وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل بروجرد + تلفن ☎️【سال 1403】✔️

بروز مشکلات حقوقی می‌تواند افراد را از جوانب مختلف با خسارت‌های جبران ناپذیری روبرو کرده و عواقب ناگواری را برای او به همراه داشته باشد. اگر با مشکلات حقوقی یا کیفری در خصوص دعاوی مختلف روبرو شده‌اید بهترین کار این است که به جای اتخاذ تصمیم‌های عجولانه از یک وکیل متخصص در زمینه پرونده مورد نظر کمک بخواهید. وکیل دانش حقوقی بالایی در زمینه دعاوی مطرح شده در اختیار دارد از سوی دیگر او می‌تواند تجربیاتی که در طی سال‌های متمادی به دست آورده را در اختیار شما قرار دهد تا به این شکل بتوانید گام‌های بلندی را به سمت موفقیت بردارید. دقت داشته باشید که تنها با مطالعه چند کتاب حقوقی نمی‌توانید توفیق چندانی در دعاوی حقوقی و کیفری داشته باشید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بروجرد آشنا کنیم پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل بروجرد

بهترین وکیل بروجرد کیست؟

این نکته را در نظر داشته باشید که در سطح شهر بروجرد تعداد زیادی از مراکز حقوقی وجود دارد که می‌توانید با مراجعه به هر یک از آنها سوالات خود در خصوص دعاوی مطرح شده را پاسخ گفته و وکلای مد نظرتان را انتخاب کنید. اما به این نکته همواره باید توجه داشته باشید که هر وکیلی نمی‌تواند به شما در دسترسی به اهدافی که در سر دارید کمک چندانی کند. شما نیاز به بهترین وکیل بروجرد دارید تا با استفاده از دانش حقوقی و سابقه درخشان او بتوانید به منافع قانونی خود در دادگاه دست پیدا کنید.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بروجرد شخصی است که می‌تواند از تحصیلات خود در یکی از مراکز آموزشی کشور در جهت ارائه راهکارهای مناسب به موکل استفاده کند. برترین وکیل بروجرد از فن بیان قوی برخوردار است و می‌تواند دفاعیات خود را در دادگاه به گونه ارائه دهد که قاضی پرونده را متقاعد کند تا به نفع موکل رای نهایی را صادر نماید. وکیل خوب در بروجرد می‌تواند از مهارت‌هایی که در اختیار دارد برای کسب پیروزی و موفقیت شما استفاده کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکلای بروجرد را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای بروجرد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

نوید فتح الهی

نوید فتح الهی بهنریم وکیل بروجرد

نوید فتح الهی وکیل پایه یک دادگستری،عضو مرکز وکلای لرستان با سابقه کار در وکالت در امور حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده هستند. ایشان پژوهشگر مقطع دکتری تخصصی حقوق و‌استاد دانشگاه هستند و از وکلای حاذق در شهر بروجرد محسوب می شوند. ایشان با بهره گیری از قوانین روز حقوقی، نفوذ کلامی بالا و صبر و حوصله،تلاش میکنند تا بهترین آراء را در پرونده های مرجوعه بدست آورند. ایشان برای مراجعینی که توان پرداخت یکجا حق وکالت را ندارند، شرایط پرداخت اقساطی را فراهم نموده تا تمامی افراد امکان ارتباط با وکیل متخصص در دعاوی خود را داشته باشند.

وی با فن بیان ومشاوره حقوقی و وکالت تخصصی در تمام پرونده های مربوط به ارث ،تقسیم ترکه، مطالبه دیون متوفی و انجام کاملا تخصصی امور کیفری شامل، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، مواد مخدر و هم چنین انجام تمام امور مربوط به پرونده های خانواده از جمله، انواع طلاق، مهریه ،تمکین ،نفقه و….. هم چنین مشاوره و وکالت در خصوص دعاوی ملکی متشکل از الزام به تنظیم سند رسمی، تقسیم و فروش ملک مشاع، وقف، تصرف عدوانی، خلع ید، اجاره و… با نفوذ کلام بالا در جلسات رسیدگی و هم چنین با پایبندی به زمان و برخورد مناسب شناخته می شوند، همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا پرونده های زیادی را به عنوان بهترین مرد وکیل در شهر بروجرد با موفقیت به سرانجام برساند.

تخصص و مهارت:

  • پرونده‌های کیفری با موضوعات: (قتل، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
  • پرونده‌های حقوقی از جمله: (قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا ابطال اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و …)
  • پرونده‌های ملکی مانند: (شهرداری، زمین شهری، مسکن و شهرداری، اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، پیش فروش ساختمان، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری و …)
  • پرونده‌های خانواده از جمله: (ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)
  • مشاوره تخصصی در دعاوی خانواده به صورت غیر حضوری

جهت اعطای وکالت و مشاوره حضوری و غیرحضوری با وکیل نوید فتح الهی با شماره زیر در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09128578024 06642602950 06642607756
آدرس: لرستان، بروجرد،خیابان شهدا کوچه منیری جنب پاساژ آینه ساختمان کاج طبقه پنجم، دفتر وکالت نوید فتح الهی

مهرداد بیرانوند

مهرداد بیرانوند

آقای مهرداد بیرانوند، وکیل پایه یک دادگستری در استان لرستان، شهرستان بروجرد است که در پرونده های خانوادگی از جمله: طلاق، مهریه نفقه، حضانت فرزند تبحر بسزایی دارند. ایشان با چندین سال سابقه در حیطه کاری خود و تجربه و مهارت بالای خود در زمینه دعاوی کیفری و ملکی در بروجرد توانسته نظر بسیاری را به خود جلب کند. سابقه ی درخشان او در حوزه حقوقی، کیفری و خانوادگی و دانش مکفی و فن بیان قوی او را در استان لرستان بسیار شناخته شده کرده است. جناب بیرانوند یکی از بهترین وکلای بروجرد محسوب می شود.

آدرس موسسه: خ شهدا – بالاتر از زیرگذر – کوچه حیدری – جنب دفتر ازدواج ۲۲

تورج بیدل

تورج بیدل بهترین وکیل بروجرد

جناب تورج بیدل، یکی از برجسته ترین ترین وکلای بروجرد با بیش از 10 سال سابقه ی وکالت پایه یک در دادگستری محسوب می شوند. ایشان در حوزه ی وکالت توانسته اند سوابق درخشانی را به نام خود تمام کنند و مراجعین را خود را راضی نگه دارند. آقای وکیل در دعاوی کیفری، ملکی و دعاوی مربوط به امور خانواده بهترین نتایج را داشته اند. ایشان دارای مجوز وکالت از قوه قضاییه و سمت مدیر عاملی که دو سال است به ایشان اعطا گردیده، توانسته موفقیت روز افزونی از خود به نمایش بگذارد.

آدرس موسسه: لرستان شهرستان بروجرد- خ شهدا – چهار راه حافظ – کوچه فرزین سهرابی – ط ۲

راضیه باقرپور

راضیه باقرپور بهترین وکیل بروجرد

سرکار خانم راضیه باقرپور، وکیل پایه یک دادگستری که جزء افتخارات شهرستان بروجرد، استان لرستان محسوب می‌شوند، دارای پیشینه ای پربار و سابقه ای درخشان در حوزه وکالت هستند. نام خانم باقرپور، در پرونده های دفاع از زنان و کودکان و مسائلی مانند گرفتن نفقه، مهریه، طلاق و حضانت فرزند برجسته شده است. خانم وکیل توانسته اند در بسیاری از پرونده های خود نتیجه ای مطلوب از آن موکلان خود کنند زیرا می‌توانند با مسئولیت پذیری و قدرت بیان خوب بهترین نتایج را کسب کنند.

آدرس موسسه: بروجرد خ بهار روبروی پاساژ هنرور کوچه شهید کاویانی مقدم مجتمع ترنج واحد یک

مصطفی امیری

مصطفی امیری بهترین وکیل بروجرد

وکیل مصطفی امیری، دارای مدرک حقوق و عضو کانون وکلای شهرستان بروجرد هستند. ایشان با حضوری فعال و دلسوزی در پرونده هایش، برای اهالی بروجرد کاملا شناخته شده است و اسم و آوازه ی بلند ایشان توانسته مراجعین بسیاری را به سمت خود بکشاند. آقای وکیل با بیش از 10 سال سابقه کاری در حوزه ی شغلی خود، می‌تواند به راحتی آرامش خود را در دادگاه حفظ کرده و با فن بیان بالا از موکلین خود دفاع کند. تخصص ایشان در راستای پروندع های حقوقی، کیفری و خانوادگی می‌باشد.

آدرس موسسه: بروجرد-روبروی شهرداری مرکزی

سارا ابلاغیان

سارا ابلاغیان

سرکار خانم سارا ابلاغیان، وکیل پایه یک دادگستری جزء انجمن کانون وکلای شهرستان بروجرد می‌باشند. خانم وکیل رقیب سرسختی برای سایر وکلای بروجرد هستند، زیرا تلاش های بسیاری که اون در رابطه با پرونده هایش دارد و حضور پررنگ و مسئولانه ای که ایشان در دادگاه دارند، باعث آرامش خاطر مراجعین خود می‌شود. اگر مشکل حقوقی، کیفری و خانوادگی دارید به راحتی میتوانید پرونده خود را به خانم ابلاغیان واگذار کنید؛ زیرا تخصص ایشان و سابقه بیش از 10 سال حضور او در این شغل می‌تواند درصد موفقیت شما را در پرونده خود بالاتر ببرد.

آدرس موسسه: بروجرد-خ تختی-روبروی بانک تجارت-ک شهید گیوه کش سمت چپ-درب ۲-پ۴

۳ مهارت مهم وکیل بروجرد

مهارت‌هایی که بهترین وکیل بروجرد در اختیار دارد به او کمک خواهد کرد که در محاکم قضایی دفاع موثری از موکل خود داشته و او را به کسب موفقیت نزدیک و نزدیک‌تر کند. لازم است پیش از اینکه در خصوص استخدام وکیل و اعطای وکالت به او به جمع بندی‌های نهایی برسید درباره ویژگی و مهارت‌هایی که او در اختیار دارد تحقیقات کاملی را انجام دهید. این کار به شما کمک خواهد کرد که به شاخص‌ترین گزینه‌ها دست پیدا کنید. برخی از مهمترین مهارت‌های یک وکیل متخصص عبارت است از:

مهارت‌های نوشتاری: هر وکیلی برای اینکه بتواند خواسته‌های موکل خود را در تنظیم اسناد حقوقی به بهترین شکل ممکن انجام دهد لازم است از مهارت‌های نوشتاری برخوردار باشد. ذکر این نکته ضروری است که شما برای تنظیم دادخواست و شکواییه در جهت اقامه دعاوی حقوقی و کیفری لازم است به سراغ وکلای متخصص و دارای مهارت‌های نوشتاری بروید تا آنها بتوانند با استفاده از دانش حقوقی که در این زمینه دارند اسناد را به گونه‌ای تنظیم کنند که گره‌های شما باز شود.

مهارت‌های ارتباطی: یکی دیگر از مهارت‌هایی که لازم است وجود آن را در بهترین وکیل بروجرد مورد بررسی‌های دقیق قرار دهید قدرت برقراری ارتباط با افراد دخیل در پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌باشد. وکیل برای پیشبرد اهدافی که در سر دارد لازم است با افراد مختلفی ارتباط بگیرد و با آنها تعامل موثری داشته باشد. یکی از این افراد که نقش موثری نیست در کسب پیروزی ایفا می‌کند قاضی پرونده است. از سوی دیگر گاهی لازم می‌شود که وکیل ارتباط موثری را با طرف‌های دیگر دعوی برقرار کند.

مهارت‌های کلامی: ذکر این نکته ضروری است که دانش حقوقی یک وکیل همواره از راه نوشتن و کلام او جاری می‌شود. موقعیتی را تصور کنید که وکیلی دارای دانش حقوقی بالایی می‌باشد ولی نمی‌تواند این دانش را به دلیل ضعف در مهارت‌های کلامی به افراد دخیل در پرونده منتقل کند. خوب می‌دانیم که در چنین شرایطی وکیل با مشکلات عدیده‌ای روبرو می‌شود و ممکن است حتی نتواند خواسته‌ها و دغدغه‌هایی که موکل در سر دارد را محقق کند. باید در انتخاب به این مهارت وکیل توجه داشته باشید.

بهترین وکیل بروجرد

تعرفه حق الوکاله وکیل بروجرد در صورت شکست در پرونده

اگر به دنبال استخدام بهترین وکیل بروجرد هستید باید با این واقعیت روبرو شوید که ممکن است در شرایطی پرونده با شکست روبرو شود و وکیل نتواند خواسته‌ها و دغدغه‌های شما را محقق نماید. مقدار دستمزدی که یک وکیل در ازای دریافت وکالت از شما درخواست خواهد کرد همواره به عنوان یکی از دغدغه‌های مهم افراد در استخدام حقوقدان مورد نظر به شمار می‌آید. مطرح می‌شود که اگر وکیلی نتواند خواسته‌های موکل را در دادگاه محقق کند تکلیف حق الوکاله او چه می‌شود؟

در واقع حق الزحمه یک وکیل را می‌توان به صورت توافقی تعیین کرد و از آنجایی که وکیل دارای شغلی آزاد محسوب می‌شود قانون نیز به او این اختیار را داده است که از طریق توافق با موکل مقدار دستمزد مد نظرش را محاسبه کرده و در متن قرارداد ثبت کند. به این نکته توجه داشته باشید که نظر موکل نیز در تعیین حق الوکاله مهم است چرا که او نیز یکی از طرف‌های قرارداد محسوب می‌شود. از همین رو موکل می‌تواند در خصوص رقم پیشنهادی از سوی وکیل اظهار نظر کرده و از مقدار آن بکاهد.

لازم به ذکر است وکیل زمانی که قصد ارائه مبلغ مد نظرش به عنوان حق الوکاله را دارد در ابتدا عوامل مختلفی را در نظر گرفته و پرونده را از جنبه‌های مختلف مورد بررسی قرار می‌دهد. یکی از این عوامل که اتفاقا نقش موثری در افزایش مقدار حق الوکاله بهترین وکیل بروجرد دارد پیچیدگی پرونده می‌باشد. حقیقت این است که اگر پرونده پیچیده باشد لازم است وکیل برای آن انرژی و زمان بیشتری را در محاکم قضایی صرف نماید. همین مسئله باعث افزایش دستمزد مورد درخواست وکیل می‌شود.

در خصوص حق الوکاله وکیل در صورت شکست در پرونده باید این نکته را ذکر کنیم که همه چیز به توافقات شما برمی‌گردد. یعنی در زمان امضای قرارداد با وکیل لازم است تکلیف دستمزد وکیل در صورت شکست در پرونده را نیز مشخص کنید. گاهی اوقات توافقات شما به گونه‌ای است که در صورت شکست مبلغی از دستمزد وکیل به عنوان جریمه او کسر شود. اما گاهی دیگر حتی در صورت شکست نیز مبلغی از دستمزد وکیل کسر نمی‌گردد. توافقات اولیه باعث می‌شود تا اختلافی در آینده شکل نگیرد.

بهترین وکیل بروجرد

کلام آخر

از همراهی شما مخاطبان عزیز با سایت برترین وکلا تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با مشخصات و ویژگی‌هایی که بهترین وکیل بروجرد در اختیار دارد آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید تصمیمات عاقلانه‌تری را برای آینده پرونده‌های حقوقی و کیفری خود در ادامه تلاش کردیم مهارت‌های مهمی که باید وکیل در اختیار داشته باشد را به دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم. از سوی دیگر در پایان مقاله تعرفه حق الوکاله در صورتی که وکیل نتواند به موفقیت دست پیدا کند را تشریح کردیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره متن بالا دارید آن را با سایر مخاطبان سایت در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا