وکیل

10 تا از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران ✔️【سال1403】⚖️

اعاده دادرسی یک روش استثنایی اعتراض به آرای محاکم است که به موجب آن، پرونده ای که با رای قطعی یا قطعیت یافته مختومه شده‌است، مجدداْ مفتوح و مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. در نظر داشته باشید که اعاده دادرسی در امور کیفری و حقوقی معمولاً با پیچیدگی‌های بالایی همراه است و بهتر این می‌باشد که برای این کار از یک وکیل مجرب و خبره کمک بگیرید. اعاده دادرسی در خصوص آرای قطعی انجام می‌شود و به نوعی آخرین شانس محکوم علیه برای پیروزی در دعاوی مطرح شده است؛ بنابراین هرگونه شکست در این دعاوی می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را برای فرد به دنبال داشته باشد؛ اما لازم است از میان گزینه‌های وکالت در نهایت شاخص‌ترین آنها را به خدمت بگیرید. از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران آشنا کنیم پس ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران

بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران کیست؟

همانطور که اشاره داشتیم اعاده دادرسی در امور حقوقی و کیفری قابل پیگیری است؛ اما دعاوی حقوقی و کیفری که قصد اعاده دادرسی در خصوص آنها را دارید می‌بایست دارای شرایط خاصی باشند. مرجع رسیدگی به اعاده دادرسی در امور حقوقی همان دادگاه صادر کننده حکم و مرجع صالح برای رسیدگی به اعاده دادرسی در امور کیفری دیوان عالی کشور می‌باشد. در واقع بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران با قوانین و مقررات مربوط به اعاده دادرسی آشنایی کامل دارد و می‌تواند به بهترین شکل موکل را راهنمایی کند.

در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران می‌تواند به خوبی قوانین و مقررات مربوط به اعاده دادرسی را مورد مطالعه قرار داده و از تغییرات مربوط به آن کسب اطلاع کند. برترین وکیل اعاده دادرسی در تهران شناخت بالایی از روال قانونی رسیدگی به اعتراض فوق العاده در زمینه امور حقوقی و کیفری خواهد داشت و می‌تواند پرونده را در مسیر درستی قرار دهد. وکیل اعاده دادرسی خوب در تهران ارتباط بالایی با موکل و افراد درگیر در پرونده دارد و می‌تواند از آن در جهت کسب موفقیت استفاده کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

موسی الرضا میر

 موسی الرضا میر بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران

وکیل آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور وکالت انجام می‌دهند

تخصص و‌ مهارت:

 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی، اعاده دادرسی کیفری، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه نظامی استانها‌
 • وکالت در دادسرا و دادگاه ویژه‌ جرایم اقتصادی
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت تخصصی در دعاوی ستاد اجرای فرمان امام (ره)
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی کیفری ملکی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت در حمل گسترده کوکایین‌ در کشور -وکالت در حمل سازمان یافته ۵۳۵ کیلو تریاک -وکالت در حمل ۱۵ کیلو هروئین به صورت سازمان یافته و احکام افساد‌ فی الارض‌ و صد ها پرونده کلان جرایم مواد مخدر دیگر ..
 • وکالت در دعاوی ارز دیجیتال (معاملات فیوچر و آتی کریپتو کارنسی معاملات کریپتوکارنسی)
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودروهای لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

تلفن همراه: 09123829850
تلفن تماس: 02188793415
آدرس دفتر:
بلوار صیاد شیرازی ،جنب اورژانس قدیم ، ساختمان اداری آوا طبقه اول ، واحد یک ، دفتر وکالت موسی الرضا میر
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با آقای موسی الرضا میر می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

حجت یوسف نژاد

حجت یوسف نژاد وکیل اعاده دادرسی درتهران

حقوق دان جناب آقای حجت یوسف نژاد وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران به شمار می روند، ایشان دارای بیش از 2 دهه سابقه بلند مدت وکالت است و توانسته در طول این مدت بسیار موفق عمل کرده و پرونده های زیادی را به سر انجام رسانده است. از ویژگی های این وکیل که آن را از مابقی وکلا متمایز می سازد می توان به حسن خلق، فن بیان، قدرت کلام، پایبندی به زبان اشاره کرد.

آدرس: تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان زینالی، خیابان کاووسی فر، ساختمان سپیدار، واحد۸، طبقه۲

شماره تماس: 09123907983

فاطمه هاشمی کنی

فاطمه هاشمی کنی وکیل اعاده دادرسی در تهران

سرکار خانم فاطمه هاشمی کنی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، یکی از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران با بیش از14 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل به دلیل تبحر و دانش حقوقی بالایی که در این زمینه دارد توانسته در نتیجه این عرصه بسیار موفق عمل کرده و پرونده های بیشماری را در طول سابقه وکالت خود حل و فصل نمایید.

آدرس: محلاتی، خیابان نبرد جنوبی، روبروی شهرداری منطقه۱۴، پلاک۱۸۵۱۱، واحد۲

شماره تماس: 02133833281

حسین رضا هادی شایسته

حسین رضا هادی شایسته وکیل اعاده دادرسی در تهران

حقوق دان جناب آقای حسین رضا هادی شایسته وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز، یکی از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران با بیش از 1 دهه سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل از دانش حقوقی بالایی برخورداره . همین موضوع باعث شده تا مراجعه کنندگان زیادی به این وکیل جذب شوند، وکیل حسین رضا هادی شایسته تا کنون توانسته پرونده های بیشماری را به سرانجام برساند و موکلین خو را از شرایط پرونده راضی نگه دارد.

آدرس: تهران، شمس آباد، بلوار بیژن صفائی غربی، پلاک ۱۰، واحد ۱

شماره تماس:

02122513704

لیلا نوربخش حبیب آبادی

لیلا نوربخش حبیب آبادی وکیل اعاده دادرسی در تهران

سرکار خانم لیلا نوربخش حبیب آبادی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 16 سال سابقه وکالت موفق در زمینه قبول وکالت اعاده دادرسی میباشد. این وکیل نیز یکی از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران به شمار میرود، از ویژگی های این وکیل که آن را به یکی از بهترین وکلای اعاده دادرسی تبدیل کرده است می توان به حسن خلق، فن بیان، قدرت کلام، پایبندی به زمان، دانش حقوقی بالا اشاره کرد.

آدرس: تهران، خیابان محمدعلی جناح، خیابان حمید صالحی، کوچه حسین مردی جنوبی، پلاک۳

شماره تماس: 09123542378

زهره نیک فر

زهره نیک فر وکیل اعاده دادرسی در تهران

سرکار خانم زهره نیک فر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران بشمار می آید، از ویژگی های این وکیل که آن را از مابقی وکلا متمایز می سازد می توان به فن بیان، قدرت کلام، پایبندی به زمان، رفتار نیکو با موکلین اشاره کرد.

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان مطهری شمالی{سردار دریا}، پلاک ۱۰۲، واحد۳

شماره تماس: 02188696056


۴ وظیفه وکیل اعاده دادرسی در تهران که خارج از توان افراد عادی است

تنظیم دادخواست اعاده دادرسی: برای تنظیم انواع اسناد و متون حقوقی لازم است از بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران استفاده کنید تا او بتواند با کمک گرفتن از مهارت‌های نوشتاری خود در این زمینه نتیجه کار را مطلوب‌تر از هر زمان دیگری کند. برای اعاده دادرسی و اعتراض به حکم قطعی صادر شده از دادگاه‌ها لازم است دادخواستی تنظیم شده و در اختیار دادگاه مورد نظر قرار بگیرد. وکیل با اصول نگارشی و نکات حقوقی به طور کامل آشنایی دارد و می‌تواند این وظیفه را به بهترین شکل انجام دهد.

احراز شرایط مربوط به اعاده دادرسی: قانون آیین دادرسی برای اعاده دادرسی شرایط خاصی را در نظر گرفته است که این شرایط در امور حقوقی و کیفری با یکدیگر متفاوت می‌باشد. در ابتدا لازم است وکیل پرونده را به دقت مورد مطالعه قرار داده و از زوایای ناپیدای آن کسب اطلاع کند تا به این شکل بتواند شرایط اعاده دادرسی را محرز نماید. در صورتی که این شرایط وجود نداشته باشد و موکل نتواند آنها را به اثبات برساند ممکن است اعاده دادرسی از سوی مرجع صالح رد شود.

تشریح مباحث پیچیده حقوقی برای موکل: یکی دیگر از وظایف بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران این است که می‌تواند همواره مباحث پیچیده حقوقی را به زبانی ساده و قابل فهم برای موکل تشریح نماید و او را با اطلاعات کامل‌تری روانه مراجع قانونی کند. مسائل حقوقی و کیفری معمولاً با پیچیدگی‌های بالایی همراه هستند و همین مسئله کار را برای درک آنها توسط افراد عادی جامعه سخت می‌کند. وکیل در تلاش است تا دانش حقوقی خود را با استفاده از فن بیان در اختیار موکل قرار بدهد.

پیگیری پرونده در مرجع صالح: اشاره داشتیم که مرجع صالح برای رسیدگی به درخواست اعاده دادرسی در امور حقوقی دادگاه صادر کننده حکم قطعی و برای امور کیفری دیوان عالی کشور است. وکیل در تلاش است تا با حضور خود در این مراجع قانونی از حقوق موکل خود دفاع کرده و اجازه ندهد که سوء رفتارهای دیگری حق و حقوقی را از او ضایع او در این مراجع دفاعیات موثری را ارائه خواهد داد. از سوی دیگر برای اثبات ادعاهای خود در تلاش است تا مدارک و مستنداتی را در اختیار قاضی پرونده قرار دهد.

بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران

چهار ویژگی وکیل اعاده دادرسی در تهران

فن بیان قوی: یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران که می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در کسب پیروزی شما در دادگاه داشته باشد فن بیان او به عنوان یک حقوقدان ماهر است. این موضوع را در نظر داشته باشید که وکیل با تکیه بر مهارت‌های کلامی خود می‌تواند حضور قدرتمندانه‌ای را در محاکم قضایی داشته باشد و مقدمات اعتراض به رای قطعی دادگاه را فراهم کند. از سوی دیگر وکیل با تکیه بر مهارت خود در قدرت نفوذ کلام می‌تواند مباحث پیچیده حقوقی را برای موکل خود تشریح نماید.

دانش حقوقی بالا: وکیلی می‌تواند در زمینه اعاده دادرسی به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کند که دانش حقوقی بالایی در اختیار داشته باشد. این دانش حقوقی با تحصیل در رشته مورد نظر و در یکی از دانشگاه‌های مصرف مطرح کشور اتفاق می‌افتد. علاوه بر این لازم است وکیلی که انتخاب می‌کنید به طور مداوم در خصوص قوانین و تغییرات مربوط به آنها مطالعه داشته باشد تا به این شکل بتواند علم خود را به روز نگه داشته و در دادگاه و سایر محاکم قضایی از حقوق موکل خود به بهترین شکل دفاع کند.

قدرت برقراری ارتباط: یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران که نقش تعیین کننده‌ای در کسب موفقیت در محاکم قضایی دارد قدرت ارتباط گرفتن با افراد درگیر با پرونده است. برای اینکه خواسته‌های موکل محقق شود لازم است بهترین وکیل تهران ارتباط خوبی با قضات رسیدگی به اعاده دادرسی داشته باشد. از سوی دیگر نباید از این نکته غافل شویم که ارتباط موثر بین وکیل و موکل نیز می‌تواند فرد را چندین گام به کسب پیروزی نزدیک‌تر کند. برای این کار لازم است وکیل تا حدودی با اصول روانشناسی آشنا باشد.

پشت کار و شهامت: معیار دیگری که باید در انتخاب وکیل همواره به آن توجه داشته باشید پشتکار و شهامت می‌باشد. ذکر این نکته ضروری است که وکیل ممکن است در مسیر رسیدگی به پرونده و اعاده دادرسی با مشکلات زیادی روبرو شود. اگر او فاقد شهامت باشد به زودی جا خواهد زد. در واقع لازم است وکیل با جسارت و شجاعت بالایی که در وجود خود دارد پرونده را تا آخرین لحظه دنبال کرده و با راهکارهایی که ارائه می‌دهد مسیر را برای کسب پیروزی هموارتر کند تا در نهایت اهداف موکل محقق شود.

بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی کردید از شما صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات مهم بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید مراتب اعتراض خود را در محاکم قضایی دنبال کرده و به نتیجه برسانید. در ادامه برخی از وظایف مهم وکیل اعاده دادرسی را مورد بررسی قرار دادیم. پس از آن نیز به سراغ برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های وکیل رفتیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا