طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بیرجند ✔️【سال1403】⚖️

زوجین در زمان نکاح دارای تعهداتی در مقابل یکدیگر می شوند. تعهدات هر یک شامل حقوق دیگری می شود. باید در نظر داشته باشید که در زمان اقدام برای طلاق می بایست تمامی حقوق طرف مقابل را در اختیار او قرار داده تا گواهی های لازم از سوی مراجع قانونی صادر گردد. در واقع طلاق یک روند قانونی برای جدایی مرد و زن از یکدیگر است. برای تامین منافع و حقوق خود در زمان طلاق و نیز طی نمودن تمامی مراحل طلاق می بایست از یک وکیل مجرب و خبره استفاده کرده و نیازهای حقوقی خود را با استفاده از توانایی های وی برطرف کنید؛ اما نمی توان به هر وکیلی با هر سطح از مهارت اعتماد کرد و باید به سراغ شاخص ترین ها رفت. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل طلاق در بیرجند خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در بیرجند

بهترین وکیل طلاق در بیرجند کیست؟

در شهری به وسعت بیرجند به طور قطع با تعداد زیادی از موسسات حقوقی و دفاتر وکالت رو به رو هستیم که هر یک از آن ها با وکلایی که در اختیار دارند می توانند برای نیازهای حقوقی شما راهکارهایی را ارائه دهند؛ اما در صورتی که پرونده های طلاق پیچیده باشند، دیگر هر وکیلی نمی تواند از پس آن بر بیاید و باید به سراغ بهترین وکیل طلاق در بیرجند بروید. از سوی دیگر لازم است تاکید کنیم که تنها با استفاده از وکلای شاخص و برجسته است که می توانید نتایج درخشانی را به دست آورده و به موفقیت برسید.

در واقع بهترین وکیل بیرجند سعی دارد از دانش حقوقی خود در جهت یافتن راهکارهایی برای عبور از مشکلات پیش آمده در خصوص انواع دعاوی طلاق استفاده کند. وکیل طلاق خوب در بیرجند سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های طلاق از طرف مرد، طلاق توافقی و طلاق از طرف زن کرده است و در این راه به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کرده است. او به عنوان وکیل پایه یک دادگستری قادر است از تمامی حقوقی شما در دعاوی طلاق دفاع نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بیرجند را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در بیرجند را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

حسین علی نژاد

حسین علی نژاد وکیل طلاق در بیرجند

جناب آقای حسین علی نژاد وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در همه ی امور دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت وکالت می پذیرند. همچنین ایشان با توجه به سابقه ی درخشان خود در امور دعوی طلاق وکیل با تجربه شناخته شده اند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان بهشتی، نبش بهشتی ۱۳

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۶۱۷۱۱۲

محمدرضا عمیدیان

محمدرضا عمیدیان وکیل طلاق در بیرجند

جناب آقای محمدرضا عمیدیان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان سالهای طولانی در حوزه ی دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان از بهترین وکیل های طلاق می باشند و تعداد زیادی پرونده موفق در این حوزه به نام خود ثبت کرده اند.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان شهید بهشتی، نبش بهشتی ۴، طبقه فوقانی، پلاک ۳۸

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۶۱۵۰۲۴

اکرم قائمی

اکرم قائمی وکیل طلاق در بیرجند

سرکار خانم اکرم قائمی وکیل و مشاور با تجربه پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های مختلف کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان به صورت حرفه ای در زمینه طلاق فعالیت می کنند و به مراجعین مشاوره ارائه می دهند. مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری برای مراجعین امکان پذیر هست.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه سوم، واحد ۱۱

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۶۰۱۵۸۷

مرضیه مهرور

مرضیه مهرور وکیل طلاق در بیرجند

سرکار خانم مرضیه مهرور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان وکیلی توانا و سرشناس در حوزه طلاق می باشند. شما نیز می توانید برای رزرو وقت و دریافت مشاوره از این وکیل توانا با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان بهشتی، بهشتی ۶، ساختمان اردیبهشت، طبقه ۴، واحد ۴۰۱

تلفن تماس: ۰۹۱۳۳۴۰۳۵۹۲

مهسا مودی

مهسا مودی وکیل طلاق در بیرجند

سرکار خانم مهسا مودی وکیل نام دار و مشاور حقوقی با تجربه پایه یک دادگستری می باشند. ایشان درامور مختلفی همچون کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده وکالت می پذیرند. همچنین ایشان دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های طلاق را دارند.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی ۱۵، پلاک ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۶۳۴۴۹۴


مشاوره حقوقی با وکیل طلاق بیرجند برای چه افرادی مناسب تر است؟

در پاسخ به این سوال که مشاوره حقوقی برای چه افرادی مناسب تر است؟ باید گفت تمامی افراد درگیر در پرونده های مربوط به دعاوی طلاق می توانند نیازهای حقوقی خود را با مراجعه به یک وکیل مجرب و خبره برطرف کرده و در نهایت با دستی پر در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و منافع خود را تامین نمایند؛ اما لازم است پیش از هر گونه تصمیم برای دریافت مشاوره حقوقی تحقیقات جامعی در خصوص مهارت های وکیل انجام دهید تا خدمات حقوقی خود را از شاخص ترین گزینه ها دریافت نمایید.

مشاوره حقوقی در روش های مختلفی از سوی وکیل ارائه می شود که افراد درگیر در پرونده های طلاق می توانند یکی از روش های حضوری، تلفنی و آنلاین را برای طرح سوالات خود انتخاب کرده و ضعف های حقوقی خود در این خصوص را جبران نمایند. به دلیل پیچیدگی هایی که در دعاوی طلاق اعم از طلاق از طرف مرد، طلاق توافقی و طلاق از طرف زن وجود دارد به شما پیشنهاد می دهیم که مشاوره حقوقی حضوری را در حد امکان انتخاب کنید تا وکیل فرصت مطالعه پرونده و مدارک را داشته باشد.

این درست است که تمامی افراد می توانند به فراخور شرایطی که در اختیار دارند از مزایای مشاوره حقوقی بهره مند شوند اما دریافت این نوع از خدمات برای برخی از افراد مناسب تر به نظر می رسد. در صورتی که فردی در بودجه خود برای استخدام وکیل با مشکلاتی رو به رو باشد به طور قطع قید استخدام بهترین وکیل طلاق در بیرجند را می زند و تصمیم می گیرد شخصا در جلسات دادگاه حضور پیدا کند. حال آن که با دریافت مشاوره حقوقی می تواند گام بلندی به سمت پیروزی بردارد.

مشاوره حقوقی همواره با هزینه های کمتری در مقایسه با استخدام وکیل در دسترس است و اگر در تامین حق الوکاله وکیل با مشکل رو به رو هستید می توانید از این روش برای افزایش دانش حقوقی خود استفاده کنید. از سوی دیگر برخی از افراد دانش حقوقی قابل قبولی در اختیار دارند. با این حال برای این افراد مناسب این است که به دفاتر وکالت مراجعه کرده و مشاوره حقوقی دریافت نمایند. این کار به آن ها کمک می کند که با تکمیل دانش حقوقی برای حضور موفق در دادگاه مهیا شوند.

بهترین وکیل طلاق در بیرجند

4 تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل طلاق در بیرجند

تمامی وکلا دستمزد بالایی دریافت می کنند: یکی از تصورات رایج در خصوص حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در بیرجند این است که اکثر افراد درگیر در پرونده های طلاق باورشان بر این است که تمامی وکلا در ازای دعاوی مطرح شده دستمزدهای هنگفتی را دریافت می کنند. گاهی همین تصور غلط باعث می شود تا بسیاری از افراد قید استخدام وکیل را بزنند. باید در نظر داشته باشید که برخی از وکلا حاضر هستند با ارقام معقولانه ای عهده دار پرونده های طلاق شوند.

میزان حق الوکاله همواره رقم ثابتی است: یکی دیگر از تصورات غلطی که افراد گاها با آن دست و پنجه نرم می کنند این است که گمان می کنند تمامی وکلا در ازای عهده دار شدن پرونده های طلاق، ارقام ثابتی را به عنوان حق الوکاله مطالبه خواهند کرد. این در حالی است که وکیل دارای شغلی آزاد است و قانون این حق را به او داده است تا به شیوه ای توافقی میزان حق الوکاله خود را تعیین نماید. در این صورت است که ممکن می باشد هر یک از وکلا در ازای پرونده ای یکسان دستمزدی متفاوت از دیگری درخواست نماید.

نمی توان در خصوص حق الوکاله چانه زنی کرد: این مورد هم یکی از تصورات غلط مرسوم در خصوص پرونده های طلاق است. در نظر داشته باشید که میزان حق الوکاله بهترین وکیل طلاق در بیرجند همواره به صورت توافقی تعیین می گردد و معنای این عبارت چنین است که خود موکل نیز در تعیین حق الوکاله نقش دارد و رضایت او شرط است. از این رو، موکل می تواند با تکمیل دانش حقوقی خود در این زمینه در خصوص میزان حق الوکاله چانه زنی کرده و از میزان آن بکاهد.

حق الوکاله را باید یکجا پرداخت کرد: هیچ الزامی در این خصوص وجود ندارد. در زمینه شیوه پرداخت حق الوکاله نیز می توانید با وکیل به توافقات کامل دست پیدا کنید. می توانید در صورت موافقت و قبول شروط مربوطه از سوی وکیل، حق الوکاله را در چند قسط در اختیار او قرار دهید. بر اساس تجربه می توان گفت که حق الوکاله را در دو یا سه قسط در اختیار وکیل می گذارند. البته هیچ الزامی در این خصوص نیز وجود ندارد و مهم توافق شکل گرفته بین دو طرف است.

بهترین وکیل طلاق در بیرجند

کلام آخر

جای تشکر دارد از این بابت که سایت ما را برای مطالعه انتخاب کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا به معرفی مجرب ترین و بهترین وکیل طلاق در بیرجند بپردازیم تا دغدغه ای از بابت دسترسی به وکلای شاخص نداشته باشید. در ادامه اهمیت مشاوره حقوقی را گوشزد نموده و روش های دریافت آن را نیز مورد بررسی قرار دادیم. در انتهای مقاله نیز تصورات غلط درباره میزان حق الوکاله وکیل طلاق مورد ارزیابی قرار گرفت. اکنون از شما درخواست داریم که تجربیات خود را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا