کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در دزفول ⚖️【سال1403】 ✔️

دعاوی کیفری از جمله دعاوی هستند که به منظور رسیدگی به جرایم صورت گرفته و نیز مجازات‌های مربوط به آنها اقامه می‌شوند. فردی که دعوا علیه او اقامه شده است سعی دارد با حضور در دادگاه از منافع خود دفاع کرده و از اتهامات وارد شده تبرئه گردد. از سوی دیگر فرد شاکی با اقامه دعوای کیفری سعی دارد حقوقی که از او بر اثر وقوع جرم پایمال شده است را جبران نموده و آن را احقاق نماید. پیچیدگی بالایی در دعاوی کیفری حکم فرما است و به همین سبب باید به سراغ وکلایی بروید که در این زمینه تخصص‌های لازم را در اختیار داشته و می‌توانند راهکارهای مناسبی را در اختیار شما قرار دهند؛ اما انتخاب وکیل همیشه هم ساده نیست از این رو سعی داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل کیفری در دزفول آشنا کنیم پس تا انتها همراه ما باشید.

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در دزفول ⚖️【سال1403】 ✔️

بهترین وکیل کیفری در دزفول کیست؟

با اقامه دعاوی کیفری نوعی نظم و امنیت در سطح جامعه حکمفرما می‌شود. قانون مجازات اسلامی برخی از رفتارها را مساوی با جرم قلمداد کرده است و در صورت ارتکاب آنها از سوی هر یک از افراد جامعه مجازات‌های سنگینی برای او در نظر گرفته می‌شود. به هر حال بر شما برای تامین حقوق از دست رفته‌تان لازم است از بهترین وکیل کیفری در دزفول استفاده کنید تا او دانش حقوقی و تجربیاتی که در طی سال‌های متمادی به دست آورده است را در اختیار شما قرار داده و موفقیت را حاصل نماید.

ذکر این نکته ضروری است که برترین وکیل کیفری در دزفول دانش حقوقی خود را با تحصیل در یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور به دست آورده است. بهترین وکیل دزفول آماده است تا با تسلط بالا و روی مواد قانونی مختلف راهکارهای گوناگون را در نظر گرفته و از میان آنها راهی مطلوب را به موکل خود ارائه دهد. همواره باید به این موضوع توجه داشته باشید که سطح توانایی‌های یک وکیل بر روی نتیجه‌ای که در پرونده حاصل می‌شود اثرگذار است و به همین سبب باید به سراغ شاخص‌ترین و مطرح‌ترین گزینه‌ها بروید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در دزفول را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در دزفول را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

منصور رجبی

منصور رجبی وکیل کیفری در دزفول

جناب آقای منصور رجبی وکیل پایه یک دادگستری هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشند. ایشان در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کند. این وکیل سابقه و تبحر درخشانی در زمینه حل پرونده های کیفری داشته و از بهترین وکلا به شمار می روند.

آدرس دفتر: دزفول، تقاطع چهار راه آفرینش و شریعتی، روبروی پاساژ سعید

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۴۶۲۱۸۳

سمیرا سام زاده

سمیرا سام زاده وکیل کیفری در دزفول

سرکار خانم سمیرا سام زاده وکیل پایه یک دادگستری می باشند. در حوزه ی دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. ایشان دارای سابقه و تعهد کاری بالا می باشند. با اعتماد کامل می توانید وکالت کیفری خویش را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی بین بهشتی و حضرت رسول(ص)

تلفن تماس: ۰۹۱۶۶۴۳۰۱۴۲

فرزانه شهن

فرزانه شهن وکیل کیفری در دزفول

سرکار خانم فرزانه شهن وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان سال های زیادی در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کند. خانم شهن با دانش حقوقی بالا و سابقه درخشانشان به خوبی در دعاوی کیفری عمل می کنند.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان آفرینش، بین خیابان طالقانی و شریعتی، نبش عدل، روبروی داروخانه دکتر احسان پور

تلفن تماس: ۰۹۱۶۹۴۳۷۶۳۵

محمدرضا عاملی

محمدرضا عاملی وکیل کیفری در دزفول

جناب آقای محمدرضا عاملی وکیل پایه یک دادگستری هستند. در حوزه دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی به صورت حرفه ای ارائه خدمات می کنند. همچنین ایشان پرونده های موفقی در زمینه ی کیفری در سابقه ی خود ثبت کرده است.

آدرس دفتر: دزفول، چهارراه شریعتی، طبقه فوقانی داروخانه صفرپور

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۴۴۷۴۳۸

عبدالحمید عصاره

عبدالحمید عصاره وکیل کیفری در دزفول

جناب آقای عبدالحمید عصاره وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در زمینه های کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی فعالیت می کند. وکیلی توانا و حرفه ای درامور کیفری هستند. رزومه کاری خوبی در این زمینه از خود به جای گذاشته اند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان منتظری، بعد از مسجد حصیر بافان، طبقه فوقانی سوپر کیت

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۴۱۰۹۶۸


چهار مورد از مهمترین وظایف وکیل کیفری در دزفول

تنظیم شکواییه: اشاره داشتیم که اقامه دعاوی کیفری به منظور ایجاد نوعی صلح و ثبات در سطح جامعه انجام می‌شود؛ اما باید این نکته را در نظر داشته باشیم که برای اقامه دعاوی کیفری لازم است به محاکم قضایی مراجعه کرده و در آنجا شکوایه‌ای را تنظیم نمایید. تنظیم شکواییه می‌بایست توسط بهترین وکیل کیفری در دزفول صورت بگیرد چرا که او دانش حقوقی این کار را داشته و می‌تواند تمامی مدارک و مستندات مربوطه را نیز با آن پیوست نماید. در این صورت است که مطرح کردن دعاوی کیفری بدون نقص صورت می‌پذیرد.

ارائه دفاعیات موثر در دادگاه‌های کیفری: دفاع از پرونده در جلسات دادگاه را می‌توان یکی از مهم‌ترین وظایف وکیل به شمار آورد چرا که در این جلسات لازم است وکیل مورد نظر تمام توانایی و مهارت‌های خود را به کار بگیرد و از حقوق موکل خود دفاع کند. در صورتی که فرد درگیر در پرونده‌های کیفری برای انجام این کار از یک وکیل توانا و مجرب استفاده نکند و تصمیم بگیرد خودش به شخصه پای به عرصه دادگاه بگذارد ممکن است برخی از اقدامات غلط باعث از دست رفتن اهداف تعیین شده و در نهایت شکست در پرونده گردد

ارائه لایحه قضایی: در برخی از موارد لازم است بهترین وکیل کیفری در دزفول در واکنش به ادعاهای طرف مقابل لایحه‌ای را تنظیم نموده و در اختیار قاضی پرونده قرار دهد. ذکر این نکته ضروری است که لایحه یکی از مهم‌ترین متون حقوقی به شمار می‌آید که تنظیم آن مستلزم بهره‌مندی از دانش حقوقی و تجربیات کافی در زمینه نوشتن است. تنها وکیل است که با تکیه به مهارت‌های گوناگون خود می‌تواند این وظیفه را به شیوه‌ای مطلوب انجام داده و در این زمینه نیز به موکل کمک‌های شایانی داشته باشد.

تشریح مفاهیم حقوقی پیچیده به زبان کاملاً ساده برای موکل: حقوق یک مسئله پیچیده و البته تخصصی است که افرادی که در این زمینه به تخصص‌های لازم دست پیدا نکرده‌اند هرگز نخواهند توانست از پیچ و خم‌های آن اطلاعات کافی به دست آورند. وکیل به واسطه مهارت‌هایی که در این زمینه دارد می‌تواند حتی پیچیده‌ترین مسائل مربوط به دعاوی کیفری را برای موکل خود شرح داده و او را با حقوق قانونی‌اش آشنا کند. در این صورت است که اطلاعات موکل در خصوص پرونده افزایش پیدا خواهد کرد.

چهار مورد از مهمترین وظایف وکیل کیفری در دزفول

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل کیفری در دزفول

یکی از مهمترین وظایف بهترین وکیل کیفری در دزفول ارائه مشاوره حقوقی مطلوب به موکل است. ذکر این نکته ضروری است که اکثر افراد درگیر در پرونده‌های کیفری می‌توانند با دریافت مشاوره حقوقی از منافع خود آگاه شده و اجازه ندهند سوء رفتارهای دیگری حقی را از آنها در محاکم قضایی ضایع کند. اگر می‌خواهید به نتیجه مطلوبی در خصوص مشاوره حقوقی دست پیدا کنید لازم است در ابتدا متر و معیارهایی را در نظر گرفته و با استفاده از آنها به شاخص‌ترین و مطلوب‌ترین گزینه ممکن از میان وکلا برسید.

لازم است پیش از حضور در جلسات مشاوره حقوقی تمام سوالات خود در خصوص پرونده‌های کیفری را آماده کرده و آنها را در جلسات مشاوره مطرح نمایید. وکیل موظف است با در نظر گرفتن قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مطرح شده پاسخ درستی را در قبال سوالات شما ارائه دهد. در واقع با استفاده از مشاوره حقوقی اطلاعات خود را در خصوص پرونده‌های کیفری به میزان قابل توجهی افزایش خواهید داد و به این شکل مهیای حضور در دادگاه خواهید شد و احتمال کسب موفقیت را نیز افزایش خواهید داد.

در واقع برای مشاوره حقوقی در مقایسه با استخدام وکیل لازم است هزینه‌های کمتری را پرداخت کنید و این مسئله را می‌توان یکی از مهم‌ترین مزایای این روش از همکاری به شمار آورد. در نظر داشته باشید که افرادی هستند که اطلاعات حقوقی آنها در سطح قابل قبولی است اما تسلط کافی برای حضور در دادگاه را ندارند. این افراد می‌توانند با دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل کیفری در دزفول خود را مهیای حضور در دادگاه کرده و بر دانش حقوقی خود بیفزایند. در این صورت فرد دغدغه‌ای در دادگاه نخواهد داشت.

همواره مشاوره حقوقی در روش‌های مختلفی از سوی وکیل ارائه می‌شود که هر یک از افراد بادر نظر گرفتن شرایطی که در اختیار دارند می‌توانند به یکی از روش‌های یاد شده متوسل شده و ضعف‌های حقوقی خود را جبران نمایند. اگرچه هزینه‌های مربوط به مشاوره حقوقی حضوری بیشتر از روش آنلاین و تلفنی است اما نتیجه‌ای که از آن به دست خواهد آمد دقیق‌تر خواهد بود. علت این موضوع این است که در مشاوره حقوقی حضوری امکان بررسی تمامی مدارک و مستندات مربوط به دعاوی کیفری وجود دارد و در نهایت کیفیت خدمات بالاتر خواهد رفت.

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل کیفری در دزفول

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و تخصص بهترین وکیل کیفری در دزفول آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت دسترسی به وکلای شاخص نداشته باشید. در ادامه برخی از مهم ترین وظایف وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و پس از آن نیز به سراغ اهمیت مشاوره حقوقی رفتیم و آن را به طور دقیق تشریح نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی می خواهیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + بیست =

دکمه بازگشت به بالا