وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در سمنان ⚖️【سال1403】 ✔️

بر اساس تجربه و با مشاهده آن چیزی که در سطح جامعه و محاکم قضایی در جریان است می توان به این نکته اذعان داشت که تعداد زیادی از خانم ها تمایل دارند برای حل مشکلات حقوقی خود از وکلای زن استفاده کنند و وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری را به آن ها بسپارند. افراد برای این تصمیم گیری دلایل شخصی خود را دارند و باید گفت این دلایل و سلایق نیز کاملا قابل احترام است. تنها نکته ای که لازم است در این خصوص به آن اشاره داشته باشیم این است که علاوه بر جنسیت وکیل، لازم است به مهارت و بازدهی او نیز توجه داشته باشید تا به این شکل بتوانید راهی را برای کسب موفقیت در پرونده های مختلف به دست آورده و در نهایت پیروزی را تجربه نمایید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در سمنان آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در سمنان

بهترین وکیل زن در سمنان کیست؟

هر گونه اقدام غلط و نسنجیده در خصوص پرونده های پیچیده حقوقی و کیفری می تواند نتایج خسارت باری را به دنبال داشته باشد. شما باید پیش از تصمیم گیری و اجرایی کردن آن در خصوص دعاوی مطرح شده تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا یک وکیل مجرب و خبره را استخدام کنید. در میان بانوان تعداد زیادی مشغول به فعالیت های حقوقی هستند و هر یک از آ ها حاضر هستند با ارائه مشاوره حقوقی نیازهای شما را برطرف نمایند؛ اما بهترین وکیل زن در سمنان باید دارای خصوصیاتی باشد.

بهترین وکیل خانم در سمنان به واسطه تحصیلی که در رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانگشاه های کشور داشته، دانش حقوقی خود را در سطح بالایی قرار داده و می تواند از مواد قانونی مختلف در جهت حل مشکلات حقوقی شما استفاده کند. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل سمنان سعی دارد از تجربیات خود استفاده کرده تا در نهایت گره های موجود در پرونده را بازگشایی نماید. وکیل زن خوب در سمنان با قبول پرونده های مختلف به تبحر و مهارت بالایی در ارائه خدمات حقوقی رسیده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در سمنان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در سمنان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

اقدس رهائی

اقدس رهائی بهترین وکیل زن در سمنان

خانم اقدس رهائی وکیل یایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به درستی و در راستای قوانین وکالت به مراجعین مشاوره ارائه می هد و با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد و آنان را در طول مسیر یاری می رساند. وی پرونده های موفق متعددی را در زمینه های مختلف در سابقه وکالت خود جای داده است.

آدرس دفتر:سمنان، بلوار قدس، بلوارشوراشهیدصدیقی، نبش فرعی،۴ساختمان گلفام، طبقه۱،واحد۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۳۱۲۴۰۵

ملیحه آزارش

ملیحه آزارش بهترین وکیل زن در سمنان

سرکا خانم ملیحه آزارش وکیل پایه یک دادگستری و دارای بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری است، همچنین این وکیل به دلیل تبح و هوش بالای حقوقی که دارد توانسته تا کنون پرونده های زیادی را به سر انجام رسانده و مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند، از ویژگی های اخلاقی این وکیل که او را از مابقی وکلا متمایز می سازد می توان به اخلاق نیکو، فن بیان، قدرت کلام، هوش بالای حقوقی، آشنای با قوانین اشاره کرد.

برخی از تخصص های این وکیل: قبول دعاوی ملکی، بانکی، خانواده، حقوقی، کیفری، طلاق، اعسار، سرپرستی، کلاه برداری تنظیم سند، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضای و …

آدرس: سمنان- میدان معلم-مجتمع فردوس-طبقه دوم-واحد۱۴

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۴۵۸۱۲

سکینه ایزدی مهر

سکینه ایزدی مهر  بهترین وکیل زن در سمنان

سرکار خانم سکینه ایزدی مهر وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای شهر سمنان است، این وکیل دارای بیش از ۹ سال سابقه وکالت موفق در زمینه رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری می باشد، خانم سکینه ایزدی مهر همچنین به دلیل هوش بالا و تبحر خاصی که در حل پرونده های قضایی دارد توانسته پرونده های زیادی را به خوبی به سر انجام رسانده و مراجعین زیادی را جذب خود کند.

تخصص های سکینه ایزدی مهر: قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، سر پرستی، حضانت، قبول دعاوی ملکی اعسار، خلع ید، سر قفلی قبول دعاوی کیفری، کلاهبرداری، تجاوز، کودک آزاری، مزاحمت بانوان، ضرب و جرح و ….

آدرس: سمنان، تعاون، خیابان ۱۲ غربی، پلاک ۱۰۷، طبقه ۲، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۹۶۶۷۷۲۰۱

وحیده پیوندی

وحیده پیوندی وکیل زن سمنان

سرکار خانم وحیده پیوندی وکیل پایه یک دادگستری و دارای بیش از ۸ سال سابقه وکالت موفق در زمینه رسیدگب به پرونده های حقوقی و کیفری، ایشان نیز جزو وکلایی به شمار می آیند که توانسته در طول مدت وکالت خود پرونده های زیادی را به سر انجام برساند، ایشان همچنین به دلیل دفاعیه هایی که در مقابل قاضی از موکلان خود داشته است توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند.

تخصص این وکیل: قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، سر پرستی، حضانت، قبول دعاوی ملکی اعسار، خلع ید، سر قفلی قبول دعاوی کیفری، کلاهبرداری، تجاوز، کودک آزاری، مزاحمت بانوان، ضرب و جرح و ….

آدرس: سمنان، باغ فردوس، روبروی رنگ فروشی اقای شربتی، ساختمان نمای شیشه ای، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۴۵۹۳۷

فاطمه بینشیان

فاطمه بینشیان وکیل زن در سمنان

سرکار خانم فاطمه بینشیان وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی عضو کانون وکلای شهر سمنان است، این وکیل دارای بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت در زمینه قبول دعاوی کیفری و حقوقی می باشد، این وکیل به دلیل توانایی که در حل پرونده های قضایی دارد موکلان زیادی را به خود جذب کرده است، از ویژگی های این وکیل می توان به رفتار نیکو با مراجعین، فن بیان، قدرت کلام، هوش بالای حقوقی و … اشاره کرد.

تخصص های این وکیل : قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، سر پرستی، حضانت، قبول دعاوی ملکی اعسار، خلع ید، سر قفلی قبول دعاوی کیفری، کلاهبرداری، تجاوز، کودک آزاری، مزاحمت بانوان، ضرب و جرح و…

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، ساختمان طباطبایی، طبقه اول، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۹۱۳۲۰۵۳۸

بنت الهدی بداقی

بنت الهدی بداقی بهترین وکیل زن در سمنان

سرکار خانم بنت الهدی بداقی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای شهر سمان است، این وکیل دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق از دانشگاه حقوق سمنان می باشد، همچنین خانم بنت الهدی بداقی دارای بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت است و توانسته در طول دوره وکالت خود به خوبی عمل کرده و پرونده های زیادی را به سر انجام برساند، از ویژگی های این وکیل که اورا بهترین وکیل زن سمنان معرفی می کند می توان به هوش بالای حقوقی، رفتار نیکو، پایندی به زمان، برگزاری جلسات مشاوره قبل از جلسات دادگاه اشاره کرد.

تخصص های این وکیل: قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، سر پرستی، حضانت، قبول دعاوی ملکی اعسار، خلع ید، سر قفلی قبول دعاوی کیفری، کلاهبرداری، تجاوز، کودک آزاری، مزاحمت بانوان، ضرب و جرح و…

آدرس: سمنان، بلوار ولیعصر، خیابان فجر، فجر دوم، طبقه دوم، پلاک ۵۲

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۴۰۶۳۶

سمانه آقازاده

سمانه آقازاده بهترین وکیل زن سمنان

سرکار خانم سمانه آقازاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکیل زن در سمان به شمار میرود، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از چندین سال سابقه وکالت موفق را نیز دارا می باشد، این وکیل دانش حقوقی بالایی نیز در زمینه حل دعاوی حقوقی و کیفری دارد.

از تخصص های این وکیل می توان به : قبول دعاوی خانواده، قبول دعاوی کیفری، قبول دعاوی حقوقی، قبول دعاوی ملکی، تنظیم لایحه و شکوائیه، تنظیم قرارداد، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره های حضوری و غیر حضوری.

آدرس: سمنان، دامغان، خیابان پرستار، ساختمان نگین، واحد۱۰، طبقه 5سمنان، دامغان، خیابان پرستار، ساختمان نگین، واحد۱۰، طبقه 5

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۵۹۶۵۴۸


نکاتی که باید پیش از انتخاب وکیل زن سمنان به آن توجه داشته باشید!

به سراغ وکلای تازه کار نروید: لازم است پیش از هر گونه تصمیم گیری در خصوص بهترین وکیل زن در سمنان به این نکته توجه داشته باشید که وکلای تازه کار به هیچ عنوان دارای صلاحیت های لازم برای عهده دار شدن پرونده های حقوقی و کیفری نیستند. تجربه یک وکیل نقش مهم در رسیدن به اهداف تعیین شده دارد و اگر وکیلی فاقد تجربه های طولانی مدت در عرصه های حقوقی باشد به هیچ عنوان نخواهد توانست گره های کور پرونده را باز کرده و در نهایت شما را به موفقیت برساند.

صرف توجه به جنسیت وکیل ممنوع: هرگز نباید یک وکیل را تنها به واسطه زن بودن او به خدمت بگیرید. این نکته درست است که باید با وکیلی همکاری داشته باشید که با او احساس راحتی بیشتری را دارید؛ اما باید این موضوع را نیز مد نظر قرار دهید که تمامی وکلای خانم برای رسیدگی به پرونده های پیچیده حقوقی و کیفری مناسب نیستند و نمی توانند راهگشا باشند. باید تمامی معیارهای خود را در اختیار داشته باشید تا در نهایت به شاخص ترین و مطرح ترین وکلای خانم دست پیدا کنید.

سرشناس بودن وکیل را لحاظ کنید: با اندکی پرس و جو و تحقیق در خصوص وکلای مشهور می توانید به بهترین وکیل زن در سمنان برسید. شهرت یک وکیل زمانی به دست می آید که او در طی سال های طولانی با پیروزی در پرونده های حساس، توانایی خود را به اثبات برساند. همه روزه در فضای مجازی تبلیغاتی را از وکلا می بینیم که این موضوع را به غلط در ذهن تداعی می کند که این وکلا مشهور هستند. این در حالی است که شهرت یک وکیل با برخی از تبلیغات تجاری کاملا متفاوت است.

تنها به مقزون به صرفه بودن وکیل توجه نکنید: دقت داشته باشید که وکلا برای قبول وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری ممکن است دستمزدهای متفاوتی را از شما به عنوان موکل مطالبه نمایند. در این بین ممکن است برخی از وکلا در ازای دریافت مبالغ معقولانه ای وکالت را بپذیرند و برخی دیگر نیز ممکن است حق الوکاله هنگفتی را از شما مطالبه کنند. نباید بر اساس قیمت وکیل انتخاب کنید و باید تحقیقات خود را در خصوص ویژگی های وکیل کامل کنید تا شاخص ترین گزینه را به خدمت بگیرید.

بهترین وکیل زن در سمنان

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل زن در سمنان چیست؟

افزایش شناخت در خصوص بهترین وکیل زن در سمنان می تواند نقش موثری در کسب موفقیت و اتخاذ تصمیمات درست دارد. تنها با شناخت مختصر نمی توانید آینده پرونده خود را تحت تاثیر یک وکیل قرار دهید. در واقع لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید تا با استفاده از آن بتوانید با وکیل مورد نظرتان صحبت کرده تا برای شما مشخص شود سطح مهارت ها و نیز خلقیات وکیل به چه صورت است. در واقع برای شما عیان می شود که آیا این وکیل صلاحیت لازم برای قبول وکالت را دارد یا خیر.

در جلسات ملاقات حضوری می توانید میزان تسلط وکیل بر روی مواد قانونی، قدرت نفوذ کلام، مهارت های ارتباطی، رعایت اصول حرفه و مواردی از این دست را مورد بررسی قرار دهید. برای مثال می توانید از قبل سوالاتی را آماده کنید تا در جلسات ملاقات حضوری از وکیل خود بپرسید و به نوعی از او مشاوره حقوقی دریافت نمایید. در این صورت است که می توانید میزان دانش حقوقی وکیل و نیز فن بیان او را در خلال پاسخ هایش جست و جو کرده و مورد سنجش قرار دهید.

از سوی دیگر در جلسات ملاقات حضوری که به منظور شناخت دو طرف به انجام می رسد، می توانید مدارک و مستندات مربوط به پرونده را نیز در اختیار داشته باشید تا وکیل بتواند با مطالعه آن ها شناخت خود در خصوص پرونده های قضایی را افزایش دهد و تصمیم درست تری داشته باشد. در این جلسات می توانید اهداف مشترکی را در خصوص دعاوی مطرح شده ترسیم نمایید. در این صورت است که می توانید مهم ترین خواسته و دغدغه های خود را به وکیل انتقال دهید.

یکی از بخش های مهم همکاری با بهترین وکیل زن در سمنان که باید در خصوص آن به توافقات کامل دست پیدا کنید، حق الوکاله و نحوه پرداخت آن است. لازم است پس از اظهار تمایل برای همکاری در این خصوص نیز سخن به میان آورده و نظر وکیل را جویا شوید. در صورتی که موافقت وکیل را جلب کردید لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد و متن تمامی توافقات در آن ذکر شود. دقت داشته باشید که انعقاد قرارداد در بلند مدت می تواند از به وجود آمدن اختلافات جلوگیری کند.

بهترین وکیل زن در سمنان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما در سایت برترین وکلا بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا خبره ترین و بهترین وکیل زن در سمنان را به شما معرفی کنیم تا نیازهای حقوقی خود را با استخدام آن ها برطرف کنید. در ادامه به بیان مهم ترین نکاتی پرداختیم که در انتخاب وکیل باید آن ها را به کار بگیرید. پس از آن نیز به سراغ اهمیت ملاقات حضوری رفتیم. اکنون از شما تقاضا داریم که نظرات خود را با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا