خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در قزوین ⚖️【سال1403】 ✔️

در حقوق خانواده با مسائلی همچون حضانت فرزند، طلاق، تقسیم ارث، مطالبه مهریه، نشوز، عدم تمکین، انحصار وراثت، نفقه و مواردی از این جنس رو به رو هستیم. دقت داشته باشید که دعاوی خانواده با پیچیدگی های خاص خود همراه هستند و هر گونه شکست در این دعاوی می تواند افراد را از نظر روحی و عاطفی درگیر کند. در واقع وکیل در دعاوی خانواده این وظیفه را بر عهده دارد تا فرد را از حقوق قانونی اش آگاه کرده و اجازه ندهد تا سوء رفتارهای طرف مقابل حقوق و منافع وی را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که میزان توانایی یک وکیل خانواده در نتیجه ای که از دادگاه به دست می آید اثر دارد؛ بنابراین باید پیش از امضای قرارداد به دنبال شاخص ترین ها باشید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در قزوین آشنا کنیم. پس لطفا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در قزوین

بهترین وکیل خانواده در قزوین کیست؟

اینکه موکل اطلاعات کاملی در خصوص دعاوی مطرح شده داشته باشد، با سهولت بیشتری می تواند از حقوق خود دفاع کرده و اجازه ندهد که منافع او به راحتی پایمال شود. در واقع فرد نمی تواند بدون تحصیل در رشته حقوق به سادگی در خصوص تمامی جزئیات مربوط به دعاوی خانواده کسب اطلاع نماید؛ بنابراین لازم است او در دفتر بهترین وکیل خانواده در قزوین حاضر شده و از او مشاوره حقوقی دریافت نماید تا به این شکل با حقوق قانونی اش آشنا شده و راه های عبور از مشکلات پیش آمده را بداند.

برترین وکیل خانواده در قزوین دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است و با اتکا به سطح سواد و دانشی که در زمینه حقوق خانواده دارد می تواند مطلوب ترین راهکار برای عبور از گره های موجود در پرونده را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل قزوین به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تجربه بالایی در زمینه پرونده های خانوادگی دارد و بیشتر سابقه کاری خود را به این مسئله اختصاص داده است؛ بنابراین به سادگی می تواند راهنمایی های موثری را در این زمینه ارائه دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در قزوین را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خانواده در قزوین را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

محمدرضا ابراهیمی توانی

محمدرضا ابراهیمی توانی بهترین وکیل خانواده در قزوین

جناب آقای محمدرضا ابراهیمی توانی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلادر قزوین است، ایشان دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت موفق است و توانسته در طول این مدت پرونده های زیادی را به سرانجام برساند، همچنین این وکیل به دلیل تبحر و دانش بالای حقوقی که در زمینه حل دعاوی خانواده دارد می تواند احقاق حقوق موکلین را به خوبی انجام دهد.

تخصص های این وکیل: نکاح دائم، موقت، شروط ضمن عقد، جهیزیه، مهریه، نفقه، زوجه، اجرت­‌المثل، تمکین و نشوز، رجوع، حضانت، ولایت قهری، قیمومت، نفقه اقارب، اهدای جنین

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، ساختمان ابن سینا، طبقه۳، واحد۱۰

شماره تماس: ۰۲۸۳۳۳۶۷۵۳۵

زهرا ارکیان

زهرا ارکیان بهترین وکیل خانواده در قزوین

سرکار خانم زهرا ارکیان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای قزوین است، ایشان دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در زمینه حل دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی است، از ویژگی های این وکیل می توان به هوش حقوقی، پایبندی به زمان، فن بیان، قدرت کلام، رفتار صحیح با موکلان اشاره کرد، حقوق دان زهرا ارکیان به دلیل دانش حقوقی و تبحر در حل دعاوی خانواده دارد توانسته تا کنون پرونده های زیادی را حل و فصل کند و به عنوان یکی از بهتررین وکلای زن قزوینبه شمار آید.

تخصص این وکیل: نکاح دائم، موقت، شروط ضمن عقد، جهیزیه، مهریه، نفقه، زوجه، اجرت­‌المثل، تمکین و نشوز، رجوع، حضانت، ولایت قهری، قیمومت، نفقه اقارب، اهدای جنین، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری همچنین از دیگر تخصص های این وکیل می توان به قبول دعاوی ملکی، بانکی، کیفری و حقوقی نیز اشاره کرد.

آدرس: قزوین، خیابان ملاصدرا، اندیشه ۳۲، قطعه ۷، طبقه همکف

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۸۱۷۰۳۱

رضا ایران مهر

رضا ایران مهر بهترین وکیل خانواده در قزوین

جناب آقای رضا ایران مهر وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای قزوین و دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت موفق د زمینه قبول و رسیدگی به پرونده های خانواده است، این وکیل به دلیل حسن خلق، فن بیان قوی، وقت شناسی و همچنین دفاعیه هایی که در مقابل قاضی از موکلان خود ارائه می دهد توانسته به یکی از بهترین موکلان مرد قزوین شناخته شده و موکلان زیادی را جذب خود کند.

تخصص این وکیل: نکاح دائم، موقت، شروط ضمن عقد، جهیزیه، مهریه، نفقه، زوجه، اجرت­‌المثل، تمکین و نشوز، رجوع، حضانت، ولایت قهری، قیمومت، نفقه اقارب، اهدای جنین، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری همچنین از دیگر تخصص های این وکیل می توان به قبول دعاوی ملکی، بانکی، کیفری و حقوقی نیز اشاره کرد.

آدرس: قزوین، تاکستان، خیابان غفاری، بلوار آیت اله خامنه ای، به طرف فکوری، ساختمان ۶ جنوبی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۵۸۱۶۰۹

عاطفه اسکندری

عاطفه اسکندری بهترین وکیل خانواده در قزوین

سرکار خانم عاطفه اسکندری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای قزوین، دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت موفق است، این وکیل توانسته در طول دوره وکالت خود به بهترین نحو عمل کرده و پرونده های یادی را به سرانجام برساند.

تخصص وکیل: نکاح دائم، موقت، شروط ضمن عقد، جهیزیه، مهریه، نفقه، زوجه، اجرت­‌المثل، تمکین و نشوز، رجوع، حضانت، ولایت قهری، قیمومت، نفقه اقارب، اهدای جنین، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری همچنین از دیگر تخصص های این وکیل می توان به قبول دعاوی ملکی، بانکی، کیفری و حقوقی نیز اشاره کرد.

آدرس: قزوین، سه راه خیام، بن بست یاس، جنب آژانس هواپیمایی معراج، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۲۸۳۳۶۸۷۷۴۸

علیرضا اسعدی پور

علیرضا اسعدی پور بهترین وکیل خانواده در قزوین

جناب آقای علیرضا اسعدی پور وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای قزوین یکی از بهترین وکلای مرد در زمینه حل دعاوی خانواده و دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت موفق است، ایشان دارای دانش حقوقی بالا و تسلط کامل در حل پرونده های خانوادگی دارد توانسته در طول سابقه وکالت خود بسیار عالی عمل کرده و مراجعه کندگان زیادی را جذب خود کند.

تخصص های این وکیل: نکاح دائم، موقت، شروط ضمن عقد، جهیزیه، مهریه، نفقه، زوجه، اجرت­‌المثل، تمکین و نشوز، رجوع، حضانت، ولایت قهری، قیمومت، نفقه اقارب، اهدای جنین، تنظیم لایحه، مشاوره حضوری و غیر حضوری همچنین از دیگر تخصص های این وکیل می توان به قبول دعاوی ملکی، بانکی، کیفری و حقوقی نیز اشاره کرد.

آدرس: قزوین، کوثر کوچه دوم، آزادگاه، پلاک ۹

شماره تماس: ۰۲۸۱۳۷۷۳۶۳۹


وظایف وکیل خانواده قزوین که از توان افراد عادی خارج است!

ارائه مشاوره حقوقی: یکی از مهم ترین وظایفی که بر عهده وکیل است این می باشد که دانش خود را از طریق جلسات مشاوره حقوقی در اختیار موکل قرار دهد. تنها به این شیوه است که موکل می تواند سوالات جدی خود در خصوص دعاوی مطرح شده را بیان کرده و برای آن ها پاسخ های درخوری را دریافت نماید. در نظر داشته باشید که مهارت های وکیل در این زمینه و راهکارهایی که دریافت می کنید اثر دارد؛ بنابراین بهتر این می باشد که برای امضای قرارداد به سراغ بهترین وکیل خانواده در قزوین بروید.

تشریح مفاهیم حقوقی به زبان ساده: بر کسی پوشیده نیست که مباحث حقوقی و مواد قانونی بسیار پیچیده هستند و همین مسئله فهم آن ها را برای افراد عادی سخت و دشوار کرده است. از این رو، باید در جلسات ملاقات حضوری و یا در تماس از وکیل مورد نظر بخواهید تا مباحث حقوقی مربوط به پرونده را به زبانی ساده برای شما تشریح نماید. در صورتی که شما با کلیات مسائل مربوط به پرونده های خانوادگی آشنایی داشته باشید، حضور موفق تری را در دادگاه خواهید داشت.

تنظیم دادخواست و شکواییه: در برخی از دعاوی خانوادگی لازم است دادخواست و شکواییه تنظیم شود تا مراحل رسیدگی به پرونده رسما آغاز شود. در دعاوی حقوقی دادخواست تنظیم خواهد شد و راه مطرح کردن دعاوی کیفری تنظیم شکواییه و یا شکایت است. بهترین وکیل خانواده در قزوین به عنوان نماینده قانونی موکل این وظیفه را بر عهده دارد تا به شیوه ای اصولی برای تنظیم انواع متون حقوقی اقدامات لازم را به انجام برساند و پرونده را در محاکم قضایی پیگیری نماید.

ارائه دفاعیات در دادگاه خانواده: برای دفاع از حقوق موکل لازم است وکیل مورد نظر در جلسات دادگاه خانواده حضور پیدا کرده و با انرژی و جسارتی که در وجود خود دارد منافع موکل خود را تامین نماید. دقت داشته باشید که انجام این وظیفه از سوی افراد عادی خارج است. چرا که اظهارنظرهای عجولانه و رفتارهای نسنجیده در جلسات دادگاه می تواند شکست را به دنبال داشته باشد. در این جلسات وکیل از دانش حقوقی و تجربیات خود استفاده خواهد کرد تا در نهایت موفقیت را برای موکل خود حاصل نماید.

بهترین وکیل خانواده در قزوین

چرا باید در انتخاب وکیل خانواده قزوین به سابقه و تخصص او توجه کرد؟

همواره باید معیارهایی را در انتخاب بهترین وکیل خانواده در قزوین در نظر داشته باشید تا با استفاده از آن ها از انتخاب خوب اطمینان حاصل کرده و در نهایت به گزینه های شاخص دست پیدا کنید. هر گونه عدم تحقیق در خصوص مهارت های وکیل می تواند شما را با گزینه های نامناسب رو به رو کند. پیچیدگی های دعاوی خانواده باعث می شود تا کسب موفقیت در آن ها تنها در توان وکلای شاخص و مجرب باشد و باید بدانیم که انتخاب چشم بسته و عجولانه در این زمینه نمی تواند شما را به موفقیت برساند.

تخصص یکی از معیارهای مهم در انتخاب وکیل است که باید به آن توجه ویژه ای داشت. در نظر داشته باشید که به هر وکیلی با هر نوع تخصصی نمی توان اعتماد کرد. توقع اینکه یک وکیل بتواند در تمامی بخش های علم حقوق به تخصص دست پیدا کند قدری دور از ذهن به نظر می رسد. چرا که حقوق بسیار گسترده است و برای دریافت نتایج مطلوب بهتر این می باشد که از وکلای متخصص استفاده کنیم. برای مثال اگر با دعاوی مانند طلاق و یا تقسیم ارث دست و پنجه نرم می کنید بهتر این می باشد که به وکلای متخصص خانواده مراجعه کنید.

تخصص یک وکیل در اثر قبول پرونده های مختلف و کسب تجربه در زمینه ای خاص شکل می گیرد. از سوی دیگر تحصیلات وکیل در مقطع کارشناسی ارشد در شکل گیری تخصص او موثر است و می تواند نقشی تعیین کننده در کسب موفقیت در محاکم قضایی داشته باشد. از سوی دیگر لازم است در هنگام انتخاب بهترین وکیل خانواده در قزوین سابقه او را نیز مورد کنکاش قرار دهید. چرا که سابقه یک وکیل به منزله کارنامه او است و با توجه کردن به آن می توان از تجربه وکیل مطلع شد.

به هر اندازه که سابقه وکیلی بیشتر باشد، میزان تجربیات او در جهت کسب پیروزی برای پرونده بیشتر خواهد بود. از این رو؛ لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که دارای سابقه درخشان و طولانی تری در مقایسه با سایر رقبا هستند. هر چند باید این موضوع را در نظر بگیرید که هر چه سابقه یک وکیل بالاتر باشد، حق الوکاله او نیز بیشتر خواهد بود.

بهترین وکیل خانواده در قزوین

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه سایت برترین وکلا را برای مطالعه انتخاب کردید. در این مقاله تلاش کردیم تا مجرب ترین و بهترین وکیل خانواده در قزوین را به شما معرفی کنیم تا به این شکل بتوانید گزینه های مدنظر خود را در کمترین زمان ممکن انتخاب کنید. در ادامه شما را با مهم ترین وظایف وکیل خانواده آشنا کردیم و پس از آن نیز اهمیت توجه به تخصص و سابقه وکیل را مورد ارزیابی قرار دادیم. اکنون از شما تقاضا داریم که تجربیات خود در خصوص متن درج شده را در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا