وکیل

10 تا از بهترین وکیل سمنان ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】

در واقع وکیل در تلاش است تا تمامی آموخته های خود در خصوص مواد قانونی را به کار بگیرد تا از میان انواع راه های موجود، مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار موکل خود قرار دهد تا با استفاده از آن ها از بروز خسارت های احتمالی جلوگیری شود. در صورتی که فرد بدون استخدام وکیل و یا دریافت مشاوره حقوقی درباره دعاوی مطرح شده در دادگاه حاضر شود، هرگز نخواهد توانست دفاعیات موثری را از خود داشته باشد و اینجاست که فرد چندین قدم به شکست نزدیک و نزدیک تر می شود؛ اما باید دقت داشته باشید که با انتخاب هر وکیلی نیز نمی توانید رسیدن به موفقیت در خصوص پرونده های مختلف را تضمین نمایید. برای این کار لازم است به سراغ بهترین وکیل سمنان باشید و برای به خدمت گرفتن وی اقدامات لازم را انجام دهید. پیشنهاد می دهیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل سمنان

بهترین وکیل سمنان کیست؟

تعداد زیادی از وکلا که در شهر سمنان مشغول به فعالیت های حقوقی هستند دست شما را برای انتخاب باز می گذارند؛ اما باید دقت داشته باشید که هر یک از این وئکلا دارای مهارت و توانایی های متفاوتی از گزینه های دیگر است و همین مسئله سبب می شود تا پیش از اقدام برای انتخاب بهترین وکیل سمنان تمامی سوابق و تجربیات او را مورد بررسی های دقیق قرار دهید تا در نهایت برای شما این موضوع به اثبات برسد که وکیل مورد نظر دارای تمامی مهارت ها و شاخصه های لازم برای اعطای وکالت می باشد.

برترین وکیل سمنان در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری سابقه فعالیت دارد اما در مقطعی از زندگی خود با این واقعیت رو به رو شده است که در برخی از پرونده های خاص می تواند بازدهی بیشتری را از خود به جای بگذارد. در نظر داشته باشید که وکیل خوب در سمنان سال های زیادی را در رشته حقوق مشغول به تحصیل بوده است و می تواند با مرور قوانین و مقررات مربوطه، مطلوب ترین راهکار را ارائه دهد. در واقع هدف بهترین وکیل پایه یک دادگستری در سمنان تامین منافع موکل در محاکم قضایی است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل سمنان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای سمنان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

زهرا حاجیان

زهرا حاجیان وکیل در سمنان

سرکار خانم زهرا حاجیان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم حاجیان متخصص در زمینه کلیه دعاوی از جمله ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی هستند. خانم حاجیان پرونده های موفق بسیاری دارند که نشان از کار کشته بودن ایشان را می رساند.

آدرس دفتر: سمنان، دامغان، خیابان فرهنگ، روبه روی آموزش و پرورش، مجتمع خلیج فارس، طبقه ۲، واحد ۷

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۳۱۶۸۳۴

امیرعباس حامدی

امیر عباس حامدی وکیل در سمنان

جناب آقای امیر عباس حامدی با بیش از ۱۰ سال سابقه، یکی از وکلای حرفه ای و فعال شهر سمنان است. جناب حامدی در دعاوی مختلفی همچون خانواده، ملکی و حقوقی فعالیت می کنند. مشاوره های آقای حامدی به صورت حضوری و آنلاین در اختیار مراجعین قرار می گیرد.

آدرس دفتر: سمنان، مهدی شهر، خیابان امام، خیابان علوی، پلاک۲، طبقه۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۳۲۶۲۹۷

رضا دوستی

رضا دوستی وکیل در سمنان

جناب آقای رضا دوستی یکی دیگر از وکلای نام دار شهر سمنان هستند. جناب دوستی در دعاوی همچون ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. تجربه ی بالای ایشان در وکالت باعث شده تا پرونده های سخت و پیچیده ی بسیاری را به راحتی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: سمنان، شاهرود، خیابان بایزیدبسطامی، خیابان ۲۲بهمن، پلاک۲۶۲، مجتمع نیکان، طبقه۴، واحد۱۱

تلفن تماس: ۰۹۱۹۳۷۳۹۱۹۹

مرضیه دهقانی

مرضیه دهقانی وکیل در سمنان

سرکار خانم مرضیه دهقانی با بیش از ۱۲ سال سابقه ی درخشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی حرفه ای هستند. خانم دهقانی در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، کیفری، حقوقی و ملکی فعالیت می کنند. همچنین مشاوره های ایشان برای راهنمایی و کمک در پرونده به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین و موکلین قرار می گیرد.

آدرس دفتر: سمنان، میامی، خیابان امام رضا، جنب دفتر خدمات مشترکین

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۲۰۵۶۴۶

اقدس رهائی

اقدس رهائی وکیل در سمنان

سرکار خانم اقدس رهائی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. از وکلای خبره در دعاوی خانواده و حقوقی محسوب می شوند. اما تخصص بالایی نیز در دعاوی کیفری و ملکی دارند. مهارت های خانم رهائی باعث شده تا با موفقیت در پرونده ها، مورد محبوبیت، موکلین خود قرار بگیرند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: سمنان، بلوار قدس، بلوار شورا شهیدصدیقی، نبش فرعی۴، ساختمان گلفام، طبقه۱، واحد۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۳۱۲۴۰۵


تصورات غلط درباره حق الوکاله وکیل سمنان که باید بدانید!

حق الوکاله همواره میزان ثابتی ندارد: ممکن است تصور داشته باشید که در خصوص پرونده های حقوقی و یا کیفری شما تمامی وکلا رقم یکسانی را به عنوان حق الوکاله درخواست می کنند. این درست است که آیین نامه ها سعی دارند نوعی از وحدت رویه را در میزان دستمزد وکلا تعیین نمایند؛ اما لازم است این را نیز مد نظر قرار دهید که وکالت به هر حال شغلی آزاد است و دست وکیل برای تعیین توافقی دستمرد و حق الوکاله کاملا باز است و می تواند وکیل رقمی به غیر از تعرفه وکالت را نیز ارائه دهد.

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود: یکی دیگر از تصورات غلطی که در این زمینه بارها دیده شده که در بین افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری وجود دارد این است که آن ها گمان می کنند که موکل هیچ نقشی در میزان حق الوکاله ندارد. اشاره داشتیم که حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می گردد. در واقع بهترین وکیل سمنان تمامی جوانب پرونده را در نظر گرفته و سپس نظر خود را در خصوص دستمزد و هزینه وکیل اعلام می دارد که موکل نیز می تواند از میزان آن بکاهد.

امکان چانه زنی از سوی موکل وجود دارد: هرگز نباید چنین تصور کنید که میزان حق الوکاله و شیوه پرداخت آن غیر قابل تغییر است. در واقع شما به عنوان موکل می توانید با نماینده قانونی خود در خصوص تمامی جزئیات همکاری تبادل نظر کرده و در نهایت تصمیمی را بگیرید که برای شما بهتر است. در واقع شما می توانید اگر با مبلغ پیشنهادی از سوی وکیل مخالف هستید، از میزان آن کاسته و در خصوص آن چانه زنی کنید. این مسئله باعث می شود تا توافقات به شیوه ای مطلوب تر به دست بیاید.

می تواند حق الوکاله را قسط بندی کرد: در بسیاری از پرونده های پیچیده اعم از دعاوی کیفری و حقوقی، با نوعی دستمزد هنگفت از سوی وکیل مواجه هستیم. در بسیاری از موارد توانایی مالی موکل به او این اجازه را نمی دهد تا دستمزد را به صورت یکجا در اختیار وکیل پایه یک دادگستری قرار دهد و به همین منظور باید آن را قسط بندی نماید. برای قسطی کردن حق الوکاله لازم است موافقت وکیل را نیز جلب کنید.

تصورات غلط درباره حق الوکاله وکیل سمنان که باید بدانید!

وجه تمایز بهترین وکیل سمنان با وکلای دیگر در چیست؟

مشهور بودن وکیل: دقت داشته باشید که یکی از وجوه تمایز بهترین وکیل سمنان با سایر وکلای مشغول به کار در این شهر در این است که این وکلا از شهرت قابل قبولی برخوردار هستند. در واقع شما با اندکی جست و جو و پرسسش از افراد آگاه به مسائل حقوقی درخواهید یافت که این وکلا در طی سال های متمادی توانسته اند نامی را برای خود دست و پا کرده و به موفقیت های چشمگیری نیز دست پیدا کنند. دقت کنید که شهرت یک وکیل کاملا جدای از تبلیغات اینترنتی و تلویزیونی از وکلا است.

عدم ارائه قول های خلاف واقع: یکی دیگر از ویژگی های بارز وکلای نام برده شده در مقاله این است که با موکل خود کاملا صادق هستند و اجازه نمی دهند که آن ها نظر غلطی در خصوص آینده پرونده های حقوقی و کیفری خود داشته باشند. برخی از وکلا بدون در نظر گرفتن اصول حرفه ای، برخی از قول های خلاف واقع را به موکل ارائه می دهند که در بسیاری از موارد تنها به دلیل بازارگرمی و جذب مشتری است؛ اما وکلای حرفه ای نظر واقعی خود را در خصوص جایگاه موکل در پرونده اعلام می دارند.

فن بیان قوی: در واقع بهترین وکیل سمنان به میزان زیادی با مهارت های گفتاری آشنایی دارد و می تواند با تکیه بر زبان بدن و فن بیان قوی مفاهیم حقوقی را در جلسات مشاوره حقوقی بازگو نماید. از سوی دیگر لازم است وکیل در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و از حقوق موکل خود به موثرترین شکل ممکن دفاع نماید. در صورتی که وکیل نتواند با استفاده از کلام خود از موکل دفاع نماید هرگز نمی توان شانسی برای کسب پیروزی و موفقیت قائل شد.

مهارت های ارتباطی با افراد درگیر در پرونده: لازم است وکیل مورد نظر راهی را برای نفوذ به درون موکل خود پیدا کند تا به این شکل بتواند تعامل موثری را با وی داشته باشد. در بسیاری از موارد برقراری ارتباط با موکل سخت به نظر می رسد چرا که افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری با تنش های روحی بسیاری دست و پنجه نرم می کنند. از سوی دیگر باید دقت کنید که وکیل به عنوان نماینده قانونی شما باید ارتباط خوبی با قضات و طرف مقابل دعوی داشته باشد.

وجه تمایز بهترین وکیل سمنان با وکلای دیگر در چیست؟

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه ما را برای مطالعه انتخاب کردید. در این مقاله سعی کردیم در ابتدا شما را با نام و تخصص بهترین وکیل سمنان آشنا کنیم تا در کمترین زمان بتوانید گزینه های کاربلدی را به خدمت بگیرید. در ادامه به برخی از تصورات غلط درباره دستمزد وکلا اشاره داشتیم و پس از آن نیز وجوه تمایز بین وکلای شاخص و سایر وکلا را برشمردیم. اکنون از شما صمیمانه دعوت می کنیم که نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا