وکیل

10 تا از بهترین وکیل قزوین ⚖️ + شماره تلفن ☎️️【سال1403】


همان طور که برای مشکلات جسمی خود نظیر انواع بیماری ها به پزشک مراجعه می کنیم، لازم است مشکلات حقوقی خود در زمینه های مختلف را نیز با حضور در دفتر وکیل و دریافت مشاوره حقوقی از وی حل و فصل نماییم. در نظر داشته باشید که وکیل در سال های زیادی مشغول به تحصیل در رشته حقوق بوده است و به تجربیات لازم در این زمینه دست پیدا کرده است. زمانی که برای حل مشکلات حقوقی به او مراجعه می کنید در واقع تمایل دارید تا او تمام توان خود را برای عبور از مشکلات در اختیار شما قرار دهد و اجازه ندهد خسارت های جبران ناپذیری به شما تحمیل گردد؛ اما انتخاب وکیل همیشه هم ساده نیست. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل قزوین آشنا کنیم. با ما در سایت برترین وکلا همراه باشید.

بهترین وکیل قزوین کیست؟

بهترین وکیل قزوین کیست؟

وکلای زیادی در عرصه های مختلف حقوقی مشغول به فعالیت هستند؛ اما نباید چنین تصور کنید که در صورت اعطای وکالت به هر یک از آن ها می توانید نتایج درخشانی را در این زمینه کسب کنید. چرا که هر یک از وکلا دارای تخصص و بازدهی مخصوصی در برخی از انواع دعاوی حقوقی و کیفری هستند. به همین منظور باید ابتدا موضوع پرونده های خود را در نظر مجسم کرده و سپس وکیلی را به خدمت بگیرید که سال های زیادی در این زمینه پرونده قبول کرده و تخصص های لازم دست پیدا کرده باشد.

بهترین وکیل قزوین سعی دارد تا مواد قانونی مختلف را مرور کرده و از آن ها راهکارهای مناسبی را در جهت عبور از مشکلات پیش آمده استخراج نماید. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری در قزوین سال های زیادی در عرصه فعالیت های حقوقی مشغول به کار بوده است و در این راه تجربیاتی را به دست آورده که به شما در ارائه دفاعیات موثر در دادگاه کمک خواهد کرد. در واقع وکیل خوب در قزوین به تمامی تعهدات خود در متن قرارداد پایبند است و به دنبال تامین منافع موکل می باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل قزوین را بشناسید!

در ادامه قصدداریم لیست کاملی از بهترین وکلا در قزوین را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

ایمان احمدی

ایمان احمدی بهترین وکیل قزوین

جناب آقای ایمان احمدی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، مشاور حقوقی با بیش از 9 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل به دلیل ارائه دفاعیه مطلوب، دانش حقوقی بالا و تبحر خاص در حل پرونده های قضایی یکی از بهترین وکلای شهر قزوین به شمار می آید.

برخی از تخصص ها و خدمات این وکیل:

 • قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، انحصار وراثت، سر پرستی، حضانت،تمکین
 • قبول دعاوی کیفری، سرقت، سرقت مسلحانه، ضرب و جرح، اسید پاشی، فروش مال غیر، مزاحمت، کودک آزاری، تجاوز، زنا، خیانت، رابطه نامشروع
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، تصرف عدوانی، فسخ قرارداد، مطالبه غرامت، سرقفلی، تخلیه ملک
 • تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: خیابان دانشگاه، روبروی دانشکده فنی، بین کوچه ۲۶و ۲۴، پلاک ۲۱۹، واحد۲

شماره تماس: 02813321262

سیده‌ سهیلا یادگاری‌

سیده‌ سهیلا یادگاری‌ بهترین وکیل قزوین

سرکار خانم سیده‌ سهیلا یادگاری‌ وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، مشاوره حقوقی می باشد، این وکیل دارای سابقه بیش از 8 می باشد و توانسته در طول سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کرده و پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، همچنین وکیل سیده‌ سهیلا یادگاری‌ به دلیل توغلی که در حل پرونده های قضایی و دفاعیه های قوی که مقابل قاضی از موکلین خود ارائه می دهد توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کرده و به عنوان بهترین وکلای شهر قزوین به شمار آید.

برخی تخصص و خدمات این وکیل:

 • قبول دعاوی کیفری، سرقت، سرقت مسلحانه، ضرب و جرح، اسید پاشی، فروش مال غیر، مزاحمت، کودک آزاری، تجاوز، زنا، خیانت، رابطه نامشروع
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، تصرف عدوانی، فسخ قرارداد، مطالبه غرامت، سرقفلی، تخلیه ملک
 • قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، انحصار وراثت، سر پرستی، حضانت،تمکین
 • تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: کرمانشاه، خیابان شریعتی، نرسیده به کوچه ثبت، مجتمع زرین، طبقه۳، واحد۵

شماره تماس: 08343724654

سیدسینا الموتی

سیدسینا الموتی بهترین وکیل قزوین

جناب آقای سیدسینا الموتی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل همچنین به دلیل دانش حقوقی، آشنایی با قوانین، تبحر در حل پرونده ه توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند.

برخی از تخصص و خدمات این وکیل:

 • قبول دعاوی کیفری، سرقت، سرقت مسلحانه، ضرب و جرح
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، تصرف عدوانی، فسخ قرارداد،
 • قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل
 • تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: قزوین، خیابان نادری جنوبی، روبروی آزمایشگاه فرزام، پلاک۷۵، نبش کوچه نیکنژاد، طبقه۲

شماره تماس: 02833248472

عباسقلی انصاری

عباسقلی انصاری بهترین وکیل قزوین

جناب آقای عباسقلی انصاری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و یکی از برترین وکلای شهر قزوین نیز به شمار می آید، این وکیل دارای بیش از 7 سال سابقه وکالت موفق می باشد که در طول دوره وکالتش توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و موکلین زیادی را به نتیجه دلخواه برساند.

برخی از تخصص و خدمات این وکیل:

 • قبول دعاوی کیفری، سرقت، سرقت مسلحانه، ضرب و جرح
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، تصرف عدوانی، فسخ قرارداد،
 • قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل
 • تنظیم سند، تنظیم لایحه و شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: خیابان پادگان، جنب اورژانس شهید رجایی، ساختمان سینوهه، واحد۱، پلاک ۴

شماره تماس: 02813367781

بهاره امینی

بهاره امینی بهترین وکیل قزوین

سرکار خانم بهاره امینی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاوره حقوقی و دارای بیش از 12 سال سابقه موفق در زمینه قبول کلیه دعاوی قضایی می باشد، همینطور این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالا، آشنایی با قوانین و تبحری که در حل دعاوی دارد توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب کند و به یکی از بهترین وکلای شهر قزوین به شمار آید.

برخی تخصص و خدمات این وکیل:

 • قبول دعاوی کیفری، سرقت، سرقت مسلحانه، ضرب و جرح، تجاوز، زنا، خیانت، رابطه نامشروع
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، تصرف عدوانی، فسخ قرارداد، مطالبه غرامت، سرقفلی،
 • تنظیم سند، تنظیم لایحه، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل، انحصار وراثت، سر پرستی

آدرس: قزوین، شهرک کوثر، بلوار الغدیر، نبش بلوار والفجر، ساختمان تجاری گلشید، طبقه۴، واحد ۱۲

شماره تماس: 02833699732


4 تصور غلط درباره هزینه وکیل قزوین

پرداخت حق الوکاله به صورت یکجا: در واقع بسیاری از افراد درگیر در پرونده های قضایی به غلط تصور می کنند که لازم است تمام مبلغ توافق شده به عنوان حق الوکاله را لازم است در همان ابتدای همکاری به وکیل مورد نظر پرداخت نمایند. چه بسا همین تصور غلط باعث شود تا افراد زیادی از استخدام وکیل مایوس شده و شخصا اختیار امورات حقوقی را بر عهده گرفته باشند. دقت داشته باشید که شما به شرط دریافت موافقت وکیل مورد نظر می توانید حق الوکاله را در چند قسط به حقوقدان پرداخت کنید.

ثابت بودن هزینه وکیل: ممکن است بر این باور تاکید داشته باشید که مبلغ هزینه وکیل همواره میزان ثابتی است و شما می توانید با مراجعه به آیین نامه های تعرفه وکالت از میزان آن به طور دقیق مطلع شوید. این در حالی است که قانون وکالت را جزو شغل های آزاد دسته بندی کرده است و همین مسئله به خوبی نشان می دهد که بهترین وکیل قزوین می تواند مبلغ مورد نظر خود را به صورت توافقی تعیین نماید و در این مسیر نظر موکل نیز تاثیرگذار است و او نیز می تواند از مبلغ تعیین شده بکاهد.

چانه زنی در خصوص حق الوکاله: در نظر داشته باشید که موکل حق این را دارد در میزان حق الوکاله و نیز شیوه پرداخت هزینه های مربوط به دستمزد وکیل با او به توافقات لازم برسد و در این خصوص چانه زنی نماید. البته لازم است موکل پیش از هر گونه اقدام برای تعیین حق الوکاله، دانش حقوقی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد تا بتواند پیشنهادات معقولانه تری را به وکیل ارائه دهد؛ بنابراین اگر احساس می کنید هزینه وکیل دور از واقعیت است می توانید با چانه زنی از میزان آن بکاهید.

قسط بندی هزینه وکیل: ممکن است تصور کنید که نمی توان حق الوکاله را در چند قسط به وکیل مورد نظر پرداخت کرد و لازم است تمام میزان آن را به صورت یکجا پرداخت کرد. این در حالی است که باید بدانیم میزان حق الوکاله قابل قسط بندی می باشد و شما می توانید به شرط موافقت وکیل در این خصوص، آن را در دو یا سه قسط در اختیار وکیل قرار دهید. میزان مبلغی که لازم است در هر قسط به وکیل پرداخت شود به توافقات دو طرف بستگی دارد.

وجه تمایز بهترین وکیل قزوین با وکلای دیگر در چیست؟

وجه تمایز بهترین وکیل قزوین با وکلای دیگر در چیست؟

 • سرشناس بودن: دقت داشته باشید که اگر به سراغ وکلای مشهور بروید به سادگی می توانید متوجه این موضوع شوید که شهرت بهترین وکیل قزوین از میزان توانایی او در کسب نتایج درخشان در دادگاه حاصل می شود. در واقع وکیل در طی سال های متمادی از دانش حقوقی و تجربیات خود در جهت کسب موفقیت موکل کمک گرفته و حتی در پرونده های حقوقی و کیفری پیچیده نیز راهکاری برای عبور از مشکلات به موکل خود ارائه داده است. در واقع شهرت جدای از تبلیغات اینترنتی از وکلای مختلف است.
 • فن بیان قوی و استفاده از زبان بدن: در جلسات ارائه دفاعیات در دادگاه لازم است وکیل مورد نظر تمام توان خود را به کار بگیرد تا در نهایت تمامی مفاهیم حقوقی مربوط به پرونده را بیان کرده و قضات را متقاعد کند تا به نفع موکل رای نهایی را صادر نمایند. در نظر داشته باشید که وکلای شاخص در شهر قزوین در این زمینه به بلوغ رسیده اند و در دادگاه می توانند از سلاح کلام خود به موثرترین شکل ممکن استفاده نمایند و مدارک و مستنداتی را که جمع آوری کرده اند را دادگاه مربوطه ارائه دهند.
 • مهارت های ارتباطی بالا: در نظر داشته باشید که یکی دیگر از وجوه تمایز بهترین وکیل قزوین با وکلای دیگر این شهر در این است که آن ها به سادگی می توانند راهکاری برای نفوذ به درون موکل پیدا کنند. ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که مهارت های ارتباطی چه نقشی در کسب موفقیت در خصوص پرونده دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر وکیلی قادر به ارتباط گرفتن با موکل خود نباشد، هرگز تعامل موثری بین دو طرف شکل نمی گیرد و چه بسا این موضوع روی نتیجه پرونده اثر بگذارد.
 • جسارت و شجاعت در جلسات دادگاه: وکیلی می تواند به درستی از منافع و حقوق قانونی شما در عرصه های مختلف دفاع نماید که به زودی قافیه را نبازد و تحت تاثیر محیط و جو متشنج دادگاه قرار نگیرد. در بسیاری از موارد ممکن است پرونده بسیار پیچیده به نظر برسد. هرگز نباید وکیل مورد نظر به کلی بیخیال پرونده شود و خود را از پیش باخته تصور کند. یکی دیگر از وجوه تمایز وکلای خبره و مجرب معرفی شده در مقاله این است که با شجاعت پرونده را به موفقیت خواهند رساند.
بهترین وکیل قزوین

کلام آخر
جای قدردانی دارد از اینکه سایت ما را برای مطالعه انتخاب کردید. در این مقاله سعی داشتیم تا در ابتدا شما را با بهترین وکیل قزوین آشنا کنیم و تخصص و مشصات او را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه به بیان برخی از تصورات غلط در خصوص هزینه وکیل پرداختیم و در انتهای مقاله نیز برخی از وجوه تمایز وکلای نام برده شده را با وکلای دیگر مورد بررسی قرار دادیم. اکنون که مقاله به پایان رسیده است شما تقاضا داریم که نظرات خود را با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

مرضیه اسلامی

مرضیه اسلامی هستم 23 ساله و یک دختر علاقه مند به مطالب حقوقی، در سایت برترین وکلا مشغول به فعالیت هستم و تمام تلاش خودمو میکنم تا مطالب مفید و جامعی را برای شما بنویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفت =

دکمه بازگشت به بالا