کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در سمنان ⚖️【سال1403】 ✔️

پیچیدگی های موجود در دعاوی کیفری و نیز حساسیت هایی که بر این دعاوی حکم فرما است باعث شده است تا استخدام یک وکیل مجرب و خبره برای رسیدگی به پرونده الزامی به نظر برسد. در دعاوی کیفری برخلاف دعاوی حقوققی با نوعی از وقوع جرم مواجه هستیم و فرد مجرم با حکم صادره از دادگاه به مجازات محکوم خواهد شد. بنابراین وکیل به واسطه دانش حقوقی و تجربیاتی که در این زمینه دارد می تواند در زمینه اثبات جرم و یا تبرئه از جرم به شما کمک ویژه ای را داشته باشد. او در تلاش است تا با مرور مواد قانونی مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات کیفری را در اختیار شما قرار دهد. اما باید دقت داشته باشید که هر وکیلی نمی تواند در این زمینه راهگشا باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در سمنان آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در سمنان

بهترین وکیل کیفری در سمنان کیست؟

در صورتی که فرد در دعاوی کیفری نتواند به اهداف تعیین شده در خصوص پرونده دست پیدا کند این احتمال وجود دارد که با اعمال مجازات های سنگین با نوعی عواقب ناگوار در زندگی خود رو به رو شود. قتل، تجاوز، تصرف عدوانی، تهدید و… از جمله مهم ترین جرم هایی هستند که در قانون مجازات اسلامی به آن ها پرداخته شده و برای آن ها مجازات های سنگینی نیز در نظر گرفته شده است. بهترین وکیل کیفری در سمنان آماده است تا به شما در حل و فصل مشکلات پیش آمده کمک کند.

در واقع برترین وکیل کیفری در سمنان سعی دارد با جسارت و شجاعت بالایی که در ذات خود دارد پرونده را پیگیری کرده و اجازه ندهد ناملایمت های مسیر بر روی انگیزه او تاثیر بگذارد. بهترین وکیل سمنان دانش حقوقی خود را به کار خواهد گرفت تا از میان مواد قانونی مختلفی که وجود دارد راهی را برای عبور از مشکلات یافته و به موکل خود ارائه دهد. او سعی دارد تا با زبانی ساده مفاهیم پیچیده حقوقی را برای موکل بازگو نماید و او را مهیای حضوری موفق در دادگاه کند

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در سمنان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل کیفری در سمنان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

اقدس رهائی

اقدس رهائی بهترین وکیل کیفری در سمنان

سرکار خانم اقدس رهائی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای شهر سمنان و دارای بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت مپفق در زمینه قبول دعاوی حقوقی، کیفری است، این وکیل همچنین به دلیل دانش بالای حقوقی، سابقه بلند مدت، تبحر در حل دعاوی کیفری و حقوقی به عنوان یکی از وکلای زن موفق در سمنان به شمار میرود.

تخصص این وکیل: قبول دعاوی کیفری، اسید پاشی، تجاوز، ضرب و جرح، کودک آزاری، مزاحمت، دزدی، قطع عضو، سرقت مسلحانه، چک بلامحل، انواع دعاوی خانواده، دعاوی حقوقی، ملکی، نوشتن اوراق قضای، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیرحضوری و….

آدرس: بلوار قدس، بلوارشورا، شهیدصدیقی، نبش فرعی۴، ساختمان گلفام، طبقه۱، واحد۱

شماره تماس: ۰۲۳۱۳۲۲۷۳۴۹

علیرضا صابریان

علیرضا صابریان  بهترین وکیل کیفری سمنان

جناب آقای علی رضا صابریان وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلای مرد در زمینه قبول وکالت کیفری است، ایشان دارای بیش از ۱۵ سال سابقه وکالت موفق است و توانسته در دوره وکالتش پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، از ویژگی های این وکیل که اورا به بهترین وکیل مرد سمنان تبدیل کرده می توان به حسن خلق، فن بیان قوی، قدرت کلام، تبحر در حل پرونده های کیفری و حقوقی، دانش حقوقی بالا و… اشاره کرد.

تخصص این وکیل: قبول دعاوی کیفری، اسید پاشی، تجاوز، ضرب و جرح، کودک آزاری، مزاحمت، دزدی، قطع عضو، سرقت مسلحانه، چک بلامحل، انواع دعاوی خانواده، دعاوی حقوقی، ملکی، نوشتن اوراق قضای، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیرحضوری و….

آدرس: شهرک تعاون، خیابان ۱۱ شرقی، پلاک ۵۳

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۴۳۲۲۵۰

هادی صالحی

هادی صالحی بهترین وکیل کیفری در سمنان

جناب آقای هادی صالحی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای شهر سمنان و دارای بیش از ۷ سال سابقه وکالت است،این وکیل توانسته در طول مدت زمان دوره وکالت خود چندین پرونده را حل و فصل کرده و مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کنند.

تخصص این وکیل: قبول دعاوی کیفری، اسید پاشی، تجاوز، ضرب و جرح، کودک آزاری، مزاحمت، دزدی، قطع عضو، سرقت مسلحانه، چک بلامحل، انواع دعاوی خانواده، دعاوی حقوقی، ملکی، نوشتن اوراق قضای، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیرحضوری و….

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، قدس ۹، مجتمع سیادت، طبقه۳، واحد۶

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۳۶۲۲۴

سیدمحمود شریعت پناهی

سیدمحمود شریعت پناهی بهترین وکیل کیفری در سمنان

حقوقدان سیدمحمود شریعت پناهی وکیل پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلا و مشاوران حقوقی در شهر سمنان است، این وکیل به دلیل تحصیلات بالا، دانش حقوقی و تبحر خاصی که در حل پرونده های کیفری ملکی دارد توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کرده و همچنین در دوره وکالت ۲۰ ساله خود پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، از ویژگی های خوب این وکیل می توان به حسن خلق،فن بیان، قدرت کلام، وقت شناسی و … اشاره کرد.

تخصص این وکیل: قبول دعاوی کیفری، اسید پاشی، تجاوز، ضرب و جرح، کودک آزاری، مزاحمت، دزدی، قطع عضو، سرقت مسلحانه، چک بلامحل، انواع دعاوی خانواده، دعاوی حقوقی، ملکی، نوشتن اوراق قضای، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیرحضوری و….

آدرس: میدان عدالت، ساختمان بابک، طبقه ۳، واحد ۸

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۳۳۱۳۴

فریبا عزآبادی

فریبا عزآبادی بهترین وکیل کیفری سمنان

سرکار خانم فریبا عز آبادی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای شهر سمان، دارای بیش از ۹ سال سابقه وکالت موفق است، این وکیل به دلیل مهارتی که در زمینه حل پرونده های کیفری و حقوقی دارد توانسته موکلین زیادی را جذب خود کند.

تخصص این وکیل: قبول دعاوی کیفری، اسید پاشی، تجاوز، ضرب و جرح، کودک آزاری، مزاحمت، دزدی، قطع عضو، سرقت مسلحانه، چک بلامحل، انواع دعاوی خانواده، دعاوی حقوقی، ملکی، نوشتن اوراق قضای، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیرحضوری و…

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، بلوارمیرزای شیرازی، نبش کوچه چهارم، ساختمان اسفندیاری، طبقه دوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۳۲۳۰۸۷


رازهایی درباره دستمزد وکیل کیفری در سمنان

دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین می شود: شاید تصور کنید که حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در سمنان همواره دارای رقم ثابتی است و از پیش مشخص می باشد. این تصور کاملا غلط است. چرا که در بسیاری از موارد وکلا تمایل دارند تا حق الوکاله شان را به صورت توافقی با موکل تعیین نمایند. برای این کار پرونده های کیفری را به دقت مورد مطالعه قرار می دهند تا با استفاده از معیارها و عواملی، میزان حق الوکاله را تعیین کرده و به موکل اعلام نمایند و نظر او را نیز جلب کنند.

موکل نیز در میزان حق الوکاله نقش دارد: وقتی می گوییم میزان حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود معنای آن چنین است که موکل نیز می تواند نظر خود را در خصوص دستمزد وکیل داشته باشد. به این منظور پس از اینکه وکیل نظر خود را در خصوص حق الوکاله اعلام داشت، موکل نیز می تواند با اطلاعاتی که از پیش در این خصوص جمع آوری کرده اظهارنظر کرده و از وکیل بخواهد تا از میزان حق الوکاله کم کند. در نهایت دو طرف به رقم واحدی دست خواهند یافت و اینجاست که همکاری شکل می گیرد.

می توان حق الوکاله را در اقساط پرداخت کرد: لازم نیست حق الوکاله بهترین وکیل کیفری در سمنان را به صورت یکجا پرداخت کنید. بسیاری از افراد از نظر مالی با محدودیت های جدی همراه هستند و ممکن است برای آن ها پرداخت یکجای حق الوکاله میسر نباشد. در چنین شرایطی موکل می تواند این مسئله را به وکیل منتقل کرده و از او درخواست کند که دستمزد را در چند قسط دریافت کند. دقت داشته باشید که می توان در صورت موافقت وکیل، حق الوکاله را در دو یا سه قسط به حقوقدان مورد نظر پرداخت کرد.

عوامل مختلفی می تواند میزان حق الوکاله وکیل کیفری را افزایش دهد: اشاره داشتیم که حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود و در این بین عواملی می تواند میزان حق الوکاله را در دعاوی کیفری افزایش دهند. میزان پیچیدگی یک پرونده کیفری می تواند باعث شود تا وکیل زمان و انرژی بیشتری را برای به نتیجه رساندن آن صرف نماید و همین مسئله باعث می شود تا حق الوکاله بیشتری طلب کند. سابقه وکیل و شهر محل دفتر وکیل نیز در این زمینه موثر است.

بهترین وکیل کیفری در سمنان

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل کیفری در سمنان چیست؟

همواره با استفاده از ملاقات حضوری با بهترین وکیل کیفری در سمنان می توانید شناخت خود را از حقوقدان مورد نظر به میزان قابل توجهی افزایش دهید. اما برای کسب نتایج بهتر در خصوص پرونده های مربوط به دعاوی کیفری لازم است در ابتدا تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا از میان گزینه های متعددی که به عنوان وکیل در سطح شهر سمنان مشغول به کار هستند در نهایت شاخص ترین و مطرح ترین آن ها را به خدمت بگیرید تا به این شکل بتوانید موفقیت های چشمگیری را در خصوص پرونده کسب کنید.

پس از انتخاب وکیل نوبت آن می رسد تا با استفاده از مشخصات مربوط با وکیل مورد نظر تماس بگیرید و از او وقتی را برای ملاقات حضوری و مشاوره حقوقی دریافت نمایید. دقت داشته باشید که پیش از حضور در جلسات ملاقات حضوری باید پرونده مربوط به دعاوی کیفری و نیز تمامی مدارک و مستندات را با خود به همراه داشته باشید تا وکیل بتواند آن ها را مورد بررسی قرار داده و در نهایت نظر نهایی خود را در خصوص تمایل یا عدم تمایل برای همکاری دو جانبه اعلام دارد و تعامل شکل بگیرد.

لازم است در این جلسات که به منظور شناخت شکل می گیرد تمامی رفتارها و خلقیات بهترین وکیل کیفری در سمنان را مورد بررسی و رصد قرار دهید تا برای شما محرز شود که آیا این وکیل توانسته توقعات شما را برطرف کند یا خیر. برای مثال می توانید سوالات خود در خصوص پرونده های کیفری را مطرح کنید و از وکیل مورد نظر بخواهید که جواب خود را به طور کامل شرح دهد. در این صورت است که می توانید میزان تسلط وکیل بر مسائل حقوقی و فن بیان او را مورد سنجش قرار دهید.

علاوه بر این در صورتی که مایل به همکاری هستید لازم است در خصوص جزئیات مربوط به همکاری نیز به توافقات کامل دست پیدا کرده و آن ها را در متن قرارداد قید کنید. برای مثال لازم است تکلیف حق الوکاله و نیز شیوه پرداخت آن به صورت توافقی تعیین و مشخص شود. در نظر داشته باشید که اگر مایل به قسط بندی حق الوکاله هستید باید آن را به وکیل منتقل کرده و برای آن راهکار مورد نظری را پیش بینی کنید.

بهترین وکیل کیفری در سمنان

کلام آخر

در این مقاله تلاش ما بر این بود تا جایی که ممکن است مجرب ترین و بهترین وکیل کیفری در سمنان را به شما معرفی کنیم تا به این شکل دغدغه ای از بابت استخدام گزینه های مطرح نداشته باشید. در ادامه شما را با برخی از رازهای مهم درباره دستمزد وکلا آشنا کردیم و پس از آن به سراغ اهمیت ملاقات حضوری رفتیم و برخی از مزایای آن را نیز مورد اشاره قرار دادیم. اکنون از شما درخواست داریم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید آن را با ما در سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا