ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بیرجند ⚖️【سال1403】 ✔️

در دعاوی ملکی شاهد نوعی حساسیت هستیم و همین مسئله کار را برای رسیدگی به پرونده هایی از این جنس سخت می کند. حساسیت در آن جایی نهفته است که هر گونه تصمیمات غلط در این خصوص می تواند خسارت های مالی بیشماری را برای فرد به دنبال داشته باشد. املاک بخش قابل توجهی از دارایی و سرمایه هر خانواده ای است و اگر آن ها در زمان معاملات ملکی، خرید و فروش، اجازه و مواردی از این جنس دچار اختلافاتی جدی شوند تنها راه جلوگیری از بروز صدمات بیشتر این است که به محاکم قضایی مراجعه شود. حضور موفق در مراجع قانونی و رسیدگی به دعاوی ملکی نیازمند استخدام یک وکیل متخصص و کاربلد در زمینه املاک است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در بیرجند آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در بیرجند

بهترین وکیل ملکی در بیرجند کیست؟

تعدد وکلا در شهر بیرجند کار را برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در بیرجند سخت کرده است. در واقع تعداد زیادی از وکلا در موسسات حقوقی و دفاتر وکالت مشغول له ارائه خدمات حقوقی هستند و همین مسئله باعث می شود تا نتوانیم با خیالی آسوده به یکی از آن ها اعتماد کرده و حل مشکلات پیش آمده را به آن ها بسپاریم. در چنین شرایطی است که باید معیارهایی را در نظر داشته باشیم تا با استفاده از آن ها بتوانیم گزینه های مختلف و مهارت های آن ها را محک زده و در نهایت شاخص ترین را به خدمت بگیریم.

در واقع برترین وکیل ملکی در بیرجند دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است و می تواند با ساتفاده از دانش حقوقی که از راه تحصیل به دست آورده راهکارهایی را به موکل ارائه دهد که با کمک گرفتن از آن ها اختلافات پیش آمده به سازش منجر شود. بهترین وکیل بیرجند تجربیات خود را برای حل و فصل دعاوی ملکی به کار خواهد گرفت و از آن جایی که با روند قانونی رسیدگی به پرونده های قضایی آشنایی دارد با سهولت بیشتری خواهد توانست که منافع موکل را تامین نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بیرجند را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در بیرجند را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

سیده مریم رضوی

سیده مریم رضوی وکیل ملکی در بیرجند

سرکار خانم سیده مریم رضوی از وکلای پایه یک دادگستری هستند. ایشان درامور دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالا و تبحر در حل پرونده های ملکی زبانزد است. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان مدرس، بین مدرس ۴ و ۶، خیابان شهید تیموپور، پلاک ۲۷

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۶۳۰۶۳۷

اکرم قائمی

اکرم قائمی وکیل ملکی در بیرجند

سرکار خانم اکرم قائمی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشند. همچنین در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. این وکیل یکی از بهترین وکلای ملکی موفق می باشد.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه سوم، واحد ۱۱

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۶۰۱۵۸۷

هادی صمدی

هادی صمدی وکیل ملکی در بیرجند

جناب آقای هادی صمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان سالهای زیادی در حوزه ی دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند. در طول سابقه وکالتش پرونده های ملکی زیادی را به سرانجام رسانده است.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، بین طالقانی ۱۳ و ۱۵، طبقه فوقانی، پلاک ۱۲۵

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۶۲۱۳۱۷

محمد حسین محمدی

محمد حسین محمدی وکیل ملکی در بیرجند

جناب آقای محمد حسین محمدی وکیل موفق پایه یک دادگستری هستند. در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. ایشان در تمامی زمینه ها وکالت و مشاوره انجام می دهد ولی در حوزه ملکی سابقه بسیار خوبی داشته است.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، طالقانی۱۲، پلاک۴، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۶۱۱۸۳۰

سید محسن موسوی

سید محسن موسوی وکیل ملکی در بیرجند

جناب آقای سید محسن موسوی بهترین وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت دارند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه ملکی پرونده قبول کرده و مشاورات تخصصی ارائه می دهد.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی۱۰، ساختمان اطلس، طبقه اول، واحد۳

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۶۳۹۹۰۵


تکلیف حق الوکاله وکیل ملکی بیرجند در صورت شکست در پرونده

همواره باید به این موضوع توجه داشته باشید که اصول حرفه ای حکم می کند که بهترین وکیل ملکی در بیرجند نسبت به وظایفی که بر عهده او گذاشته شده پایبند بوده و آن ها را مطلوب ترین شکل ممکن به سرانجام برساند. هر گونه کوتاهی و تعلل در انجام وظایف از سوی حقوقدان مورد نظر می تواند خسارت های جدی را برای موکل به دنبال داشته باشد و او را در تامین اهدافی که در سر دارد با مشکلاتی جدی رو به رو کند. در چنین شرایطی شکست بیش از هر زمان دیگری به موکل نزدیک می شود.

در واقع اگر شکست در پرونده های مرتبط با دعاوی ملکی به دلیل کوتاهی و عدم رعایت وظایف از سوی وکیل باشد، قانون این را برای موکل در نظر گرفته تا با حضور در مراجع قانونی از وکیل مورد نظر شکایت کرده و حقوق از دست رفته خود را محقق نماید. باید دقت بالایی در زمینه انتخاب وکیل داشته باشید و همواره به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که دانش حقوقی و تجربه لازم برای کسب پیروزی در محاکم قضایی را در اختیار داشته باشند و بتوانند شما را موفقیت نزدیک کنند.

در شرایطی ممکن است وکیل تمام توان خود را برای کسب پیروزی به کار گرفته و در این مسیر نیز از هیچ کوششی دریغ نکرده باشد. باید بدانیم که شکست در چنین شرایطی نیز محتمل است. چرا که حتی بهترین وکیل ملکی در بیرجند نیز نمی تواند کسب پیروزی را به طور صد در صد تضمین نماید. در واقع وکیل مامور است تا وظایفی که بر عهده او قرار گرفته را به نتیجه برساند و او هیچ مسئولیتی در قبال نتیجه ای که در پایان از دادگاه به دست می آید ندارد و نمی تواند ضامن پیروزی قطعی باشد.

در چنین شرایطی برای تعیین حق الوکاله لازم است به سراغ متن قرارداد رفته و آن را مورد کنکاش قرار دهید تا نظر آن را در خصوص میزان حق الوکاله بدانید. ممکن است در توافقات شما ذکر شده باشد که برای مثال در صورت شکست در دعاوی ملکی، وکیل از بقیه حقوق خود محروم شود و یا اینکه شکست در پرونده هیچ تاثیری در میزان هزینه وکیل نداشته باشد. به هر حال لازم است پیش از امضای قرارداد در خصوص حق الوکاله در صورت شکست در پرونده با وکیل به توافق برسید.

بهترین وکیل ملکی در بیرجند

4 معیار مهم که شما را به بهترین وکیل ملکی بیرجند میرساند!

دانش حقوقی و تحصیلات لازم: در نظر داشته باشید که تحصیل در رشته حقوق و در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور می تواند میزان دانش حقوقی بهترین وکیل ملکی در بیرجند را تکمیل نموده و برای او مجوز لازم در جهت حضور موفق در محاکم قضایی باشد. ذکر این نکته ضروری است که در صورتی که وکیل از دانش حقوقی قابل قبولی برخوردار باشد می تواند با مرور مواد قانونی و نیز با در نظر گرفتن تغییرات مربوط به هر یک از آن ها در نهایت راهکار موثری را برای حل پرونده های ملکی ارائه دهد.

مهارت های ارتباطی: وکیل برای اینکه بتواند پرونده های مربوط به دعاوی ملکی را به شیوه ای درست پیگیری کرده و در نهایت به نتیجه برساند، لازم است ارتباط مطلوبی با موکل و سایر افراد درگیر در پرونده داشته باشد. چرا که تنها در این صورت است که تعامل موثری بین آن ها شکل می گیرد و در سایه همین همکاری های دو جانبه است که راهی برای حل پرونده به دست می آید. در نظر داشته باشد که وکیل با تعامل با افراد دیگر نیز می تواند صلح و سازش را پایدار نماید.

تخصص در زمینه دعاوی ملکی: یکی دیگر از معیارهایی که لازم است در زمان انتخاب بهترین وکیل ملکی در بیرجند به آن توجه داشته باشید، تخصص وکیل مورد نظر است. لازم است در زمان انتخاب حقوقدان و تلاش برای استخدام وی، به تخصص وکیل مورد نظر توجه ویژه ای داشته باشید. تخصص در زمینه دعاوی ملکی می تواند با تحصیل در رشته ای مربوط شکل گرفته باشد و یا اینکه چنین تخصصی با قبول پرونده به دست آمده باشد.

فن بیان قوی: اینکه وکیل بتواند مسائل مربوط به حقوق ملکی را به زبان ساده برای موکل خود توضیح و تشریح نماید یک معیار و ویژگی مهم در انتخاب او به شمار می آید. از سوی دیگر بهره مندی وکیل از فن بیان و استفاده موثر از زبان بدن باعث می شود تا در ارائه دفاعیات موثر در جلسات دادگاه مشکلی نداشته باشد و به سهولت بتواند قضات را برای اجرای عدالت متقاعد نماید. در نظر داشته باشید که وکیل تفاوت بین حرافی و فن بیان را خیلی خوب تشخصی می دهد.

بهترین وکیل ملکی در بیرجند

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا مهم ترین مشخصات و تخصص بهترین وکیل ملکی در بیرجند را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده های ملکی را مشخص کردیم و پس از آن نیز نوبت به معرفی برخی از معیارهای مهم در انتخاب وکیل ملکی رسید. اکنون از شما درخواست داریم که نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + شش =

دکمه بازگشت به بالا