ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در سمنان ⚖️【سال1403】 ✔️

املاک و مستقلات بخش مهمی از دارایی و سرمایه مردم جامعه را به خود اختصاص می دهد و هر گونه غفلت از حقوق قانونی در این زمینه می تواند مالک را با مشکلات عدیده ای رو به رو کند. در دنیای پیچیده امروز استفاده از یک وکیل ملکی متخصص و مجرب می تواند شما را از عواقب و خساراتی که در زمینه املاک وجود دارد در امان نگه داشته و راه تامین منافع را به شما آموزش دهد. در واقع وکیل تجربه بالایی در زمینه املاک دارد و در انواع دعاوی ملکی مانند خلع ید، تنظیم اسناد ملکی، کلاهبرداری ملکی، تصرف عدوانی و… می تواند راهگشا باشد؛ اما باید دقت داشته باشیم که کسب موفقیت و پیروزی در مراجع قانونی تنها با استخدام وکلای شاخص ممکن است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در سمنان آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در سمنان

بهترین وکیل ملکی در سمنان کیست؟

دعاوی ملکی بخش قابل توجهی از پرونده های نظام حقوقی کشور را به خود اختصاص داده است. هر گونه عدم تصمیم گیری درست در خرید و فروش و یا تقسیم املاک می تواند خسارت هایی را برای طرفین به همراه داشته باشد و آن ها را با مشکلات جدی و طولانی مدتی رو به رو کند. بهتر این می باشد که برای حل و فصل مشکلات پیش آمده و رعایت عدالت در این زمینه از بهترین وکیل ملکی در سمنان استفاده کنید تا او در نهایت با تکیه به دانش حقوقی و تجربه ای که در این زمینه دارد راهنمایی را به شما ارائه دهد.

برترین وکیل ملکی در سمنان از دانش حقوقی خود در جهت مرور مواد قانونی استفاده می کند. در واقع با سبک و سنگین کردن همین مواد قانونی است که وکیل می تواند راهکار موثری را برای تامین منافع موکل خود به دست آورد. بهترین وکیل سمنان سعی دارد با ارائه دفاعیات در دادگاه از حقوق قانونی موکل خود در محضر قضات مربوطه دفاع نماید و اجازه ندهد که سوء رفتار دیگری حقوقی را از او پایمال کند. وکیل به عنوان نماینده قانونی فرد نقش موثری در کسب موفقیت و پیروزی در دعاوی ملکی خواهد داشت.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در سمنان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در سمنان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سلمان قدرتی

سلمان قدرتی

آقای سلمان قدرتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در زمینه دعاوی ملکی به صورت تخصصی فعالیت دارد و افراد را در تمامی امور حقوقی، کیفری، خاناوده و ملکی نیز راهنمایی می کند. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی خود سعی بر ارائه بهترین خدمات را به موکلین خود دارد و لازم به ذکر است که پرونده های مهم و پیچیده ای به دست ایشان به موفقیت رسیده است.

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۱۹۹۵۰

آدرس دفتر: سمنان، بلوار قدس، روبروی رستوران، پلاک ۲

سید محمد امیر خلیلی

حقوق دان سید محمد امیر خلیلی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از موفق ترین وکلای مرد در زمینه حل دعاوی ملکی به شمار میرود، این وکیل به دلیل سابقه وکالت۱۲ ساله و همچنین هوش بالای حقوقی توانسته پرونده های زیادی را به خوبی به سر انجام برساند. از تخصص های این وکیل می توان به خلع ید، تخلیه، ملک مشاع، مطالبه خسارت ، فک رهن، موجر و مستاجر، سر قفلی و … اشاره کرد.

آدرس: سمنان، میدان مشاهیر، جنب موسسه مالی واعتباری کاسپین، مجتمع تجاری طباطبائی، طبقه۲، واحد۱۷

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۲۱۸۹۲

حسین اسلامی

حسین اسلامی وکیل پایه یک دادگستری دارای بیش از ۷ سال سابقه وکالت است ایشان در زمینه حل دعاوی ملکی خدمات ارائه می دهد برخی از تخصص های این وکیل شامل خلع ید، تخلیه، ملک مشاع، مطالبه خسارت ، فک رهن، موجر و مستاجر، سر قفلی، تنظیم سند، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری می شود.

آدرس: سمنان، بلوار ۱۷ شهریور، جنب خیابان بهار، ساختمان اورانوس، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۶۰۹۳۷

مطهره امیریان فر

سرکار خانم مطهره امیریان فر وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای شهر سمنان است، این وکیل همچنین یکی از وکلای زن موفق در حوزه رسیدگی به دعاوی ملکی به شمار میرود، خانم مطهره امیریان فر همچنین دارای بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت موفق بوده و در طول دوره وکالت خود توانسته پرونده های زیادی را به سر انجام برساند.

برخی از تخصص های این وکیل: خلع ید، تخلیه، ملک مشاع، مطالبه خسارت ، فک رهن، موجر و مستاجر، سر قفلی، تنظیم سند، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری.

آدرس: سمنان، بلوار۱۷ شهریور، خیابان منتظری، کوچه منتظری۳، پلاک۲۰۰

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۲۵۹۲۳

محمدرضا افراسیابی

جناب آقای محمدرضا افراسیابی وکیل پایه یک دادگستری مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای شهر سمنان، این وکیل دارای بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت در زمینه ملکی است، همچنین محمدرضا افراسیابی یکی از بهترین وکلای شهر سمنان به شمار میرود.

تخصص های این وکیل: خلع ید، تخلیه، ملک مشاع، مطالبه خسارت ، فک رهن، موجر و مستاجر، سر قفلی، تنظیم سند، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری.

آدرس: سمنان، بلوار میرزا شیرازی، اول باغ فردوس، مجتمع اسفندیاری، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۶۱۳۴۳

مهدی برهانی

مهدی برهانی بهترین وکیبل ملکی در سمنان

جناب آقای مهدی برهانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی بیش از یک دهه سابقه وکالت موفق، یکی از بهترین وکیل ملکی در سمنان می باشد، ایشان تخصص بسیار قوی در حل پرونده های ملکی داشته و توانسته در طول دوره وکالتش بسیار ماهر عمل کرده و پرونده های ملکی بی شماری را به سرانجام رسانده است.

آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوار شهید صدیقی، ما بین فرعی ۳ و ۵، طبقه فوقانی، تزئینات آمود

شماره تماس: 09122310171


وظایف وکیل ملکی در سمنان چیست؟

ارائه مشاوره حقوقی: مشاوره حقوقی را می توان یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل ملکی در سمنان به شمار آورد که در آن فرد به سادگی می تواند برای سوالات حقوقی خود در زمینه املاک و مستقلات پاسخ های درستی را دریافت نموده و آن ها را در مسیر حل و فصل دعاوی مطرح شده به کار بگیرد. در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی از سوی وکیل به روش های مختلفی ارائه می شود که مطلوب ترین راه آن بر اساس تجربه، مشاوره حقوقی حضوری خواهد بود که نتایج به دست آمده از آن دقیق تر می باشد.

بیان مسائل حقوقی به زبان ساده برای موکل: یکی دیگر از وظایف وکیل این است که مسائل پیچیده مربوط به حقوق ملکی را به زبانی ساده برای موکل بیان نماید تا او بتواند با اطلاع کامل در خصوص مواد قانونی و نیز تغییرات مربوط به آن در دادگاه حضور پیدا کرده و اچازه ندهد هیچ یک از طرفین دعوی حقوقی را از او ضایع نماید. در این بین فن بیان یک وکیل نیز می تواند بسیار موثر عمل کرده و موقعیتی را فراهم نماید که در آن شخص به شیوه مطلوب تری مفاهیم حقوقی را درک نماید.

ارائه دفاعیات در دادگاه ملکی: در برخی از جلسات دادگاه لازم است فرد یا بهترین وکیل ملکی در سمنان حضور پیدا کرده و دفاعیات خود را از فرد داشته باشند. در نتیچه باید دقت داشته باشیم که وکیل می تواند با استفاده از دانش حقوقی خود مطلوب ترین دفاعیات را در دادگاه داشته باشد و به این وسیله قضات پرونده را متقاعد سازد تا رای منصفانه تری را اعلام دارند. در چنین شرایطی وکیل می تواند از مدارک و مستندات برای اثبات صحت ادعاهای خود در خصوص دعاوی ملکی استفاده نماید.

تنظیم انواع متون حقوقی: برای اقامه دعاوی حقوقی لازم است وکیل در دفاتر خدمات الکتروینیکی قوه قضائیه حضور پیدا کرده و دادخواست تنظیم نماید. از سوی دیگر باید اشاره داشته باشیم که دعاوی کیفری با تنظیم شکواییه اقامه می شوند. از سوی دیگر وکیل در مراحل رسیدگی به پرونده می تواند با تنظیم اظهارنامه و یا لایحه های قضایی از منافع موکل خود به شیوه ای اصولی و مطلوب دفاع کند.

بهترین وکیل ملکی در سمنان

4 معیار مهم که شما را به مجرب ترین وکیل ملکی سمنان میرساند!

توجه به تخصص وکیل: در دعاوی ملکی لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در زمینه موضوع پرونده شما به تخصص های لازم رسیده باشند. برای مثال اگر برای دعاوی خلع ید به دنبال بهترین وکیل ملکی در سمنان هستید لازم می باشد تمامی گزینه ها را مورد بررسی قرار دهید تا تخصص نزدیک به این دعوی را پیدا کنید. دقت داشته باشید که اگر برای پرونده های ملکی خود به دنبال وکیل هستید، با استخدام وکلای شاخص و متخصص می توانید میزان احتمال کسب پیروزی در دادگاه را افزایش دهید.

سرشناس بودن: در واقع وکیلی در عرصه های حقوقی به شهرت می رسد که در طی سال های متمادی توانایی های خود را به اثبات رسانده باشد. دقت داشته باشید که با استخدام وکلای مشهور می توانید چند گام به سمت موفقیت نزدیک تر شوید و در نهایت به اهداف تعیین شده در خصوص پرونده دست پیدا کنید. البته باید دقت داشته باشید زمانی که درباره شهرت صحبت می کنیم به هیچ عنوان منظورمان تبلیغاتی نیست که همه روزه از موسسات حقوقی و یا وکلای مختلف در سطح شبکه های اجتماعی شاهد آن هستیم.

فن بیان قوی: در واقع بهترین وکیل ملکی در سمنان لازم است برای انتقال مفاهیم عمیق حقوقی از مهارت فن بیان برخوردار باشد. البته در ارائه دفاعیات موثر در دادگاه توسط وکیل نیز همواره به این مهارت نیاز است. البته باید دقت داشته باشید که قاضی تفاوت بین فن بیان قوی و حرافی را به خوبی می داند؛ بنابراین در جلساتی که برای ملاقات حضوری و اطمینان از انتخاب وکیل تدارک دیده اید لازم است به مهارت فن بیان وکیل توجه داشته باشید تا بهترین انتخاب را در خصوص پرونده داشته باشید.

مهارت های ارتباطی با افراد درگیر در پرونده: افراد درگیر در پرونده شامل تمامی افرادی می شود که به نوعی در پرونده های ملکی دخیل هستند. لازم است وکیل مورد نظر این توانایی را در وجود خود داشته باشد که با آن ها ارتباط گرفته و گاهی برای حل مشکلات با آن ها مذاکراتی داشته باشد. البته ارتباط موثر بین وکیل و موکل می بایست با رعایت کامل اصول حرفه ای همراه باشد و هیچ یک نباید از حدود و مرزهایی که در این خصوص وجود دارد فراتر بروند.

بهترین وکیل ملکی در سمنان

کلام آخر

از اینکه سایت برترین وکلا را برای مطالعه مقالات حقوقی استفاده کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شاخص ترین و بهترین وکیل ملکی در سمنان را معرفی کرده و برخی از ویژگی ها و تخصص های وی را نیز مورد ارزیابی قرار دهیم. در ادامه به برخی از وظایف مهم وکیل اشاره داشتیم و پس از آن نیز چند مورد از معیارهای مهم در انتخاب وکیل مورد بررسی قرار گرفت. اکنون از شما درخواست داریم که نظرات مهم خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا