وکیل

10 تا از بهترین وکیل بیرجند ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

هر یک از افراد ممکن است خواسته یا ناخواسته در سطح جامعه با مشکلات عدیده حقوقی رو به رو شده و منافعی را در این خصوص از دست بدهد. در صورتی که فرد از مواد قانونی اطلاعات کافی را نداشته باشد ممکن است به راحتی حقوق قانونی او نادیده گرفته شود و خسارت های جبران ناپذیری به او تحمیل گردد؛ اما همواره با استخدام یک وکیل و دریافت مشاوره حقوقی از وی می تواند ضعف های موجود را حل و فصل نماید. در واقع وکیل با تکیه بر تخصص و تجربیاتی که در طی سال های متمادی به دست آورده است می تواند راهکارهای مناسبی را برای ایجاد عدالت در خصوص دعاوی مطرح شده ارائه دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بیرجند آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل بیرجند

بهترین وکیل بیرجند کیست؟

راه های زیادی برای انتخاب بهترین وکیل بیرجند وجود دارد؛ اما همواره یکی از مطلوب ترین آن ها این است که وکلای مد نظرتان را در مجلات اینترنتی معتبر و با سابقه جست و جو نمایید. در این خصوص لازم است معیارهایی را در نظر داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید میزان مهارت و توانایی گزینه های مختلف را مرور کرده و در نهایت وکیلی را به خدمت بگیرید که از همه لحاظ در بین وکلا سرآمد و شاخص است. در چنین شرایطی است که می توانید به کسب پیروزی بیش از هر زمان دیگری امیدوار باشید.

در واقع تخصص برترین وکیل بیرجند به او این امکان را می دهد تا با دانش حقوقی و تجربه بالاتری به بررسی پرونده های حقوقی و کیفری بپردازد و بازدهی بیشتری نیز داشته باشد. در نظر بگیرید که هر چه میزان سابقه بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند بیشتر باشد از تجربه بالاتری برخوردار است و چه بسا پرونده های پیچیده نیز با کمک گرفته از وکلای با سابقه و کهنه کار در مدت زمان کمی به نتیجه برسد. هدف وکیل خوب در بیرجند تامین منافع و اهداف تعیین شده از سوی موکل است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل بیرجند را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای بیرجند را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلابا ما همراه باشید:

الهام خدابخشی

الهام خدابخشی وکیل در بیرجند

سرکار خانم الهام خدا بخشی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم الهام خدا بخشی متخصص در زمینه دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی هستند. می توانید برای رزرو وقت، با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، روبروی اداره برق، ساختمان نجلا، طبقه۴، واحد۱۶

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۶۰۷۷۹۳

راشین روانبخش

راشین روانبخش وکیل در بیرجند

سرکار خانم راشین روانبخش با بیش از ۱۰ سال سابقه، وکیل پایه یک دادگستری هستند. خانم روانبخش از مشاوران حقوقی نام دار شهر بيرجند نیز به حساب می آیند. حوزه فعالیت ایشان در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی است.

آدرس دفتر: بیرجند، طالقانی۲ ، ساختمان آلما، طبقه سوم، واحد ۳۰۶

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۶۰۵۷۵۵

جواد شافعی

جواد شافعی وکیل در بیرجند

یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری نام دار شهر بیرجند جناب آقای جواد شافعی است. آقای شافعی تخصص ویژه ای در دعاوی حقوقی و خانواده دارند. همچنین پرونده های موفق بسیاری را در حوزه دعاوی ملکی در سابقه ی خود به ثبت رسانده اند.

آدرس دفتر: بیرجند، نبش طالقانی ۱۱، طبقه فوقانی

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۶۱۰۵۶۴

هادی صمدی

هادی صمدی وکیل در بیرجند

جناب آقای هادی صمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی حرفه ای هستند. جناب صمدی در دعاوی مختلفی همچون ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین شان قرار می گیرد.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، بین طالقانی ۱۳ و ۱۵، طبقه فوقانی، پلاک ۱۲۵

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۶۲۱۳۱۷

مسعود یوسفی

مسعود یوسفی وکیل در بیرجند

جناب آقای مسعود یوسفی دارای بیش از ۹ سال سابقه در حوزه وکالت هستند. تجربه و مهارت بالای ایشان باعث شده تا پرونده های سخت و پیچیده ی بسیاری را در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده با موفقیت به اتمام برسانند. برای رزرو وقت می‌توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بیرجند، نبش طالقانی۱۵، مجتمع تجاری عسل، واحد ۱c

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۶۱۱۵۱۱


چرا باید در انتخاب وکیل بیرجند به سابقه و تخصص او توجه داشت؟

در واقع سابقه و تخصص دو معیار مهم در انتخاب بهترین وکیل بیرجند است. وکیل در صورتی می تواند تجربیات خود را در اختیار شما قرار بدهد که سال های زیادی در مراجع قانونی مشغول رسیدگی به پرونده های پیچیده باشد. در حل و فصل دعاوی مطرح شده معمولا وکیل با نکات مهمی رو به رو می شود که همین نکات مهم می تواند کلید حل مشکلات پیش آمده در پرونده های آینده باشد. سابقه یک وکیل به معنای کارنامه ای است که او از خود با حل و فصل دعاوی مطرح شده حقوقی و کیفری به جای گذاشته است.

در میان گزینه های موجود لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که دارای سابقه بالاتری هستند. چرا که این وکلا تجربه بالاتری را در اختیار دارند و با خیال آسوده تری می توانید از توانایی و مهارت های آن ها استفاده کنید؛ اما متاسفانه اشتباهی که در این بین افراد با آن رو به رو هستند این می باشد که گمان می کنند که هر چه سن و سال وکیل مورد نظر بالاتر باشد پس از سابقه درخشان تر و طولانی تری برخوردار است. این تصور الزاما درست نیست و نمی تواند به عنوان یک اصل در نظر گرفته شود.

چرا که ممکن است وکیل مسن دیر پای به عرصه وکالت گذاشته باشد؛ بنابراین در بسیاری از موارد ممکن است میزان سابقه یک وکیل جوان بیشتر از یک وکیل مسن باشد. یکی دیگر از معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکیل بیرجند تخصص است. دقت داشته باشید که وکالت شغلی حرفه ای است و در آن تنها می توان به آن دسته از وکلا اعتماد داشت که به صورت تخصصی در یکی از بخش های متنوع و گسترده حقوق به تخصص های لازم رسیده اند و می توانند بازدهی بالاتری را در آن از خود به نماییش بگذارند.

تخصص یک وکیل ممکن است با تحصیل در رشته مورد نظر شکل گرفته باشد. از سوی دیگر علاقه وکیل و نیز قبول پرونده های متنوع در طی سال های گوناگون و رسیدگی به مهارت های لازم در شکل گیری تخصص وکیل موثر است. به هر حال می توانید در ابتدا موضوع دعاوی مطرح شده را مد نظر قرلار داده و سپس به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در آن به تخصص های لازم دست پیدا کرده باشند. در این صورت است که می توانید امید خود را برای کسب موفقیت افزایش دهید.

بهترین وکیل بیرجند

نکاتی که باید پیش از انتخاب وکیل بیرجند به آن ها توجه داشت!

تحقیقات جامعی در خصوص مهارت های وکیل انجام دهید: لازم است از هر گونه تصمیم عجولانه در انتخاب بهترین وکیل بیرجند اجتناب کنید. انتخاب چشم بسته می تواند شما را با گزینه های نامناسب رو به رو کند که عملا احتمال موفقیت شما در دعاوی مطرح شده را به حداقل می رسانند. در نظر داشته باشید که اگر معیارهای مختلف را در نظر داشته باشید می توانید با کنکاش آن ها از مهارت گزینه های مختلف اطمینان حاصل کرده و در نهایت وکیلی را به خدمت بگیرید که در حوزه فعالیت خود سرآمد است.

بر اساس جنسیت وکیل انتخاب نکنید: هرگز نباید چنین تصور کنید که تنها زن بودن و یا مرد بودن یک وکیل برای کسب پیروزی کفایت می کند. عده ای تمایل بالایی دارند که حتما با وکلای خانم یا آقا همکاری داشته باشند و همین تمایل باعث می شود به محض رسیدن به یک گزینه، از بررسی مهارت و خلقیات او غافل شوند. لازم است تحقیقات جامعی را در خصوص گزینه مورد نظرتان انجام دهید تا در نهایت موفق شوید در میان انبوه وکلا در نهایت شاخص ترین آن ها را برای رسیدگی به پرونده استخدام کنید.

نباید وکلا را بر اساس میزان حق الوکاله هایشان مقایسه کنید: حق الوکاله رقم ثابتی ندارد و ممکن است بهترین وکیل بیرجند برای قبول وکالت در پرونده ای خاص، رقمی کاملا متفاوت از سایر وکلا به شما پیشنهاد بدهد. به هر حال لازم است این نکته را ذکر نماییم که ممکن است برخی از وکلا رقم معقولانه ای را به عنوان حق الوکاله از شما طلب کنند. حال آن که گزینه های دیگر رقم دستمزد هنگفتی داشته باشند. الزاما این طور نیست که هر چه میزان دستمزد یک وکیل بالاتر باشد پس توانایی او نیز بیشتر است.

به سرشناس بودن وکیل توجه کنید: در نظر داشته باشید که معروف بودن یک وکیل می تواند یک امتیاز مثبت برای او به شمار بیاید. چرا که وکیلی به شهرت می رسد که توانایی های خود را در حل دعاوی پیچیده در طی سال های متمادی به اثبات رسانده باشد و به این شکل نامی را برای خود دست و پا کرده باشد. به هر حال زمانی می توانید به موفقیت های چشمگیر در خصوص پرونده های مختلف برسید که به این نکات توجه کنید.

بهترین وکیل بیرجند

کلام آخر

تشکر می کنیم از بابت اینکه سایت ما را برای مطالعه انتخاب کردید. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل بیرجند پرداختیم تا با برخی از مهم ترین مشخصات و ویژگی های او آشنا شوید و بتوانید تصمیمات درستی در این خصوص داشته باشید. در ادامه لزوم توجه به سابقه و تخصص وکیل مورد بررسی قرار گرفت و پس از آن به سراغ بیان برخی از نکات مهم در خصوص توانایی های وکیل رفتیم. اکنون از شما می خواهیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا