کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل جعل اسناد تهران ✔️【سال1403】⚖️

وکیل جعل اسناد به وکیل پایه یک دادگستری اطلاق می‌شود که نسبت به قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی مدنی آگاهی کامل دارد و در حوزه بحث جعل، ادعا و بی‌اعتبار کردن آن سند جعلی وفق مواد قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی مدنی تخصص و تبحر ویژه‌ای دارد. در صورتی که جعل سند باعث شده است تا حقوق زیادی از شما پایمال شود در نخستین گام لازم است با یک وکیل مجرب و خبره ارتباط گرفته و از توانمندی و مهارت‌های او برای احقاق منافع از دست رفته خود استفاده کنید. کمک گرفتن از چنین وکیلی باعث می‌شود تا شما بتوانید در مدت زمان کمی خسارت‌های ناشی از جعل سند را جبران کرده و از بروز عواقب ناگوارتر جلوگیری نمایید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل جعل اسناد تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل جعل اسناد در تهران

بهترین وکیل جعل اسناد تهران کیست؟

جعل اسناد یک جرم مهم و قابل مجازات است که می‌تواند آثار زیانباری به همراه داشته باشد. در صورتی که شما یا یکی از آشنایان شما با اتهام جعل اسناد مواجه شده‌اید، باید حتماً از یک وکیل جعل اسناد متخصص کمک بگیرید. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل جعل اسناد تهران می‌تواند از روش‌های مختلف جعل صورت گرفته در یک سند یا متن حقوقی را به اثبات رسانده و به این شکل راه موثری را برای تامین منافع از دست رفته موکل خود و جلوگیری از بروز خسارت‌های بیشتر پیدا کرده و به موکل منتقل نماید.

در نظر داشته باشید که جعل اسناد به دو طریق جعل مادی و جعل معنوی امکان‌پذیر است. در جعل مادی برترین وکیل جعل اسناد تهران سعی می‌کند متوجه تغییرات در تاریخ و متن و همچنین امضای سند شود. این در حالی است که بهترین وکیل در تهران در جعل معنوی سعی دارد تا متوجه کتمان حقیقت از سوی فرد متخلف شود. اگر با مشکلاتی از جنس جعل اسناد مواجه شده‌اید لازم است در نخستین گام به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که دارای سابقه بالایی هستند و تخصص در این زمینه دارند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل جعل اسناد تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای جعل اسناد در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

آرام آتش زران

آرام آتش زران وکیل جعل اسناد در تهران

سرکار خانم آرام آتش زران یکی از بهترین وکیل های جعل اسناد در تهران میباشند. ایشان دارای چندین سال سابقه کار درخشان در زمینه دعاوی کیفری شامل: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری و جعل اسناد هستند . وی توانسته باهوش حقوقی و قدرت تکلم بالای خود اکثریت دعاوی خود را با موفیت به پایان برسانند.

آدرس دفتر: تهران، میدان تجریش، خیابان فناخسرو، بالاتر از اداره ثبت اسناد و املاک، پلاک 33، طبقه 4، واحد 401

شماره تلفن: 09121341119

علی افشار

علی افشار وکیل جعل اسناد در تهران

جناب آقای علی افشار وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای تهران هستند. ایشان 23 سال سابقه درخشان در زمینه دعاوی مختلف از جمله دعاوی کیفری مانند: کلاهبرداری، سرقت، تزویر و جعل اسناد را دارا میباشند. ایشان در طول سابقه کاری خود حدود 90 درصد دعاویشان را با موفقیت سپری کردند و موجب جلب رضایت موکلین خود شدند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به تجریش، خیابان موسیوند، خیابان کریمی، چهارراه اسدی، ساختمان 153، واحد 13.

شماره تماس: 09121130896

دانیال جهانگیری

دانیال جهانگیری وکیل جعل اسناد در تهران

جناب آقای جهانگیری، وکیل پایه یک دادگستری و مشور حقوقی، کارشناسی ارشد حقوق و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، یکی از دیگر وکلای تهران در زمینه جعل اسناد میباشند. ایشان با دارای چند ده پرونده موفق توانسته اند نام خود را در بین وکلای برتر در شهر تهران جای دهند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان دکتر مصدق شمالی(نفت شمالی)، خیابان یکم، پلاک 1، واحد 20

شماره تماس: 09124510954

فاطمه آرمان

فاطمه آرمان وکیل جعل اسناد در تهران

سرکار خانم آرمان بهترین وکیل جعل اسناد در تهران هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری میباشند. ایشان سابقه درخشانی در حل دعاوی مختلف کیفری شامل: کلاهبرداری، سرقت، ربا، جعل اسناد و فحاشی و توهین دارند و یکی از بهترین وکلای تهران به شمار می آیند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان گاندی، خیابان پنجم، پلاک 22، طبقه 5، واحد 501

شماره تماس: 09123881302

عطا غفاری

عطا غفاری وکیل جعل اسناد در تهران

آقای عطا غفاری، از دیگر وکلای نام دار در شهر تهران هستند؛ ایشان پس از دریافت پروانه خود به انجام کار حقوقی خود پرداختند، و توانستند رزومه درخشانی برای خود در زمینه دعاوی کیفری مثل: جعل اسناد، سرقت و کلاهبرداری و تقلب رقم بزنند و نامشان در کنار برترین وکیل های شهر تهران ماندگار شود.

آدرس: خیابان زرتشت غربی، خیابان مهدوی، خیابان موسوی شرقی، پلاک 20، واحد 14

شماره تماس: 09121851338


۴ تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل جعل اسناد تهران

حق الوکاله هزینه اضافه نیست: متاسفانه یکی از تصورات غلطی که در بین افراد درگیر با پرونده‌های جعل اسناد وجود دارد این می‌باشد که تصور می‌کنند که استخدام بهترین وکیل جعل اسناد تهران یک اقدام بیهوده است و هزینه‌های مربوط به حق الوکاله اضافه می‌باشد. در این خصوص باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه‌های ناشی از شکست در پرونده‌های قضایی به مراتب هنگفت‌تر از هزینه‌ای است که باید به عنوان دستمزد وکیل پرداخت کنید؛ بنابراین باید این موضوع را جدی بگیرید.

حق الوکاله مقدار ثابتی ندارد: بسیاری از افراد گمان می‌کنند که وکیل در ازای قبول پرونده‌های مربوط به جعل اسناد همواره مقدار ثابتی از حق الوکاله را درخواست می‌کند. از سوی دیگر باید اشاره داشته باشیم که هزینه‌های مربوط به دستمزد وکیل نیز تابع فرمول مشخصی نیست. ذکر این نکته ضروری است که مقدار حق الوکاله به دلیل اینکه وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می‌شود به صورت توافقی تعیین می‌گردد بنابراین نظر وکیل و موکل در این مسئله و تعیین دستمزد نقش موثری دارد.

می‌توان درباره حق الوکاله چانه زنی کرد: یکی دیگر از تصورات غلطی که درباره دستمزد بهترین وکیل جعل اسناد تهران وجود دارد این است که بسیاری از افراد گمان می‌کنند که تنها نظر وکیل در تعیین دستمزد و هزینه‌ها موثر است و موکل نمی‌تواند نظری در این خصوص داشته باشد حال آنکه می‌دانیم مقدار حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می‌گردد و نظر هر دو طرف قرارداد در آن نقش موثری دارد بنابراین شما به عنوان موکل می‌توانید درباره مبلغ و شیوه پرداخت هزینه‌های استخدام وکیل با او چانه زنی کنید.

تمامی وکلا دستمزد یکسانی را دریافت نمی‌کنند: یکی از تصورات غلط دیگری که در استخدام وکیل و پرداخت حق الوکاله آن وجود دارد این است که عده‌ای گمان می‌کنند که تمامی وکلا در ازای قبول وکالت در خصوص پرونده‌های جعل اسناد از موکلان خود درخواست مبلغ مشخصی و یکسانی را دارند. این موضوع را در نظر داشته باشید که پیچیدگی پرونده‌های جعل اسناد و نیز سابقه وکلا بر روی مبلغی که آنها از موکل خود درخواست خواهند کرد اثر می‌گذارد و می‌تواند مبلغ متفاوتی باشد.

بهترین وکیل جعل اسناد در تهران

اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل جعل اسناد در تهران

مشاوره حقوقی یکی از مهمترین خدماتی است که بهترین وکیل جعل اسناد تهران می‌تواند در اختیار شما قرار دهد تا به این شکل بتوانید اطلاعات کاملی را در خصوص دعاوی مطرح شده به دست آورده و از آنها در محاکم قضایی برای رفع اتهامات و یا اثبات ادعاهای خود استفاده نمایید. لازم به ذکر است که مشاوره حقوقی در روش‌های مختلفی از سوی وکیل ارائه می‌شود که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی اشاره داشت که هر یک از آنها برای عده‌ای از افراد مناسب هستند.

برای مثال وکیل در جلسات مشاوره حقوقی حضوری به سادگی می‌تواند مدارک مرتبط با پرونده را مورد بررسی قرار داده و نظر خود را به صورت دقیق و شفاف اعلام کند اما این امکان در مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی وجود اما می‌دانیم که در روش‌های تلفنی و آنلاین نیازی به حضور در دفتر وکیل نیست و موکل اگر زمان کافی برای حاضر شدن در دفتر و یا موسسه حقوقی را در اختیار نداشته باشد می‌تواند از این دو روش استفاده کند حال آنکه هزینه‌های مربوط به مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی بسیار کمتر است.

لازم به ذکر است که در جلسات مشاوره حقوقی بهترین وکیل جعل اسناد تهران تلاش می‌کند تا موکل را با حقوق قانونی‌اش آشنا کرده تا به این شکل او با حضور در محاکم قضایی اجازه ندهد که فردی حقوق او را پایمال نماید. از سوی دیگر وکیل اطلاعات کاملی را در خصوص قوانین و مقررات مربوط به جعل اسناد به فرد منتقل می‌کند تا به این شکل او بتواند در دادگاه حرف‌های زیادی را برای گفتن داشته باشد. در نظر داشته باشید که هزینه مشاوره حقوقی کمتر از اعطای وکالت در پرونده‌های قضایی است.

در جلساتی که به منظور مشاوره حقوقی برگزار می‌شود می‌توانید مهم‌ترین ویژگی‌ها و مهارت‌های بهترین وکیل کیفری در تهران مورد نظرتان را تحت رصد و بررسی قرار دهید تا اگر مایل بودید بتوانید از او برای ادامه همکاری در خصوص پرونده جعل اسناد کمک بگیرید. برای مثال در جلسات مشاوره حقوقی می‌توانید سطح دانش وکیل و همچنین تسلط او بر روی مهارت‌های کلامی را محک بزنید. همچنین در جلسات مشاوره حقوقی می‌توانید سوابق کاری و تحصیلی وکیل را از او مطالبه کنید تا شناختتان از حقوقدان مورد نظر افزایش پیدا کند.

بهترین وکیل جعل اسناد در تهران

کلام آخر

از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم بابت اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را همراهی نمودید. هدف ما در این مقاله این بود تا شما را با مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل جعل اسناد تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید در خصوص پرونده‌های قضایی خود بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. در ادامه مهمترین تصورات غلطی که در خصوص حق الوکاله وکیل وجود دارد را مورد ارزیابی و بررسی قرار دادیم. در ادامه نیز اهمیت مشاوره حقوقی با وکیل متخصص و مجرب را بیان کرد یم. اکنون از شما دعوت می‌کنیم که اگر نظر و تجربه‌ای درباره متن بالا دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان محترم سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

میثم امینی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − یک =

دکمه بازگشت به بالا