خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در سمنان ⚖️【سال1402】 ✔️

حقوق خانواده بسیار پیچیده است و مواردی مانند تقسیم ارث، طلاق، مهریه، نشوز، عدم تمکین، حضانت فرزندان و… را شامل می شود. در هر یک از دعاوی مطرح شده لازم است اطلاعات کاملی در خصوص پرونده و مواد قانونی مربوط به آن داشته باشید چرا که بدون در اختیار داشتن دانش حقوقی و تجربیات کافی در این زمینه هرگز نخواهید توانست مناقفع از دست رفته خود را تامین نمایید. استخدام یک وکیل با تجربه و خبره در زمینه حقوق خانواده می تواند بسیار کارساز واقع شده و تمامی ضعف های حقوقی شما را جبران نماید؛ بنابراین لازم است در ابتدا تمام تلاش خود را برای استخدام وکلای متخصص به کار بگیرید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در سمنان آشنا کنیم. لطفا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در سمنان

بهترین وکیل خانواده در سمنان کیست؟

افراد درگیر در دعاوی خانواده دارای نسبت های خانوادگی با یکدیگر هستند و همین مسئله کار را برای رسیدگی به این نوع از پرونده ها سخت و حساس کرده است. در واقع در دعاوی خانواده لازم است درباره مواد قانونی و تبصره های مربوط به آن ها اطلاعات کافی داشته باشیم. چرا که در غیر این صورت نمی توانیم حضور موفقی را در دادگاه داشته باشیم. این موضوع را در نظر داشته باشید که تنها با شرح دعاوی مطرح شده نخواهید توانست نتیجه مطلوب خود را از دادگاه کسب نمایید و به موفقیت برسید.

در واقع بهترین وکیل خانواده در سمنان سعی دارد تحصیلات خود را برای تسلط به مواد قانونی به کار بگیرد و از تجربیاتی که در طی سال های متمادی به دست آورده در جهت تامین منافع موکل خود استفاده کند. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل سمنان با ارائه مشاوره حقوقی قادر خواهد بود شما را با حقوق قانونی تان در پرونده های مربوط به دعاوی خانواده آشنا نماید. بهترین وکیل سمنان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری همواره در تلاش است تا به اهداف تعیین شده دست پیدا کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکلای خانواده در سمنان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در سمنان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

بنت الهدی بداقی

بنت الهدی بداقی بهترین وکیل خانواده در سمنان

سرکار خانم بنت الهدی بداقی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای شهر سمنان و دارای بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت در زمینه قبول رسیدگی به دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی است.

برخی از تخصص های این وکیل: نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه، مهریه، نفقه زوجه، اجرت­‌المثل، حجر، تمکین، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضای، حل دعاوی ملکی، حل دعاوی بانکی، انواع دعاوی حقوقی و …

آدرس: سمنان، بلوار ولیعصر، خیابان فجر، فجر دوم، طبقه دوم، پلاک ۵۲

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۴۰۶۳۶

فریده باقری

فریده باقری وکیل خانواده در سمنان

سرکار خانم فریده باقری وکیل پایه یک دادگستری دارای بیش از ۷ سال سابقه وکالت موفق در زمینه قبول دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی است، ایشان همچنین به دلیل حسن خلق، فن بیان، قدرت کلام، هوش بالای حقوقی توانسته در طول وکالت خود پرونده های زیادی را به سر انجام برساند.

تخصص این وکیل: نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه، مهریه، نفقه زوجه، اجرت­‌المثل، حجر، تمکین، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضای، حل دعاوی ملکی، حل دعاوی بانکی، انواع دعاوی حقوقی و …

آدرس: سمنان، باغ فردوس نرسیده به سراه ولیعصر، ساختمان نشاط طبقه۴

شماره تماس: ۰۹۱۰۹۴۰۳۲۶۲

مهدی برهانی

مهدی برهانی بهترین  وکیل خانواده سمنان

جناب آقای مهدی برهانی وکگیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای شهر سمنان است، ایشان دارای بیش از ۱۳ سال سابقه وکالت در زمینه قبول دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی است. همچنین ایشان به دلیل تسلطی که در حل پرونده های خانواده دارد توانسته به عنوان یکی از بهترین وکلای مرد سمنان شناخته شود.

تخصص های این وکیل: نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه، مهریه، نفقه زوجه، اجرت­‌المثل، حجر، تمکین، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضای، حل دعاوی ملکی، حل دعاوی بانکی، انواع دعاوی حقوقی، مشاوره حضوری و غیر حضوری و …

آدرس: سمنان، بلوار قدس، بلوار شهید صدیقی، ما بین فرعی ۳ و ۵ ، طبقه فوقانی تزئینات آمود

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۶۰۱۴۲

مهر علی جمشیدی

مهر علی جمشیدی بهترین وکیل خانواده سمنان

جناب آقای مهر علی جمشیدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای بیسش از ۱۴ سال سابقه وکالت موفق در زمینه قبول و حل دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی است، ازویژگی های این وکیل که اورا به بهترین وکیل خانواده مرد تبدیل کرده است می توان به حسن خلق، رفتار مناسب، فن بیان، قدرت کلام، دانش بالای حقوقی اشاره کرد.

برخی از تخصص های این وکیل: نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه، مهریه، نفقه زوجه، اجرت­‌المثل، حجر، تمکین، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضای، حل دعاوی ملکی، حل دعاوی بانکی، انواع دعاوی حقوقی، مشاوره حضوری و غیر حضوری و…

آدرس: سمنان، بلوارمیرزای شیرازی ، باغ فردوس، نرسیده به سه راه ولیعصر{عج} ، مجتمع نشاط، طبقه۲

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۴۱۹۵۳

فاطمه یحیایی

فاطمه یحیایی  بهترین وکیل خانواده در سمنان

سرکار خانم فاطمه یحیایی وکیل پایه یک دادگستری و دارای بیش از ۷ سال سابقه وکالت موفق است، ایشان یکی از وکلای زن سمنان به شمار می آید که توانسته در طول دوره وکالتش چندین پرونده را به سر انجام برساند.

تخصص این وکیل: نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح، شروط ضمن عقد نکاح، ازدواج مجدد، جهیزیه، مهریه، نفقه زوجه، اجرت­‌المثل، حجر، تمکین، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضای، حل دعاوی ملکی، حل دعاوی بانکی، انواع دعاوی حقوقی، مشاوره حضوری و غیر حضوری و…

آدرس: سمنان، میدان عدالت، خیابان قدس ۱۵، خیابان۱۷، درب سوم، پلاک ۲۴

شماره تماس: ۰۲۳۳۳۳۶۴۵۴۸


وظایف وکیل خانواده سمنان که از توان افراد عادی خارج است!

تنظیم دادخواست در مراجع قانونی: دادخواست نوعی متن حقوقی است که برای اقامه دعاوی حقوقی در مراجع قانونی تنظیم می شود. دقت داشته باشید که تنظیم دادخواست یک امر کاملا تخصصی به شمار می آید و انجام صحیخ آن از توان افراد عادی خارج است. در نظر داشته باشید که برای تنظیم دادخواست در دادگاه لازم است بهترین وکیل خانواده در سمنان از تمامی دانش حقوقی خود و تجربیاتی که در طی سال های متمادی به دست آورده استفاده کرده و به اصول نگارشی زبان فارسی نیز تسلط داشته باشد.

جمع آوری مدارک مروبط به دعاوی خانواده: تنها در صورتی می توانید صحت ادعاهای خود را در دادگگاه به اثبات برسانید که برای آن ها دلیل و مستنداتی را در اختیار داشته باشید. در واقع وکیل به شما کمک خواهد کرد تا به جمع آوری این مدارک پرداخته و در زمان مشخص آن ها را به دادگاه خانواده ارائه دهید. در صورتی که پرونده از پیچیدگی های بالایی برخوردار باشد، گاهی با ارائه همین مدارک و مستندات می توان شانس کسب پیروزی در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش داد و به موفقیت نیز رسید.

تشریح مفاههیم حقوقی به زبان ساده: در برخی از مواد قا نوعی از پیچیدگی در خصوص قوانین و مسائل حقوقی رو به رو هستیم که افراد عادی از فهم و درک آن ها عاجز هستند. در واقع نیاز است فرد دانش حقوقی لازم در این زمینه را داشته باشد تا بتواند راهکارهای مناسبی را در پیش گرفته و به شیوه ای اصولی گام بردارد. بهترین وکیل خانواده در سمنان این وظیفه را بر عهده دارد تا در جلسات ملاقات حضوری این مسائل پیچیده را به زبانی کاملا ساده برای موکل خود بیان نموده و آن را تشریح نماید.

ارائه دفاعیات موثر در محاکم قضایی: طبق قانون در مراحلی از رسیدگی به پرونده لازم است فرد در دادگاه حضور پیدا کرده و دفاعیات خود را در محضر قضات مربوطه ارائه دهد. برای انجام این کار می توان روی توانایی های وکیل مورد نظر حساب ویژه ای را باز کرد و از او کمک گرفت. وکیل با اتکا به دانش حقوقی و فن بیان قوی که دارد می تواند مسائل مربوط به دعاوی خانواده را به طور دقیق برای قضات شرح داده و از آن ها درخواست نماید که با در نظر گرفتن جانب انصاف رای نهایی را صادر کنند.

بهترین وکیل خانواده در سمنان

مشاوره حقوقی با وکیل خانواده سمنان برای چه افرادی مناسب است؟

با استفاده از دانش حقوقی می توانید اطلاعات حقوقی خود در خصوص پرونده های خانوادگی را به میزان قابل توجهی افزایش دهید. از این رو، تمامی افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری می توانند با دریافت مشاوره حقوقی در انواع روش های آن مزایای ویژه ای را دریافت نمایند. در صورتی که پیش از حضور در دادگاه خانواده مشاوره حقوقی دریافت کنید به سادگی می توانید از حقوق خود در قانون مطلع شده و به کسی اجازه ندهید که در جلسات رسیدگی به پرونده حقی را از شما ضایع نماید.

میزان توانایی هایی که یک وکیل در اختیار دارد به طور مستقیم در نتیجه به دست آمده از مشاوره حقوقی اثر دارد. در واقع لازم است به سراغ وکلای شاخص بروید تا به این شکل بتوانید جلسات مشاوره حقوقی پر بارتری را تجربه کنید. برای این کار لازم است معیارهایی را در نظر بگیرید و با استفاده از آن ها میزان مهارت و بازدهی گزینه های مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید و پس از اینکه به گزینه نهایی دست پیدا کردید برای جلسات مشاوره حقوقی با او جلسه ای را تنظیم نمایید.

این درست است که تمامی افراد می توانند از مزایای مشاوره حقوقی بهره مند شوند، اما کسب مشاوره از بهترین وکیل خانواده در سمنان می تواند برای برخی از افراد مناسب تر از دیگران باشد. برای مثال اگر بودجه محدودی برای همکاری با وکیل دارید، می توانید به جای اعطای وکالت در پرونده های مربوط به دعاوی خانواده از مشاوره حقوقی استفاده کرده و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. چرا که هزینه ای که لازم است برای دریافت مشاوره حقوقی پرداخت کنید به مراتب کمتر از حق الوکاله وکیل است.

از سوی دیگر بارها دیده شده است که برخی از افراد دانش حقوقی اندکی در اختیار دارند و با دریافت کمی اطلاعات حقوقی می توانند ضعف های خود را جبران نموده و حضور قدرتمندانه ای را در دادگاه به ثبت برسانند. مشاوره حقوقی برای این افراد می تواند با مزایای بسیاری همراه باشد. شما می توانید در جلسات مشاوره حقوقی تمامی سوالات خود را مطرح کرده و برای آن ها به دنبال پاسخ های منطقی و راهگشا باشید تا به این شکل مهیای طرح دعاوی مختلف شوید.

بهترین وکیل خانواده در سمنان

کلام آخر

تشکر می کنیم که ما را در سایت برترین وکلا دنبال کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا مجرب ترین و بهترین وکیل خانواده در سمنان را به شما معرفی کرده و برخی از تخصص و مشخصات او را مورد ارزیابی قرار دهیم. در ادامه شما را با برخی از وظایف وکیل خانواده آشنا کردیم که نقش موثری در موفقیت پرونده دارد و سپس به سراغ اهمیت مشاوره حقوقی رفتیم. اکنون که به پایان مقاله نزدیک می شویم از شما تقاضا داریم تا نظرات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان برترین وکلا در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا