وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در بیرجند ⚖️【سال1403】 ✔️

وکلای زن در سالیان اخیر به واسطه توانمندی و بازدهی بالایی که در محاکم قضایی از خود به نمایش گذاشته‌اند به جایگاه‌های بالایی دست پیدا کرده و توانستند نام پرآوازه‌ای از خود به جای بگذارند؛ اما باید در نظر داشته باشید که  زن بودن یک وکیل نمی‌تواند ضامن موفقیت شما در پرونده‌های قضایی باشد. در واقع لازم است به سراغ گزینه‌هایی بروید که در طی سال‌های متمادی توانسته‌اند میزان مهارت و تسلط خود بر مسائل حقوقی را به اثبات رسانده و به موفقیت های چشمگیری در این زمینه رسیده باشند؛ اما دسترسی به وکلای شاخص و خبره همواره کار دشوار سختی به نظر می‌رسد و باید در خصوص آن تحقیقات کاملی انجام شود. برای سهولت در دسترسی به بهترین مجرب‌ترین وکلای خانم سعی داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل زن در بیرجند آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در بیرجند

بهترین وکیل زن در بیرجند کیست؟

در واقع تنها در صورتی می‌توانید به بهترین وکیل زن در بیرجند دست پیدا کنید که ویژگی و مهارت‌های گزینه‌های مختلف را مورد سنجش قرار دهید تا عیار آنها برای شما به طور کامل مشخص شود. تنها در این صورت است که می‌توانید از توانایی و بازدهی وکیل مورد نظر اطمینان حاصل کرده و تصمیم درستی در خصوص استخدام آنها داشته باشید. لازم به ذکر است که هرگونه انتخاب عجولانه و بدون تحقیقات کامل هرگز نخواهد توانست اهداف شما در خصوص پرونده‌های قضایی را محقق کند.

باید در نظر داشته باشید که برترین وکیل زن در بیرجند در طی سال‌های متمادی با حضور در مراجع قضایی توانسته است تا تجربیات خود در زمینه مسائل حقوقی را افزایش داده و از آنها در جهت بازگشایی گره‌های موجود در پرونده استفاده کند. بهترین وکیل خانم در بیرجند تنها به دنبال حفظ منافع موکل و جلب رضایتمندی او است. بهترین وکیل بیرجند آموخته‌های خود در دانشگاه‌های مطرح کشور برای ارائه راهکارهای مناسب در خصوص دعاوی مطرح شده استفاده می‌کند و پرونده را به مسیر درستی هدایت می‌نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در بیرجند را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در بیرجند را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سیده صدیقه هاشمی

سیده صدیقه هاشمی وکیل زن در بیرجند

سرکار خانم سیده صدیقه هاشمی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مشغول امر وکالت می باشند. مهارت ایشان در حوزه های کیفری، ملکی، خانواده و حقوقی زبانزد می باشند، همچنین ایشان در همه زمینه ها رزومه کاری درخشانی دارند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، طالقانی یک، پلاک ۱۴

تلفن تماس: ۰۹۱۵۷۵۵۱۹۲۶

مهسا مودی

مهسا مودی وکیل زن در بیرجند

سرکار خانم مهسا مودی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. در حوزه دعاوی کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده به صورت حرفه ای ارائه خدمات می کنند. همچنین ایشان پرونده های موفقی در تمامی زمینه ها در سابقه کاری خود ثبت کرده است. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی۱۵، پلاک ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۵۵۶۳۴۴۹۴

نوشین مالکی

نوشین مالکی وکیل زن در بیرجند

سرکار خانم نوشین مالکی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان در حوزه دعاوی مختلف از جمله کیفری، خانواده، حقوقی و ملکی مشغول به کار می باشند. همچنین ایشان اشخاص را به درستی و در راستای قوانین راهنمایی می کنند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بیرجند، انتهای خیابان طالقانی، جنب بانک مسکن، ساختمان نجلا، واحد ۱۰

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۶۳۳۲۵۱

لیلا جعفری

لیلا جعفری وکیل زن در بیرجند

سرکار خانم لیلا جعفری وکیل و مشاور پایه یک دادگتری می باشند. ایشان سالهای زیادی در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. همچنین ایشان با دانش حقوقی بالا و سابقه درخشانشان به خوبی در همه دعاوی عمل می کنند. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، نبش طالقانی ۱۵، ساختمان عسل، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۵۳۶۱۳۰۳۲

راشین روانبخش

راشین روانبخش وکیل زن در بیرجند

سرکار خانم راشین روانبخش وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. همچنین ایشان از بهترین وکلا می باشند. و با ارائه ادله محکمه پسند له قاضی مربوط روند پرونده را کوتاه تر می سازد. برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: بیرجند، طالقانی ۲، ساختمان آلما، طبقه سوم، واحد ۳۰۶

تلفن تماس: ۰۹۱۵۱۶۰۵۷۵۵


رازهایی درباره حق الوکاله وکیل زن در بیرجند

حق الوکاله همیشه مقدار ثابتی ندارد: یکی از مهم‌ترین حقایقی که باید درباره دستمزد بهترین وکیل زن در بیرجند بدانید این است که نمی‌توان رقم ثابتی را برای حق الوکاله در نظر گرفت. باید اشاره داشته باشیم که در بسیاری از موارد وکلا سعی دارند تا حق الوکاله خود را به صورت توافقی تعیین نمایند. دقت داشته باشید که وکیل دارای شغلی آزاد است و قانون این حق را به او می‌دهد تا دستمزدش را به صورت توافقی با موکل تعیین نماید… این بدان معنا است که نظر موکل نیز در تعیین حق الوکاله موثر است.

موکل می‌تواند در خصوص میزان حق الوکاله چانه زنی کند: یکی دیگر از حقایقی که باید در مورد حق الوکاله با آن آشنا شوید این است که موکل نیز در تعیین دستمزد وکیل نقشی اساسی دارد. در واقع موکل می‌تواند از ابتدا دانش حقوقی خود در خصوص میزان هزینه وکیل را افزایش دهد تا به این شکل بتواند نظرات درستی را در جلسات ارائه دهد. در واقع موکل می‌تواند در خصوص میزان اعلام شده حق الوکال از سوی وکیل چانه زنی کرده و به این شکل از میزان آن کم نماید.

جنسیت وکیل نقشی در میزان دستمزد ندارد: لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که تفاوتی بین دستمزد بهترین وکیل زن در بیرجند با سایر وکلای مرد وجود ندارد. در واقع نمی‌توان جنسیت وکیل را به عنوان یک عامل تاثیرگذار در کم و یا زیاد کردن حق الوکاله به شما را آورد. عوامل مختلفی وجود دارد که وکیل با در نظر گرفتن آنها دستمزد بیشتری را از شما مطالبه خواهد کرد که البته مرد یا زن بودن حقوقدان مورد نظر جزو این موارد نمی‌باشد پس تصورات غلط در این خصوص را نباید جدی گرفت.

می‌توان حق الوکاله را به صورت اقساط پرداخت نمود: بسیاری از افراد درگیر در پرونده‌های قضایی با مشکلات مالی روبرو هستند و همین مسئله باعث می‌شود که میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن برایشان از اهمیت بالایی برخوردار باشد. لازم است اطلاعات جامعی درباره این حقیقت داشته باشید که موکل می‌تواند حق الوکاله را در صورت موافقت وکیل به صورت اقساط در اختیار او قرار داده و با او تسویه حساب نماید. معمولاً حق الوکاله را در دو یا سه قسط به وکیل پرداخت می‌کند.

بهترین وکیل زن در بیرجند

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل زن در بیرجند

تا زمانی که با بهترین وکیل زن در بیرجند ملاقات نداشته باشید هرگز از روحیات و توانایی‌های وی مطلع نخواهید شد. هرگز با مطالعه چند سطر درباره وکیل مورد نظر نمی‌توانید به شناخت کاملی از او برسید و یکی از مهم‌ترین فواید ملاقات حضوری در این است که شناخت شما از وکیل را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد. انتخاب کورکورانه و عجولانه وکیل هرگز نخواهد توانست که شما را به اهداف تعیین شده برساند از این رو برگزاری جلسات ملاقات حضوری با وکیل برای شناخت وی الزامی به نظر می‌رسد.

به این منظور لازم است در ابتدا معیارهای مناسبی را در اختیار گرفته و با استفاده از آنها به عنوان متر و شاخص توانایی و مهارت‌های گزینه‌های مختلف را مورد سنجش قرار دهید. پس از اینکه از گزینه‌های مورد نظر رضایت نسبی به دست آوردید لازم است با آنها تماس گرفته و جلسه‌ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید. در جلسات ملاقات حضوری لازم است توجه ویژه‌ای به زمان شناس بودن و فن بیان وکیل داشته باشید تا عیار او برای شما مشخص شود.

این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است که در جلسات ملاقات حضوری با بهترین وکیل زن در بیرجند مهمترین خواسته‌ها و دغدغه‌های خود در خصوص پرونده‌های قضایی را مطرح کرده و از وکیل مورد نظر در خصوص آنها راهکار طلب کنید. در واقع شما می‌توانید در جلسات ملاقات حضوری مشاوره حقوقی دریافت کرده و ضعف‌های خود در خصوص دعاوی مطرح شده را جبران کنید. این مسئله می‌تواند به شما در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و کیفری کمک کرده و مقدمه‌ای برای کسب موفقیت در پایان کار باشد.

لازم است در خصوص تمامی جزئیات مربوط به دستمزد وکیل به توافقات کامل برسید تا در آینده اختلافی از این بابت پدیدار نشود و بتوانید با آرامش خیال تعامل موثری با حقوقدان مورد نظر داشته باشید. می‌دانیم که در بسیاری از موارد حق الوکاله وکیل به صورت توافقی تعیین می‌شود پس لازم است در جلسات ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر در این خصوص به تبادل نظر پرداخته و در نهایت به نقطه نظر مشترکی دست پیدا کنید. در پایان لازم است قرارداد محکمی بین دو طرف به امضا برسد.

بهترین وکیل زن در بیرجند

کلام آخر

جای تشکر دارد از اینکه تا اینجای مقاله در کنار ما بودید و سایت ما را برای مطالعه انتخاب کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل زن در بیرجند آشنا کردیم تا در صورت نیاز بتوانید گزینه های مد نظرتان را از لیست معرفی شده انتخاب نمایید. در ادامه برخی از رازهای مهم در خصوص حق الوکاله را بیان نموده و درباره آن ها توضیحاتی ارائه دادیم. در انتهای مطلب نیز اهمیت ملاقات حضوری را گوشزد نمودیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا