کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بیرجند ⚖️【سال1403】✔️

در دعاوی کیفری شاهد نوعی حساسیت هستیم. چرا که فرد مجرم با حکم دادگاه به مجازات های سنگین محکوم می شود و ممکن است چان، مال، آزادی و یا آبروی او به هر شکل به خطر بیفتد. ممکن است در محاکم قضایی دعوایی کیفری علیه شما اقامه شده باشید و شما از نظر قانونی ملزم باشید که با حضور در دادگاه از خود دفاع نمایید. از سوی دیگر نیز با این احتمال رو به رو هستیم که فرد حقی را با وقوع جرم از دست داده باشد و به دنبال این باشد تا با طرح دعوی کیفری در مراجع قانونی از حقوق خود دفاع نموده و دسترسی مجدد به آن را از قضات دریافت نماید. به هر حال برای تمامی این شرایط نیازمند استخدام یک وکیل مجرب و خبره هستید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در بیرجند آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در بیرجند

بهترین وکیل کیفری در بیرجند کیست؟

تنها در صورتی می توانید حقوق از دست رفته خود را احقاق نمایید که وکلای خبره و کهنه کار را استخدام نمایید. چرا که هیچ گاه وکلای تازه کار نمی توانند از شما در دعاوی با پیچیدگی بالا دفاع نمایند. شکست در دعاوی کیفری می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. از سوی دیگر باید در نظر داشته باشید که اگر وکیل تجربه کافی در اختیار نداشته باشد هرگز نخواهد توانست گرهی را از پرونده باز کند. در واقع در همه صورت نیازمند استخدام بهترین وکیل کیفری در بیرجند هستید.

بهترین وکیل بیرجند دانش حقوقی خودر ا با تحصیل در رشته حقوق به دست آورده است. او در تلاش است تا به طور مداوم تغییرات قانون را نیز مورد مطالعه قرار بدهد تا به این شکل از رقبای جدی خود در عرصه وکالت عقب نماند و در دادگاه نیز حرفی برای ارائه داشته باشد. وکیل کیفری خوب در بیرجند سال های زیادی در عرصه وکالت مشغول به کار است و در این راه نیز به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کرده است. او از این تجربیات در راستای ارائه راهکارهای موثر به موکل استفاده می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بیرجند را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در بیرجند را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

محسن خرمی نسب

محسن خرمی نسب وکیل کیفری در بیرجند

جناب آقای محسن خرمی نسب وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان فعالیت گسترده ای در حوزه ی کیفری دارند و در این زمینه مشاوره نیز ارائه می دهند.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه دوم، واحد۶

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۶۱۵۵۹۸

سیده مریم رضوی

سیده مریم رضوی وکیل کیفری در بیرجند

سرکار خانم سیده مریم رضوی وکیل و مشاور موفق پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در تمامی زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی فعالیت می کنند. سرکار خانم سیده مریم رضوی سابقه بسیار خوبی در زمینه کیفری دارند و یکی از بهترین وکیل های کیفری شناخته می شوند.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان مدرس، بین مدرس ۴ و ۶، خیابان شهید تیموپور، پلاک ۲۷

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۶۳۰۶۳۷

فائزه زرین

فائزه زرین وکیل کیفری در بیرجند

سرکار خانم فائزه زرین وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. مهارت ایشان در حوزه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده زبانزد می باشند. همچنین ایشان در حوزه کیفری رزرمه کاری درخشانی دارند. مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین شان قرار می‌گیرد.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، روبروی اداره برق، مجتمع نجلا، طبقه اول، واحد ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۶۲۲۹۷۲

جواد شافعی

جواد شافعی وکیل کیفری در بیرجند

جناب آقای جواد شافعی وکیل توانا پایه یک دادگستری می باشند. ایشان درامور مختلفی همچون کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. این وکیل توانا توانسته در طول دوره وکالت خود به بهترین نحو ممکن عملکرده و پرونده های زیادی درامور دعاوی کیفری به سرانجام برساند.

آدرس دفتر: بیرجند، نبش طالقانی ۱۱، طبقه فوقانی

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۶۱۰۵۶۴

هادی صمدی

هادی صمدی وکیل کیفری در بیرجند

جناب آقای هادی صمدی وکیل و مشاور خبره پایه یک دادگستری می باشند. ایشان درامور مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان دارای دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های کیفری می باشند. شما نیز می توانید برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، بین طالقانی ۱۳ و ۱۵، طبقه فوقانی، پلاک ۱۲۵

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۶۲۱۳۱۷


تعرفه حق الوکاله وکیل کیفری در بیرجند

در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در بیرجند به عوامل مختلفی بستگی دارد که نوع پرونده را می توان مهم ترین آن ها معرفی کرد. در نظر داشته باشید که میزان حق الوکاله ای که وکیل برای عهده دار شدن پرونده های کیفری دریافت می کند کاملا متفاوت از پرونده های حقوقی است و این تفاوت در بین تمامی پرونده های حقوقی نیز وجود دارد. از سوی دیگر سابقه وکیل، پیچیدگی پرونده، زمان بر بودن آن و نیز محل جغرافیایی دفتر وکیل نیز در آن موثر هستند.

به طور کلی وکلای متخصص در زمینه دعاوی کیفری دستمزد بالاتری را در مقایسه با سایر وکلا از شما به عنوان موکل مطالبه خواهند کرد اما این حقیقت نباید باعث شکل گیری این تصور در درون ذهن شما شود که تمامی وکلای کیفری برای قبول وکالت در پروندهای موجود رقم هنفگتی را به عنوان حق الوکاله پیشنهاد خواهند داد. چرا که بسیاری از وکلا نیز هستند که در عین توانایی و مهارت های بالایی که از خود در دادگاه به معرض نمایش می گذارند رقم دستمزد مقرون به صرفه ای نیز دارند.

به طور کلی باید این موضوع را ذکر نماییم که بهترین وکیل کیفری در بیرجند دارای شغلی آزاد است و همین مسئله باعث می شود تا دستمزد او به صورت توافقی تعیین شود. این درست است که آیین نامه های تعرفه وکالت سعی در ارائه فرمول برای محاسبه دستمزدها هستند اما در بسیاری از موارد این وکلا هستند که سعی دارند با موافقت موکل میزان دستمزد و نیز شیوه پرداخت آن را مشخص نماییند. وکیل در صورتی می تواند مبلغ پیشنهادی خود را به عنوان هزینه اعلام دارد که پرونده را مطالعه کرده باشد.

برای این کار لازم است در دفتر وکیل حضور پیدا کرده و مدارک و مستندات مربوط به پرونده های کیفری را در اختیار او قرار دهید تا شناخت وکیل از پرونده افزایش پیدا کند. علاوه بر میزان حق الوکاله، اشاره داشتیم که نحوه پرداخت آن نیز به صورت توافقی مشخص می شود؛ بنابراین شما می توانید در خصوص تمامی جزئیات به توافقات کامل دست پیدا کرده و در نهایت مبلغ حق الوکاله، حق الوکاله در صورت شکست در پرونده، اقساط حق الوکاله و… را در متن قرارداد ذکر نمایید.

بهترین وکیل کیفری در بیرجند

4 ویژگی بهترین وکیل کیفری در بیرجند که موفقیت را تضمین می کند

فن بیان قوی: لازم است در زمان جلسات ملاقات حضوری دقت ویژه ای بر روی فن بیان بهترین وکیل کیفری در بیرجند داشته باشید چرا که این موضوع می تواند یکی از ویژگی های مهم حقوقدان به شمار آید. در واقع وکیل با شرح مفاهیم حقوقی برای شما می تواند عیار خود را در این زمینه به نمایش بگذارد. در جلسات دادگاه و زمانی که وکیل قصد دفاع از موکل خود را دارد این ویژگی کمک شایانی به او خواهد داشت و چه بسا تفاوت های زیادی را رقم بزند. البته فن بیان جدای از حرافی است.

مهارت های ارتباطی: وکیل برای اینکه بتواند با موکل خود ارتباط برقرار کند می بایست تا حدودی به مفاهیم روانشناسی آگاه باشد تا بتواند راهی را برای نفوذ به درون موکل پیدا کند. در نظر داشته باشید که در دعاوی کیفری تنش بسیار بالا است و همین مسئله باعث می شود که کار برای ارتباط گرفتن با موکل قدری سخت و دشوار باشد. لازم به ذکر است که ارتباط صمیمانه با موکل می تواند تعامل موثری را بین دو طرف شکل بگیرد و در صورت این همکاری، موفقیت های چشمگیری در پرونده شکل می گیرد.

تخصص در زمینه دعاوی کیفری: یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل کیفری در بیرجند این است که او با تحصیل در رشته مربوطه و قبول پرونده های مرتبط با دعاوی کیفری در طی سال های متمادی به تخصصهای لازم رسیده و می تواند پرونده های قضایی به مطلوب ترین شکل ممکن پیگیری کرده و به موفقیت برساند. در صورتی که برای حل مشکلات خود به سراغ وکلای متخصص در زمینه دعاوی کیفری بروید شانس کسب پیروزی خود را افزایش خواهید داد.

دانش حقوقی و تحصیلات حقوقی: یکی دیگر از ویژگی های وکیل این است که تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و در صورت نیاز می تواند راهکارهای موثری را برای عبور از مشکلات پیش آمده در زمینه دعاوی کیفری ارائه دهد. در نظر داشته باشید که دانش حقوقی در رسیدن به پیروزی نقش اساسی دارد. در نظر داشته باشید که لازم است پیش از هر گونه تصمیم گیری در خصوص به خدمت گرفتن یک وکیل، دانش حقوقی او را مورد بررسی و ارزیابی های دقیق قرار دهید.

بهترین وکیل کیفری در بیرجند

کلام آخر

از بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل کیفری در بیرجند آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب وکلای مطرح نداشته باشید. در ادامه به نکات مهمی در خصوص تعرفه حق الوکاله وکیل کیفری اشاره داشتیم و پس از آن نیز چند مورد از مهم ترین ویژگی های وکیل کیفری را مورد بررسی های دقیق قرار دادیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات خود را با سایر مخاطبان در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا