ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در قزوین ⚖️【سال1403】 ✔️

اختلافات ملکی در معاملات و تنظیم اسناد ملکی اجتناب ناپذیر است. گاهی شدت این اختلافات به گونه ای است که افراد و سازمان ها تصور می کنند که خسارات مالی بسیاری به آن ها وارد می شود و از این رو، در تلاش هستند تا با طرح دعاوی ملکی در مراجع قانونی از بروز عواقب ناگوار جلوگیری نمایند. به هر حال حضور موفق در محاکم قضایی زمانی محقق می شود که فرد از یک وکیل با تجربه و خبره استفاده کرده و تمامی نیازهای حقوقی خود را با استفاده از دانش و تجربه وی برطرف کند. در صورتی که قصد اقامه دعاوی ملکی را دارید و یا اینکه دعوایی علیه شما اقامه شده است، ناجار هستید در ابتدا یک وکیل مجرب و خبره را به خدمت گرفته تا با تکیه بر او از حقوق قانونی خود دفاع کنید. در ادامه سعی داریم شاخص ترین و مجرب ترین وکیل ملکی در قزوین را به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در قزوین

بهترین وکیل ملکی در قزوین کیست؟

دعاوی ملکی با حساسیت و پیچیدگی بالایی دنبال می شوند چرا که هر گونه اقدام غلط در این دعاوی می تواند افراد را از نظر مالی و اقتصادی با تبعاتی بزرگ رو به رو کند. برخی از دعاوی ملکی در عرصه های حقوقی و برخی دیگر از روش های کیفری قابل پیگیری هستند. در واقع شما در معاملات ملکی و خرید و فروش ملزم هستید از تجربیات بهترین وکیل ملکی در قزونی استفاده کنید. در واقع استفاده از وکیل به شما این امکان را خواهد تا تصمیمات درست تری را اتخاذ کرده و به موفقیت برسید.

در واقع بهترین وکیل قزوین دانش حقوقی بالایی در زمینه حقوق املاک دارد و در دعاوی مانند فروش سرقفلی، تصرف عدوانی، ممانعت از حق، مزاحمت ملکی، کلاهبرداری ملکی، خلع ید و… می تواند به شما کمک های بی نظیری را داشته باشد. وکیل ملکی خوب در قزوین با مواد قانونی مختلف آشنایی کامل دارد و تغییرات مربوط به آن را نیز مورد مطالعه قرار می دهد تا به این شکل علم خود را به روز نگه دارد. او در تلاش است تا از منافع موکل در دادگاه و سایر محاکم قضایی دفاع کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در قزوین را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای ملکی در قزوین را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

نرگس برخورداری

نرگس برخورداری وکیل ملکی در قزوین

سرکار خانم نرگس برخورداری از وکلای پایه یک دادگستری هستند. ایشان در امور دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت می کند. این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالا و تبحر در حل پرونده های ملکی زبان زد هستند. برای رزرو وقت می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: قزوین، بلوار شهید دستگردی بابائی، نبش کوچه پنجم، پلاک ۴۸۵، طبقه دوم، واحد۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۸۹۶۲۰۵

سها برهانی

سها برهانی وکیل ملکی در قزوین

سرکار خانم سها برهانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق می باشند. همچنین در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده فعالیت می کنند. این وکیل یکی از بهترین وکلای ملکی موفق می باشد.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان شهید بابایی، روبروی دانشکده فنی شهید بابایی، پلاک ۲۱۹

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۸۶۴۵۸۳

ابوالفضل بغدادی

ابوالفضل بغدادی وکیل ملکی در قزوین

جناب آقای ابوالفضل بغدادی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان سالهای زیادی در حوزه دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت می کند. در طول سابقه وکالتش پرونده های ملکی زیادی را به سرانجام رسانده است. همچنین مشاوره های ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان خیام شمالی، تقاطع خیابان فلسطین، پلاک ۵۶۳، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۲۸۱۰۰۹۸

محمد پیروز

محمد پیروز وکیل ملکی در قزوین

جناب آقای محمد پیروز وکیل موفق پایه یک دادگستری هستند. در زمینه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. ایشان در تمامی زمینه ها وکالت و مشاوره انجام می دهد ولی در حوزه ملکی سابقه بسیار خوبی داشته است. شما نیز می توانید برای رزرو وقت با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان شهید بابائی، روبروی بیمارستان رازی، کوچه ارمغان، پلاک ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۸۱۷۷۲۴

پریسا تقیا

پریسا تقیا وکیل ملکی در قزوین

سرکار خانم پریسا تقیا بهترین وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در تمامی زمینه های حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده فعالیت دارند. ایشان به صورت تخصصی در حوزه ملکی پرونده قبول کرده و مشاورات تخصصی ارائه می دهد.

آدرس دفتر: قزوین، ولیعصر، بلوار خرمشهر، کوچه سوم، پلاک ۳، واحد اول

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۸۰۱۳۰۵


وظایف وکیل ملکی قزوین که خارج از توان افراد عادی است!

تشریح مسائل حقوقی به زبان ساده: در واقع یکی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل ملکی در قزوین این است که مسائل حقوقی پیچیده در خصوص دعاوی مطرح شده را در حد سواد حقوقی موکل بیان نموده و او را با حقوق قانونی اش آشنا نماید. در نظر داشته باشید که مسائل حقوقی به شیوه ای تخصصی در جریان هستند و اگر فرد به وکیل مراجعه نکند و در خصوص آن ها اطلاع حاصل ننماید به هیچ عنوان نخواهد توانست با دید جامعی در خصوص پرونده های ملکی در دادگاه حاضر شده و به موفقیت برسد.

ارائه مشاوره حقوقی: هر یک از افراد درگیر در پرونده های ملکی ممکن است با سوالات حقوقی بسیاری رو به رو شوند. پاسخگویی به این سوالات از وظایف اصلی وکیل پرونده است. شما می توانید در جلسات مشاوره حقوقی سوالات خود را مطرح کرده و از وکیل بخواهید که با زبانی ساده آن ها را تشریح نماید. در جلسات مشاوره حقوقی وکیل می تواند برای ارائه اطلاعات در خصوص پرونده تمامی مدارک و مستندات را مورد مطالعه قرار دهد تا نتایج به دست آمده مطلوب تر باشد.

تنظیم لایحه قضایی و انواع متون حقوقی: گاهی برای ارائه دفاعیات به شیوه ای مطلوب لازم است بهترین وکیل ملکی در قزوین لایحه قضایی تنظیم نماید. هرگز نباید فراموش کرد که تنظیم لایحه نقش موثری در متقاعد کردن قضات در پرونده های ملکی دارد. از این رو، بهتر این می باشد که برای انجام چنین کاری از وکلای شاخص و متخصص استفاده کنید. در تنظیم لایحه همواره باید با اصول حقوقی آشنایی کامل داشته باشید و اصول نگارشی زبان فارسی را نیز رعایت کنید.

پیگیری پرونده های ملکی: با پیگیری پرونده های ملکی در محاکم قضایی رسیدن به اهداف تعیین شده در مدت زمان کمتری به سرانجام می رسد. وکیل با روال قانونی رسیدگی به پرونده و پیگیری آن به طور کامل آشنایی دارد و در صورت نیاز می تواند مسیر پرونده را به کلی تغییر دهد تا پرونده با سهولت بیشتری پیگیری شود. در صورت عدم استفاده از یک وکیل رسیدگی به پرونده در مدت زمان بیشتری به انجام خواهد رسید.

بهترین وکیل ملکی در قزوین

4 خصوصیت وکیل ملکی قزوین که موفقیت پرونده را تضمین می کند!

انرژی بالا: در واقع یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل ملکی در قزوین که می تواند تفاوت ها را رقم بزند در کسب موفقیت نقش آفرین باشد، انرژی بالای وکیل مورد نظر است. لازم است وکیل با جدیت پرونده های ملکی را در محاکم قضایی دنبال کرده و به هیچ عنوان در تامین منافع موکل ناامید نشود. جسارت و شجاعت وکیل می تواند باعث شود تا او برای کسب پیروزی و رسیدن به موفقیت تمام تلاش خود را به کار بگیرد و در این مسیر به هیچ عنوان احساس خستگی و درماندگی نکند.

فن بیان قوی: دانش حقوقی یک وکیل و میزان تسلطی که بر روی مواد قانونی مربوط به حقوق املاک دارد از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما مهم تر از آن این است که وکیل مورد نظر فن بیان قوی برای استفاده از دانش حقوقی خود را در اختیار داشته باشد. فن بیان و استفاده موثر از زبان بدن در خصوص پرونده های ملکی می تواند موقعیتی را فراهم کند که کسب موفقیت در دادگاه با سهولت بیشتری حاصل شود. البته باید دقت داشته باشید که مرز کم رنگی میان حرافی و استفاده از مهارت فن بیان وجود دارد.

استفاده از مهارت های ارتباطی: در واقع بهترین وکیل ملکی در قزوین زمانی می تواند تعامل بهتری را با موکل داشته باشد که مهارت های او در ارتباط گرفتن با افراد بالا باشد. به طور معمول افراد در پرونده های ملکی دارای تنش هایی در ذهن و روح خود هستند و همین مسئله ارتباط گرفتن با آن ها را سخت می کند. از سوی دیگر لازم است وکیل در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده های ملکی با موکل خود در ارتباط باشد. آشنایی با اصول روانشناسی در این زمینه می تواند راهگشا باشد.

سابقه بالا: با مشاهده سابقه وکیل مورد نظر می توان به تجربیاتی که او در طی سال های طولانی به دست آورده است پی برد. در واقع به هر اندازه که سابقه وکیلی بیشتر باشد شانس او برای کسب موفقیت در خصوص پرونده افزایش پیدا خواهد کرد. هرگز نباید برای رسیدگی به پرونده های پیچیده ملکی از وکلای تازه کار استفاده کنید. چرا که این وکلا تجربه ای برای ارائه به شما ندارند و تنها پرونده های ملکی را تبدیل به محلی برای آزمون و خطا خواهند کرد.

بهترین وکیل ملکی در قزوین

کلام آخر

جای تشکر دارد از اینکه با ما تا انتهای مقاله همراه بودید. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با بهترین وکیل ملکی در قزوین آشنا کنیم تا بدون هیچ دغدغه ای از مهارت های گزینه های معرفی شده استفاده کنید. در ادامه به برخی از مهم ترین وظایف وکلا اشاره کردیم که از توانایی افراد عادی خارج می باشند. در پایان نیز به سراغ برخی از مهم ترین خصوصیات وکلای ملکی رفتیم و آن را تشریح نمودیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با مخاطبان سایت برترین وکلا در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 11 =

دکمه بازگشت به بالا