به صورت یکجا در اختیار بهترین وکیل دزفول قرار دهند. گاهی ممکن است همین تصور غلط عاملی شود که بسیاری از افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری قید استخدام وکیل را زده و شخصاً دست به کار شوند. علاوه بر میزان حق الوکاله می‌توان در خصوص اقساط و شیوه پرداخت آن نیز با وکیل به توافقات کامل دست پیدا کرد.

حق الوکاله میزان ثابتی ندارد: همواره باید این موضوع را در نظر داشته باشید که نمی‌توان رقم ثابتی را به عنوان میزان دستمزد تمامی وکلا در پرونده‌های حقوقی و کیفری اعلام کرد. در نظر داشته باشید که برای تعیین میزان حق الوکاله لازم است وکیل مورد نظر پرونده را از نظر پیچیدگی و زمانبر بودن آن مورد بررسی‌های دقیق قرار دهد تا در نهایت بتواند رقم پیشنهادی خود را به صورت دقیق به موکل خود اعلام نماید. منظور از توافقی تعیین کردن دستمزد این است که نظر موکل نیز در میزان آن تاثیرگذار خواهد بود.

بهترین وکیل دزفول

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا به برخی از مهم ترین مشخصات و ویژگی هایی که بهترین وکیل دزفول در اختیار دارد اشاره ای کنیم و به این شکل نیازهای حقوقی شما و دغدغه هایی که در این زمینه وجود دارد را برطرف نماییم. در ادامه تلاش کردیم تا مزایای مشاوره حقوقی را مورد بررسی قرار بدهیم و پس از آن نیز برخی از مهم ترین باورهای غلط درباره حق الوکاله وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا