طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در سمنان ⚖️【سال1403】✔️

طلاق از لحاظ روحی مرد و زن را درگیر کرده و ممکن است صدمات بی شماری را به آن ها وارد کند. از آن جایی که طلاق یک روند قانونی برای پایان دادن به زندگی زوجین به شمار می آید، هر گونه اقدام غلط در این زمینه می تواند خسارت های مالی و اقتصادی زیادی را نیز به دنبال داشته باشد. چرا که بخش قابل توجهی از دعاوی طلاق صرف رسیدگی به حقوق مالی و غیر مالی زوجین می شود و لازم است مباحثی مانند مهریه، اجرت المثل، نفقه، حضانت فرزند و… نیز تعیین و تکلیف شوند. برای رسیدگی و پیگیری امور حقوقی در دادگاه لازم است از یک وکیل خبره و کاربلد کمک بگیرید تا او با اتکا به دانش و تجربیات خود نیازهای حقوقی شما را حل و فصل نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در سمنان آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در سمنان

بهترین وکیل طلاق در سمنان کیست؟

هر یک از انواع طلاق با مجموعه ای از قوانین و مقررات احاطه شده اند و تنها در صورتی می تواند در آن ها منافع خود را تامین نمود که فرد از تمامی مواد قانونی اطلاع کافی داشته باشد. گذشته از این، برای حضوری موفق در محاکم قضایی در انواع دعاوی حقوقی و کیفری لازم است فرد تجربیات کافی در این زمینه داشته باشد. چرا که ممکن است هر گونه تصمیم غلط از سوی فرد خسارت های جدی را به دنبال داشته باشد. پس به نوعی می تواند گفت که استخدام بهترین وکیل طلاق در سمنان الزامی به نظر می رسد.

در واقع برترین وکیل طلاق در سمنان در تلاش است تا با استناد به مواد قانونی مختلف و نیز تبصره های مربوط به آن راهکاری مناسب برای تامین منافع موکل را ارائه دهد. بهترین وکیل سمنان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فرد را از حقوق قانونی اش در دعاوی طلاق مطرح شده آگاه می کند و این چنین است که جلوی پایمال شدن آن ها از سوی طرف های دیگر دعوی گرفته می شود. در نظر داشته باشید که میزان توانایی های یک وکیل به طور مستقیم بر روی نتیجه حاصل شده از دادگاه اثر می گذارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در سمنان را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای طلاق در سمنان را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

حسین اصغرزاده دامغانی

حسین اصغرزاده دامغانی وکیل طلاق در سمنان

جناب آقای حسین اصغرزاده دامغانی با بیش از ۱۲ سال سابقه، یکی از وکلای خوب پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شهر سمنان هستند. جناب اصغرزاده دامغانی فعالیت خود را در دعاوی خانواده و حقوقی انجام می دهند. اما مهارت ایشان باعث شده تا در پرونده های ملکی و املاک نیز فعالیت داشته باشند.

آدرس دفتر: سمنان، شاهرود، خیابان ۲۲ بهمن، خیابان شهید رجایی، ساختمان اجدادی، واحد ۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۷۳۲۴۱۳

منیژه اعرابی

منیژه اعرابی وکیل طلاق در سمنان

سرکار خانم منیژه اعرابی وکیل با تجربه ی پایه یک دادگستری هستند. علاوه بر این یکی از مشاوران خوب در شهر سمنان محسوب می شوند. خانم اعرابی متخصص در دعاوی ملکی،کیفری، حقوقی و خانواده هستند. برای استفاده از تجربیات خانم اعرابی می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: سمنان، باغ فردوس، مجتمع تجاری همت، طبقه دوم، واحد ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۳۱۵۲۹۸

مهدی برهانی

مهدی برهانی وکیل طلاق در سمنان

جناب آقای مهدی برهانی یکی دیگر از وکلای نام دار و با سابقه ی شهر سمنان هستند. جناب برهانی در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری فعالیت دارند. اما زمینه تخصصی ایشان در حوزه دعاوی خانواده و حقوقی است. برای دریافت مشاوره و رزرو وقت می‌توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: سمنان، بلوار قدس، بلوار شهید صدیقی، ما بین فرعی ۳ و ۵ ، طبقه فوقانی تزئینات آمود

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۳۱۰۱۷۱

رمضان بهاریان

رمضان بهاریان وکیل طلاق در سمنان

جناب آقای رمضان بهاریان وکیل پایه یک دادگستری با ۱۰ سال سابقه هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی نیز هستند. جناب بهاریان مهارت و تخصص ویژه ای در دعاوی خانواده و حقوقی دارند و در این زمینه ها پرونده های متعدد بسیاری را به خوبی حل و فصل کرده اند.

آدرس دفتر: سمنان، بلوار صدیقی، بین فرعی۸و۱۰، جنب سازمان بورس، مجتمع آریا، طبقه۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۳۱۵۲۸۸

مریم‌ جهانگیر

مریم‌ جهانگیر وکیل طلاق در سمنان

سرکار خانم مریم جهانگیر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم جهانگیر در دعاوی ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار می گیرد. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: سمنان، شاهرود، خیابان ۲۲ بهمن، خیابان شهربانی، جنب اداره آگاهی

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۷۳۲۹۲۲


وجه تمایز وکیل طلاق در سمنان با سایر وکلا در چیست؟

معروف بودن در عرصه حقوق: دقت داشته باشید که اگر وکیل مورد نظر به شهرت کافی در دعاوی طلاق رسیده باشد به این معنا است که توانسته در طی سال های متمادی توانایی های خود را به اثبات برساند. در واقع او از پس پرونده های پیچیده ای بر آمده و توانسته در مدت زمان کمی نام درخشانی از خود بر جای بگذارد. در نظر داشته باشید که با مراجعه به وکلای مشهور و اعطای وکالت در انواع پرونده های طلاق به آن ها، می توانید چندین قدم به سمت موفقیت و کسب پیروزی نزدیک تر شوید.

اجتناب از قول های خلاف واقع در خصوص پرونده های طلاق: در نظر داشته باشید که بهترین وکیل طلاق در سمنان به طور دقیق پرونده را مورد مطالعه قرار می دهد تا اطلاعات خود را در خصوص دعاوی مطرح شده به میزان قابل توجهی افزایش دهد. تنها در این صورت است که فرد می تواند احتمال کسب پیروزی توسط موکل را تخمین بزند. این وکلا هرگز قول خلاف واقعی را به موکل ارائه نمی دهند و هر آن چیزی که در خصوص پرونده در جریان است را بازگو می کنند تا فرد با واقعیت رو به رو شود.

استفاده از مهارت های کلامی در تامین منافع موکل: گاهی لازم است وکیل در دادگاه حضور پیدا کرده و دفاعیات خود را از موکل ارائه دهد. در چنین مرحله ای لازم است وکیل مورد نظر از فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام برخوردار باشد تا بتواند مفاهیم مربوط به پرونده را به مطلوب ترین شکل ممکن برای قضات مربوطه بازگو کرده و حقوق موکل را احقاق نماید. در صورتی که وکیل از فن بیان قوی برخوردار نباشد هرگز نمی تواند مباحث پیچیده حقوقی را نیز برای موکل خود به شکلی ساده بیان نماید.

مهارت های ارتباطی بالا: یکی دیگر از ویژگی های بهترین وکیل طلاق در سمنان این است که به خوبی می توانند با موکل و سایر افراد درگیر در پرونده های طلاق ارتباط گرفته و از آن ها در جهت حل و فصل دعاوی مطرح شده استفاده کنند. در واقع برای احقاق حقوق موکل لازم است فرد مذاکرات دقیقی با طرف های دیگر پرونده داشته باشد و این موضوع تنها با مهارت های ارتباطی قوی است که ممکن می شود.

بهترین وکیل طلاق در سمنان

چرا باید به تخصص و سابقه وکیل طلاق سمنان توجه کرد؟

همواره در انتخاب بهترین وکیل طلاق در سمنان لازم است تخصص او و نیز میزان سابقه ای را که مشغول به فعالیت های حقوقی بوده است را مورد توجه قرار دهید. چرا که همواره با در نظر گرفتن این دو معیار مهم است که می توانید به گزینه های شاخص دست پیدا کرده و موفقیت در پرونده های طلاق را تضمین نمایید. بر کسی پوشیده نیست که تمامی وکلا نمی توانند در همه بخش های گسترده حقوق به تخصص های لازم دست پیدا کرده و بازدهی یکسانی را در آن ها به معرض نمایش بگذارند.

از این رو شما ملزم هستید در ابتدا موضوع دعاوی مطرح شده خود را در نظر گرفته و بر اساس آن به دنبال وکیلی باشید که سال های زیادی در این عرصه به صورت تخصص فعالیت کرده است. فایده این کار این است که با استفاده از وکلای متخصص در زمینه طلاق می توانند چندین قدم به اهداف تعیین شده نزدیک و نزدیک تر شوید. این موضوع را در نظر داشته باشید که وکلای متخصص در زمینه طلاق مطالعات مداومی در خصوص حقوق طلاق دارند و می توانند با ژرف اندیشی بیشتری به شما کمک کنند.

اجازه دهید این موضوع را با بیان مثالی در این خصوص تشریح نماییم. یک وکیل طلاق سال های زیادی را صرف مطالعه و قبول وکالت در زمینه های طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد، مهریه و موادی از این جنس کرده است. حال آن که برای مثال یک وکیل متخصص در زمینه دعاوی ملکی با موضوعاتی مانند فروش سرقفلی، مزاحمت ملکی، تنظیم سند ملکی و… دست و پنجه نرم کرده است. این بدیهی است که این وکلا نمی توانند در حوزه های غیر تخصصی خود حرف چندانی برای گفتن داشته باشند.

یکی دیگر از معیارهایی که لازم است پیش از انتخاب بهترین وکیل طلاق در سمنان به آن توجه ویژه ای داشته باشید، سابقه وکیل مورد نظر است. در واقع سابقه یک وکیل به منزله کارنامه ای برای سنجش میزان توانایی های او در تمامی سال های فعالیت بوده است؛ بنابراین لازم است به سراغ آن دسته از حقوقدانانی بروید که سابقه درخشان تر و طولانی تری در عرصه طلاق دارند. البته لازم است ذکر کنیم که سابقه هیچ ارتباطی با سن و سال وکیل ندارد.

بهترین وکیل طلاق در سمنان

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و سایت ما را برای مطالعه انتخاب کردید تشکر کینم. در این مقاله تلاش ما بر روی این موضوع معطوف بود تا شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل طلاق در سمنان آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید از این وکلا جهت حل مشکلات حقوقی خود استفاده کنید. در ادامه وجوه تمایز وکلای یاد شده را با سایر وکلا بیان کردیم و سپس به سراغ لزوم توجه به تخصص و سابقه وکیل به عنوان دو معیار مهم رفتیم. لطفا نظرات خود را با مخاطبان برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا