وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در دزفول ⚖️【سال1403】 ✔️

در صورتی که در دادگاه‌ها حضور پیدا کنیم به زودی در خواهیم یافت که تعداد زیادی از خانم‌ها به عنوان وکیل مشغول به ارائه خدمات حقوقی به موکلان خود هستند. پیشرفت‌های چشمگیر وکلای زن به خصوص در سال‌های اخیر بسیاری از افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری را بر این داشته است تا وکالت در پرونده‌های خود را به این وکلا بسپارند. در صورتی که شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که برای مشکلات در پرونده‌های خود از بین بهترین وکیل دزفول به دنبال یک حقوقدان خانم هستید باید این نکته را در نظر داشته باشید که هر وکیل خانمی نمی‌تواند به شما در مسیر حل و فصل دعاوی مطرح شده کمک کند. در واقع لازم است با استفاده از متر و معیارهایی مشخص سراغ توانمندترین و شاخص‌ترین گزینه‌ها بروید؛ اما دسترسی به این منظور همیشه هم کار ساده‌ای نیست. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در دزفول آشنا کنیم پس با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

بهترین وکیل زن در دزفول

بهترین وکیل زن در دزفول کیست؟

پیش از این که بهترین وکیل زن در دزفول را به شما معرفی کنیم لازم است این نکته را مورد بررسی قرار دهیم که تنها با مطالعه متون حقوقی و جستجو در فضای مجازی نمی‌توانید خود را مهیای حضور در دادگاه کنید. تنها در صورتی می‌توانید در دادگاه حرفی برای گفتن داشته باشید که دانش حقوقی شما در سطح بالایی قرار داشته و تجربیات کافی در این زمینه را داشته باشید. بیشتر افرادی که با پرونده‌های حقوقی و کیفری دست به گریبان هستند اطلاعات حقوقیشان در سطح پایینی قرار دارد و همین مسئله باعث بروز شکست در مراحل بعدی رسیدگی به پرونده خواهد شد.

بهترین وکیل خانم در دزفول به عنوان یک حقوقدان خبره و مجرب قادر است تمام دانش حقوقی خود را درمسیر حل و فصل دعاوی مطرح شده در اختیار موکل قرار داده و تمامی دغدغه‌های او را به شیوه‌ای مطلوب برطرف کند. ذکر این نکته ضروری است که برترین وکیل زن در دزفول دانش آموخته یکی از مطرح‌ترین دانشگاه‌های کشور می‌باشد و به این شکل مجوز حضور در دادگاه را به دست آورده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در دزفول را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در دزفول را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

مرضیه چناری

مرضیه چناری وکیل زن در دزفول

سرکار خانم مرضیه چناری وکیل با سابقه پایه یک دادگستری هستند. در همه ی زمینه های ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده بیشترین سابقه ی فعالیت را دارند. ایشان با علم به قوانین روز و مهارت بالا یکی از بهترین وکلا می باشند. شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره و رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان شریعتی، بین حضرت رسول و بهشتی

تلفن تماس: ۰۹۱۶۱۴۰۴۴۶۴

مهشید دبیری فر

مهشید دبیری فر وکیل زن در دزفول

سرکار خانم مهشید دبیری فر وکیل و مشاور حقوقی با سابقه و با تعهد کاری بالا می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند. در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. با اعتماد کامل می توانید وکالت خویش را به ایشان بسپارید.

آدرس دفتر: دزفول، بلوار مقاومت، مقاومت ۱۷، پلاک ۱۸

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۴۳۷۸۱۱

اکرم شجاعی مهر

اکرم شجاعی مهر وکیل زن در دزفول

سرکار خانم اکرم شجاعی مهر وکیل با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان سال های زیادی است در زمینه دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. ایشان با نکته سنجی و توجه به پرونده باعث شده سابقه درخشانی در پرونده های خود به ثبت برساند.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان عدالت، بین زکریای رازی و جهاد، کوچه ۶ متری، پلاک ۶۰

تلفن تماس: ۰۹۱۶۸۲۲۹۴۴۰

طیبه غلامی

طیبه غلامی وکیل زن در دزفول

سرکار خانم طیبه غلامی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری و دارای بیش از 7 سال سابقه فعالیت دارند. برخی از تخصص های این وکیل شامل کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده می باشد. سرکار خانم غلامی جزوی از موفق ترین وکلا به شمار می رود. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان دادگستری، نبش خیابان شهید مفتح

تلفن تماس: ۰۹۱۶۳۴۴۷۳۵۴

مهدیه پاد

مهدیه پاد وکیل زن در دزفول

سرکار خانم مهدیه پاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان از موفق ترین وکلا در زمینه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده به شمار میروند. خانم مهدیه پاد دارای سابقه وکالت در زمینه دعاوی خانواده می باشند که باعث می شود، یکی از بهترین وکلا به شمار بروند.

آدرس دفتر: دزفول، خیابان امام، خیابان بنی هاشم، بین حضرت سلیمان و کوچه شهید پوردیان، پلاک ۷۰

تلفن تماس: ۰۹۳۹۷۵۹۲۶۲۹


فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل زن در دزفول

بسیاری از افرادی که در محاکم قضایی پرونده مفتوحه‌ای را در اختیار دارند به دنبال این هستند تا با استفاده از فرمولی مشخص میزان حق الوکاله بهترین وکیل زن در دزفول را محاسبه کرده و برآوردهای شخصی خود را در این خصوص داشته باشند؛ اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که برای تعیین میزان دستمزد وکلا می‌بایست در ابتدا اطلاعات حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم. چرا که تنها با افزایش اطلاعات حقوقی است که می‌توان انتخاب‌های درستی در زمینه پرونده داشت.

اولین نکته‌ای که لازم است در خصوص میزان حق الوکاله به آن اشاره داشته باشیم این است که بسیاری از وکلا ترجیح می‌دهند تا دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نمایند و از آنجایی که وکیل دارای شغلی آزاد است قانون دست او را برای انجام این کار باز گذاشته و البته منظور از تعیین توافقی میزان دستمزد این است که خود موکل نیز به عنوان یکی از طرف‌های قرارداد در آن نقش خواهد داشت. موکل می‌تواند نظر خود را در خصوص میزان حق الوکاله داشته باشد و یا اینکه با چانه زنی از مبلغ مورد نظر وکیل بکاهد.

یکی از تصورات غلطی که در خصوص میزان دستمزد بهترین وکیل زن در دزفول وجود دارد این است که تمامی آنها مبالغ هنگفتی را با در اختیار گرفتن وکالت در پرونده‌های حقوقی و کیفری از موکلان درخواست خواهند کرد. چنین تصوری الزاماً نمی‌تواند درست باشد چون تعداد زیادی از وکلای شاخص و مطرح در سطح شهر دزفول حضور دارند که دستمزدهای معقولانه‌ای را از موکل خود درخواست خواهند نمود. در واقع میزان دستمزدی که وکیل دریافت می‌کند برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار است.

در واقع شما می‌توانید علاوه بر میزان حق الوکاله ای که وکیل دریافت می‌کند در خصوص نحوه پرداخت آن نیز با حقوقدان مورد نظرتان به توافقات کامل دست پیدا کنید. ممکن است به هر دلیلی توانایی پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا را نداشته باشید در این صورت لازم نیست دغدغه‌ای از این بابت به ذهن خود راه دهید چرا که در صورت موافقت وکیل می‌توانید حق الوکاله را در چند قسط به او پرداخت کرده و تسویه نمایید. در پایان نیز لازم است برای رعایت اصول حرفه‌ای قراردادی بین دو طرف منعقد شده و به امضا برسد.

بهترین وکیل زن در دزفول

۴ اشتباه رایج در انتخاب وکیل زن در دزفول

انتخاب وکیل تنها بر اساس جنسیت او: تعداد زیادی از وکلای خانم و آقا در محاکم قضایی مشغول به فعالیت‌های حقوقی هستند که هر یک از افراد درگیر در پرونده‌های قضایی می‌توانند بسته به سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب نمایند اما نکته‌ای که لازم است در انتخاب بهترین وکیل زن در دزفول به آن توجه داشته باشید این است که باید همواره به ویژگی‌های وکیل نیز دقت نمایید و تنها بر اساس جنسیت او انتخاب نکنید. باید تحقیقات شما به گونه‌ای باشد که از میان گزینه‌های موجود در نهایت شاخص‌ترین را برگزینید.

انتخاب عجولانه وکیل: یکی دیگر از اشتباهاتی که ممکن است افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری با آن مواجه شوند این است که تحقیقات جامعی در خصوص میزان توانایی‌های حقوقدان مورد نظر به انجام نرسانند. گاهی ممکن است مدت زمان کمی را برای انتخاب یک وکیل در اختیار داشته باشید اما این موضوع هرگز نباید باعث شود که از معیارهای خود کوتاه بیایید. چرا که این مسئله می‌تواند در نهایت خصارت‌های جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد و کسب پیروزی را مختل کند.

انتخاب وکلای تازه کار: میزان سابقه بهترین وکیل زن در دزفول از اهمیت بالایی برخوردار است در واقع اگر به دنبال این هستید که نتایج قابل قبولی را در دادگاه به دست آورید باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه‌های موجود به با تجربه‌ترین آنها دست پیدا کنید. وکلای تازه کار فاقد تجربه‌های کافی برای رسیدگی به پرونده‌های پیچیده حقوقی و کیفری هستند و نمی‌توانند کمک شایان به ذکری را به شما ارائه دهند. در واقع لازم است تمام تلاش خود را به کار ببندید تا در نهایت وکلای کهنه کار و دارای سابقه درخشان را استخدام کنید.

انتخاب وکیل تنها به توصیه دوستان: ممکن است در بین دوستان و آشنایان خود افرادی وجود داشته باشند که با مشکلات مشابهی روبرو شده و قصد معرفی وکیل به شما را داشته باشند. در این خصوص لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که اگرچه نیت این افراد خیر است اما هرگز نباید کورکورانه به پیشنهاد آنها پاسخ مثبت بدهید. می‌بایست خودتان به شخصه دست به کار شده و درباره گزینه‌های معرفی شده تحقیقات کاملی را به انجام برسانید. تنها در این صورت است که می‌توانید مسیر کسب موفقیت را برای خود هموار کنید.

بهترین وکیل زن در دزفول

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با مشخصات و برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل زن در دزفول آشنا کنیم تا در صورت نیاز فرد بتواند تمامی امورات حقوقی خود را با مراجعه به آن ها برطرف کند. در ادامه فرمولی برای محاسبه میزان حق الوکاله ارائه داده و سپس به سراغ برخی از اشتباهات رایج در انتخاب وکیل زن رفتیم. اکنون از شما می خواهیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا