خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در قزوین ⚖️【سال1403】✔️


حتما در سال های اخیر با خبرهایی در خصوص مهریه و مطالبه آن رو به رو شده اید و از معضلات اجتماعی آن آگاهی دارید. در واقع مرد طبق قانون ملزم است تا در زمان نکاح مهریه ای را برای زن تعیین نماید تا زوجه هر وقت که تمایل داشت مالکیت آن را به دست آورده و آن را دریافت نماید؛ اما بالا بودن میزان طلاق و نیز مهریه تعیین شده موقعیتی را فراهم کرده است که در آن شاهد بروز اختلافاتی جدی در این خصوص هستیم. در نظر داشته باشید که مهریه جزو اصلی ترین حقوق مالی زن در کنار نفقه و اجرت المثل است و گاهی اقدامات غلط در این خصوص می تواند زن را از حقوق و منافعش محروم سازد. به هر حال مرد و زن در دعاوی مهریه نیازمند استفاده از توانایی های یک وکیل مجرب و خبره هستند. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در قزوین آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در قزوین

بهترین وکیل مهریه در قزوین کیست؟

زن همواره با مطالبه مهریه می تواند اقداماتی در خصوص توقیف اموال مرد و نیز دریافت حکم جلب وی انجام دهد. از این رو، مرد نیز ملزم است در زمان مواجهه با دعاوی مهریه از بهترین وکیل مهریه در قزوین بهره مند شده و روی راهنمایی های وی حساب ویژه ای را باز نماید. دقت داشته باشید که هر گونه قصور توسط زن که اغلب از عدم آگاهی در خصوص قوانین و مقررات مربوطه حاصل می شود، می تواند فرد را از حقوق قانونی و منافع شخصی اش دور کرده و او را با شکست رو به رو نماید.

در واقع برترین وکیل مهریه در قزوین دانش آموخته یکی از مطرح ترین و شناخته شده ترین دانگشاه های کشور است و با تحصیلات خود توانسته مجوزهای لازم برای حضور در مراجع قانونی را به دست آورد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل قزوین خوب در قزوین قادر است با مشاوره حقوقی فرد را از منافع و حقوق قانونی اش آشنا کرده و راهنمایی های موثری را برای مطالبه مهریه و یا پرداخت آن در اختیار فرد قرار دهد. در واقع وکیل با جسارت و شجاعت خود از تامین حقوق موکل کوتاه نخواهد آمد.

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از وکیل مهریه در قزوین را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل مهریه در قزوین را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

 زهره زینالی

 زهره زینالی وکیل مهریه در قزوین

خانم  زهره زینالی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در قزوین به صورت تخصصی و حرفه ای با تکیه بر علم دانش حقوقی مکفی خود به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و آنان را از حق و حقوق خود مطلع می سازد. وی برای بهبود روند پرونده نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: قزوین، بالاتر از میدان جانبازان، بلوار نخبگان، نبش چهار راه امیر کبیر، ساختمان نخبگان، طبقه ۱، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۱۶۴۸۸

زهرا ارکیان

زهرا ارکیان وکیل مهریه در قزوین

سرکار خانم زهرا ارکیان وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، مشاوره حقوقی می باشد. این وکیل درارای بیش از 16 سال سابقه وکالت موفق است و توانسته در طول این مدت بسیار موفق عمل کرده و پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، از ویژگی های این وکیل که توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند می توان به حسن خلق، فن بیان، قدرت کلام، پایبندی به زمان، دانش حقوقی بالا اشاره کرد.

تخصص های این وکیل: در زمینه قبول دعاوی خانواده اعم از مهریه، طلاق، نفقه و … می باشد اما این وکیل در زمینه رسیدگی به پرونده های کیفری، حقوقی، ملکی، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم سند، تنظیم لایحه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز خدمات ارائه می دهد.

آدرس: قزوین، خیابان ملاصدرا، اندیشه۳۲، قطعه ۷، طبقه همکف

شماره تماس: 02833695881

علی رضا ابوذری

علی رضا ابوذری وکیل مهریه در قزوین

جناب آقای علی رضا ابوذری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاوره حقوقی و دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکیل قزوین به شمار می رود که توانسته در طول سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کرده و پرونده های زیادی را به سر انجام برساند.

از تخصص های این وکیل می توان به قبول دعاوی خانواده اعم از مهریه و طلاق، دعاوی کیفری اعم از سرقت مسلحانه، ضرب و جرح، دعاوی ملکی اعم ازخلع ید،تصرف عدوانی، تنظیک لایحه، تنظیم سند، نوشتن اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری.

آدرس: قزوین، فلسطین شرقی، بعد از چهار راه پادگان، نبش کوچه شهید احمدی موقر، جنب سوپر گوشت فلسطین، پلاک۱۶۲

شماره تماس: 09123812045

مرجان مقدسی کلیشمی

  مرجان مقدسی کلیشمی وکیل مهریه در قزوین

سرکار خانم مرجان مقدسی کلیشمی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق و بیش از 7 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل همچنین یکی از بهترین وکیل در قزوین به شمار می آید و توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، از ویژگی های وکیل مرجان مقدسی کلیشمی می توان به فن بیان، دانش بالای حقوقی، قدرت کلام، پایبندی به زمان نیز اشاره کرد.

تخصص این وکیل شامل قبول دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، نفقه، حضانت، انحصار وراثت، قبول دعاوی کیفری، فروش مال غیر، سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، تجاوز، قبول دعاوی ملکی، خلع ید، پایان کار، تصرف عدوانی، تنظیم شکوائیه، تنظیم سند، مشاوره حضوری و غیر حضوری می باشد.

آدرس: قزوین، نوروزیان، نبش حکمت۵۵، روبروی سرپرستی بانک ملت

شماره تماس: 02833687457

خدایارمرادی

خدایار مرادی وکیل مهریه در قزوین

جناب آقای خدایار مرادی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، یکی از بهترین وکیل در قزوین، دارای بیش از 18 سال سابقه وکالت موفق در زمینه قبول دعاوی خانواده می باشد، این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالا، سابقه طولانی مدت و تبحری که در حل پرونده های قضایی دارد توانسته مراجعه کنندگان زیادی را به خود جذب کند و تا کنون پرونده های بیشماری را به سر انجام برساند.

از تخصص های این وکیل می توان به قبول دعاوی خانواده اعم از مهریه، طلاق، نفقه، انحصار وراثت، قبول دعاوی کیفری، فروش مال غیر، سرقت مسلحانه، مزاحمت بانوان، تجاوز، قبول دعاوی ملکی، خلع ید، پایان کار، تصرف عدوانی، تنظیم شکوائیه، تنظیم سند، مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد.

آدرس: قزوین، خیابان شهید بابائی، کوچه ۳۵، پلاک ۴

شما ره تماس: 02833670665

سمیه احمدی

سمیه احمدی وکیل مهریه در قزوین

سرکار خانم سمیه احمدی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانو وکلای مرکز، دارای بیش از 7 سال سابقه وکالت موفق می باشد، وکیل خانم سمیه احمدی به دلیل دانش حقوقی بالا، تبحر در حل پرونده های قضایی و همچنین دفاعیه های موفقی که در مقابل قاضی ارائه می دهد توانسته مراجعه کنندگان زیادی را به خود جذب کرده و همچنین پرونده های زیادی را به سرانجام برساند.

تخصص های این وکیل شامل قبول دعاوی خانواده اعم از مهریه، طلاق، نفقه و … می باشد. اما این وکیل در زمینه رسیدگی به پرونده های کیفری، حقوقی، ملکی، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم سند، تنظیم لایحه، مشاوره های حضوری و غیر حضوری نیز خدمات ارائه می دهد.

آدرس: قزوین، خیابان نادری شمالی، نبش کوچه ۳۳ ، پلاک ۲۱۲، طبقه ۳
شماره تماس: 02833349914


تفاوت بهترین وکیل مهریه در قزوین با سایر گزینه ها در چیست؟

  • شهرت: یکی از مهم ترین تفاوت های میان بهترین وکیل مهریه در قزوین با سایر گزینه هایی که در سطح این شهر مشغول به فعالیت هستند در این است که آن ها دارای شهرت و سرشناس بودن کافی در عرصه حقوق هستند. در واقع لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که توانسته اند در طی سال های طولانی مهارت های خود را به معرض نمایش گذاشته و به شهرت کافی برسند. در واقع می توان گفت که شهرت یک وکیل زمانی حاصل می شود که او توانایی بالایی در حل مشکلات حقوقی داشته باشد.
  • مهارت های ارتباطی بالا: اکثر افرادی که در دعاوی مهریه طرح دعوی کرده اند یا اینکه دعوایی علیه آن ها اقامه شده است از نظر روحی با نوعی از تنش و درگیری رو به رو هستند و همین مسئله ارتباط گرفتن با آن ها را برای وکلا سخت و نشدنی کرده است. از سوی دیگر باید توجه داشته باشید که اگر وکیل نتواند ارتباط نزدیک و دوستانه ای با موکل خود داشته باشد، هرگز نخواهد توانست پرونده را به خوبی جلو ببرد. وکلایی که در این مقاله به شما ارائه دادیم جزو شاخص ترین ها در این زمینه هستند.
  • جسارت و شجاعت: لازم است بهترین وکیل مهریه در قزوین زود ناامید نشود و قافیه را به کلی نبازد. تنها در این صورت است که او می تواند تا زمان صادر شدن رای نهایی دادگاه از منافع موکل خود دفاع نموده و اهداف تعیین شده را محقق کند. ذکر این نکته ضروری است که دادگاه های خانواده در رسیدگی به پرونده های مروبط به دعاوی مهریه اغلب با نوعی از تنش همراه هستند و اگر وکیل شجاعت نباشد و یا اینکه جسارت بالایی در اختیار نداشته باشد ممکن است زود دلسرد شود.
  • پرهیز از قول های خلاف واقع: بارها دیده شده است که برخی از وکلا برای اینکه مشتری جذب کنند در خصوص پرونده های مهریه قول های خلاف واقعی را به موکلان می دهند و آن ها را بیشتر از آن چیزی که از پرونده پیداست به نتیجه امیدوار می کنند. این مسئله غیر حرفه ای بودن این وکلا را نشان می دهد. وکیل لازم است پرونده را به دقت مطالعه کرده و نظر خود را صادقانه بیان نماید.
تفاوت بهترین وکیل مهریه در قزوین با سایر گزینه ها در چیست؟

وظایف وکیل مهریه در قزوین چیست؟

باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که پیگیری پرونده های مهریه از عهده افراد عادی خارج است. چرا که در تمامی مراحل قانونی رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی مهریه ملزم به استفاده از تجربیات بهترین وکیل مهریه در قزوین هستید. در واقع او با استناد به دانش حقوقی و تجربیاتی که در این زمینه دارد می تواند مشکلات حقوقی پیش آمده را حل و فصل نماید و در این خصوص راهکارهای موثری را به موکل ارائه دهد و به این شکل موفقیت را تضمین نماید.

در واقع ممکن است زن از طریق اداره ثبت اسناد و یا دادگاه برای مطالبه مهریه استفاده کرده باشد. در تمامی این مراحل لازم است زن از روال قانونی آشنایی داشته باشد. در واقع زوجه با دریافت مشاوره حقوقی می تواند با روال قانونی انجام این کار آشنا شده و به شیوه ای درست تر در این مسیر گام بردارد. از سوی دیگر زن با دریافت مشاوره حقوقی که از مهم ترین وظایف وکیل مهریه به شمار می آید می تواند از حقوق قانونی اش آشنا شده و اجازه ندهد منافع او در دادگاه پایمال شود.

ذکر این نکته ضروری است که بهترین وکیل مهریه در قزوین می تواند در زمینه تنظیم دادخواست برای مطالبه مهریه و طلاق به شما کمک کند. چرا که تنظیم انواع متون حقوقی تابع در اختیار داشتن دانش حقوقی و تخصص های لازم در این زمینه است و چه بسا با تنظیم غلط متون حقوقی از تامین منافع خود باز مانده و شکست را تجربه کنید. از سوی دیگر برای جمع آوری مدارک و مستندات مربوط به پرونده های مهریه می توانید روی کمک های وکیل حساب باز کنید.

در واقع وکیل به واسطه تجربیاتی که در این زمینه دارد می تواند با طرف های دعوی مذاکره کرده و روند رسیدگی به پرونده را تسهیل نماید. از سوی دیگر، لازم است وکیل در جلسات دادگاه حاضر شده و از منافع موکل خود در نزد قضات دفاع نماید. در تمامی این مراحل وکیل می تواند به فن بیان و سایر مهارت های ارتباطی خود اتکا داشته باشد و به این شکل منافع موکل و اهدافی که تعیین نموده است را محقق سازد.

وظایف وکیل مهریه در قزوین چیست؟

کلام آخر

جای تشکر دارد از این بابت که سایت برترین وکلا را برای مطالعه مقاله و انتخاب وکیل برگزیدید. در این مقاله سعی کردیم در حد توان خود شما را با تخصص و مشخصات شاخص ترین و بهترین وکیل مهریه در قزوین آشنا کنیم تا بتوانید در صورت نیاز برای پرونده های مهریه وکلای کاربلد و خبره ای را به خدمت بگیرید. در ادامه به برخی از مهم ترین تفاوت های میان وکلای نام برده شده با سایر گزینه ها اشاره داشتیم و سپس به بیان وظایف وکیل مهریه پرداختیم. اکنون از شما تقاضا داریم که تجربیات و نظرات خود در خصوص متن بالا را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا