وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در قزوین ⚖️【سال1403】✔️

وکلای خانم در سال های اخیر توانسته اند در عرصه های مختلف حقوقی دیگران را به این درک برسانند که توانایی و مهارت های بالایی را در اختیار دارند و می توانند با علم و تجربه خود پرونده های بسیاری را به سمت موفقیت سوق دهند. در این بین تعداد زیادی از خانم های درگیر در پرونده های مختلف تمایل شان بر این است که برای دادرسی از یک وکیل زن مجرب و خبره استفاده کنند؛ اما لازم است به این موضوع تاکید داشته باشیم که تمامی وکلای خانم توانایی و مهارت لازم برای عهده دار شدن پرونده های پیچیده را در اختیار ندارند و تنها از میان وکلای خانم باید به سراغ بهترین ها بروید. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل زن در قزوین آشنا کنیم. پس با ما در سایت برترین وکلا همراه باشید.

بهترین وکیل زن در قزوین کیست؟

بهترین وکیل زن در قزوین کیست؟

تعدد وکلا در شهری به مانند قزوین باعث شده است تا با مراجعه به موسسات حقوقی و دفاتر وکالت بتوانیم با وکلای پر شماری رو به رو شویم و برای انجام امورات حقوقی خود از آن ها کمک بگیریم؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه ویژه ای داشته باشیم این است که تنها در صورتی می توان به موفقیت امید داشت که از میان گزینه های متعدد با استفاده از معیارهایی بهترین وکیل زن در قزوین را شناسایی کرده و برای امضای قرارداد با وی اقدامات لازم را به انجام برسانیم.

برترین وکیل زن در قزوین به واسطه تحصیلات آکادمیک و تجربه در قبول پرونده های حقوقی و کیفری توانسته به تخصص بالایی در ارائه خدمات حقوقی برسد. در واقع بهترین وکیل قزوین از دانش حقوقی و تجربه بالایی در زمینه های مختلف علم حقوق برخوردار است و می تواند نیازهای موکل را با تکیه به این دو مهارت مهم حل و فصل نماید. احساس راحتی موکل با وکیل زن خوب در قزوین باعث می شود تا در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده شاهد نوعی از تعامل موثر بین دو طرف باشیم.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در قزوین را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای زن در قزوین را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

سمیه زینالی

سمیه زینالی بهترین وکیل زن در قزوین

خانم سمیه زینالی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکلای قزوین می باشند. ایشان 8 سال سابقه ,وکالت در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … دارند. تبحر در پیگیری پرونده و مسئولیت پذیری از مهمترین ویژگی های خانم سمیه زینالی در حرفه وکالت و بررسی پرونده های موکلین است.

شماره تماس: 09128835653
آدرس دفتر:
قزوین، خیابان فلسطین شرقی، حدفاصل چهارراه محمدرسول الله و پادگان، نبش خیابان ایرانشهر، ساختمان ۱۷۳ ، طبقه چهار، واحد۸

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره تلفنی و حضوری خانم سمیه زینالی، با شماره بالا تماس حاصل فرمایید.

زهرا افشار

زهرا افشار بهترین وکیل زن در قزوین

سرکار خانم زهرا افشار وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم افشار یکی از وکلای خبره ی زن در دعاوی حقوقی و خانواده هستند. همچنین ایشان پرونده های موفق بسیاری در زمینه دعاوی ملکی و کیفری داشته اند.

آدرس دفتر: قزوین، نوروزیان، نبش حکمت ۲۳، ساختمان افتاب، طبقه ۱

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۸۹۷۹۳۳

فاطمه افلاطونی

فاطمه افلاطونی بهترین وکیل زن در قزوین

سرکار خانم فاطمه افلاطونی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تجربه ای هستند. خانم افلاطونی متخصص در دعاوی مختلفی اعم از خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی هستند. فعالیت گسترده ی ایشان در این دعاوی، باعث شده تا تجربه و مهارت بالایی را کسب کنند. برای رزرو وقت و مشاوره می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: قزوین، سه راه خیام، ساختمان فرشته، طبقه ۱، واحد ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۲۱۸۲۵۱۱۴

نگار اماره

نگار اماره بهترین وکیل زن در قزوین

سرکار خانم نگار اماره یکی دیگر از وکلای با سابقه ی پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم اماره در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی فعالیت می کنند. برای بهرمندی از تجربیات ایشان و کمک گرفتن می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: قزوین، شهر صنعتی البرز، خیابان سهروردی، روبروی بانک انصار، طبقه ۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۵۸۱۹۳۶۷

حدیث امیری

 حدیث امیری بهترین وکیل زن در قزوین

سرکار خانم حدیث امیری با بیش از ۱۱ سال سابقه یکی از وکلای نام دار قزوین هستند. خانم امیری با مهارت بالایی که دارند، توانسته اند پرونده های سخت بسیاری را در دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و حتی ملکی حل و فصل کنند.

آدرس دفتر: قزوین، میدان میر عماد، نبش بن بست چلیپا، ساختمان سروش، طبقه ۲، واحد ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۹۱۸۵۱۴۴۶

فرنگیس بیات

فرنگیس بیات بهترین وکیل زن در قزوین

سرکار خانم فرنگیس بیات وکیل با تجربه و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم بیات در دعاوی مختلفی همچون ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعینشان قرار می‌گیرد.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان غیاث آباد، روبروی مرکز خرید تندیس، نبش کوچه ۲۷هدایت، طبقه ۲، واحد ۳

تلفن تماس:۰۹۱۲۶۱۸۸۸۳۹


نکاتی که باید پیش از انتخاب وکیل زن قزوین به آن توجه کنید!

به سراغ وکلای تازه کار نروید: وکلای تازه کار چیزی برای ارائه به شما ندارند. شما برای رسیدگی به پرونده های پیچیده حقوقی و کیفری خود نیاز دارید آن دسته از وکلایی را به خدمت بگیرید که در طی سال های متمادی به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کرده اند و می توانند این تجربیات را برای حل و فصل مشکلات پیش آمده به کار بگیرند. وکلای تازه کار فاقد این تجربیات هستند و ممکن است در مواجهه با گره های کور یک پرونده نتوانند تصمیم درستی را اتخاذ کرده و آن را بازگشایی نمایند.

تنها به جنسیت وکیل توجه نکنید: ممکن است برخی به دنبال استفاده از بهترین وکیل زن در قزوین باشند و همین مسئله آن ها را به این نتیجه برساند که صرف زن بودن یک وکیل کفایت می کند و به همین سبب از بررسی توانایی و مهارت هایی که او در اختیار دارد غافل بمانند. این در حالی است که باید اشاره داشته باشیم که صرف زن یا مرد بودن یک وکیل نمی تواند معیار درستی برای انتخاب وکیل باشد. باید با دیدی جامع وکیل انتخاب کنید و تمامی ویژگی های او را مورد سنجش قرار دهید.

بر اساس حق الوکاله وکیل را انتخاب نکنید: ممکن است برخی از وکلا در ازای قبول وکالت در پرونده های قضایی از شما ارقام مقرون به صرفه ای را به عنوان حق الوکاله درخواست کنند. از سوی دیگر ممکن است برخی از وکلا تنها با رقم های هنگفتی به عنوان دستمزد حاضر به همکاری باشند. هرگز نباید گران بودن یا ارزان بودن یک وکیل باعث شود تا از بررسی میزان توانایی و خصوصیات وکیل غافل بمانید. به هر حال باید تحقیقات جامعی را در خصوص وکیل مورد نظر انجام دهید.

به تخصص وکیل توجه داشته باشید: دقت داشته باشید که علم حقوق بسیار گسترده است و همین مسئله باعث می شود تا تمامی وکلا نتوانند در همه بخش های آن به تخصص لازم دست پیدا کنند. در صورتی که وکلای متخصص و مرتبط با موضوع پرونده های قضایی خود را انتخاب کنید در مدت زمان کمی می توانید به نتایج مطلوب دست پیدا کنید. کاملا بدیهی است که فضای کاری و فکری یک وکیل خانواده کاملا متفاوت از وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری می باشد.

بهترین وکیل زن در قزوین

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل زن در قزوین در چیست؟

اگر وکیلی را از طریق فضای مجازی و یا توصیه دوستان انتخاب کرده باشید به طور قطع اطلاعات شما در خصوص او کم است و با همین اطلاعات اندک می شود ریسک کرد و وکالت در پرونده های پیچیده حقوقی و کیفری را به او سپرد. در نظر داشته باشید که ملاقات حضوری با بهترین وکیل زن در قزوین می تواند شناخت کاملی از او را برای شما تداعی کرده و باعث شود با دیدی جامع تر در خصوص آینده پرونده خود تصمیم گیری نماید و گامی برای موفقیت خود بردارید.

برای این کار لازم است در ابتدا تحقیقات خود را به کار گرفته تا از میان گزینه های مختلف وکلایی را برگزینید. پس از انتخاب وکیل لازم است با دفتر او تماس بگیرید و قدری درباره پرونده ای که در اختیار دارید، توضیح ارائه دهید. در این صورت است که اگر وکیل مایل به همکاری باشد وقتی را به شما خواهد داد تا در زمان مقرر و محل تعیین شده با وکیل ملاقات حضوری داشته باشید. در جلسات ملااقت حضوری می توانید برخی از مهارت ها و رفتارهای وکیل را تحت رصد قرار دهید.

در جلسات ملاقات حضوری می توان در خصوص فن بیان، مهارت های ارتباطی، رعایت اصول حرفه ای و زمان شناس بودن وکیل اطلاعات جامعی را کسب کرد. برای مثال می توانید از بهترین وکیل زن در قزوین سوالات جامعی را در خصوص پرونده بپرسید و پاسخ های او را کنکاش نمایید تا میزان دانش حقوقی و تسلط وی بر مواد قانونی برای شما محرز شود. در واقع در این جلسات می توانید به این نتیجه برسید که آیا این فرد همان وکیل متخصصی است که انتظار داشتید با او رو به رو شوید یا خیر.

از سوی دیگر در جلسات ملاقات حضوری می توانید مهم ترین خواسته های خود در خصوص دعاوی مطرح شده را به وکیل منتقل کرده و اهداف مشترکی را ترسیم کنید. علاوه بر این لازم است در جلسات حضوری در خصوص مسائلی مانند حق الوکاله و شیوه آن به توافقات کامل دست پیدا کنید. در بسیاری از موارد میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین می شود و شما باید پس از توافق بر سر مسائلی از این جنس، آن را در متن قرارداد ذکر نمایید.

اهمیت ملاقات حضوری با وکیل زن در قزوین در چیست؟

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه تا پایان مقاله در سایت برترین وکلا در کنار ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا مجرب ترین و بهترین وکیل زن در قزوین را به شما همراهان عزیز معرفی کنیم تا امورات حقوقی خود را با استفاده از آن ها حل و فصل نمایید. در ادامه به بیان نکات مهمی که باید پیش از انتخاب وکیل رعایت شود پرداختیم و پس از آن نیز اهمیت ملاقات حضوری در شناخت از وکیل را گوشزد نمودیم. حالا که به انتهای مطلب رسیدیم از شما درخواست داریم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را با مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

میثم امینی

من عاشق دنیای کتاب و نویسندگی هستم و نمیدونم دست سرنوشت چجوری من رو به سمت تهیه متون حقوقی هل داد. خیلی خوشحالم بابت جایگاهی که دارم. چون حس میکنم جایی قرار گرفتم که هم بهش علاقه دارم و هم راهی برای خدمت به شما عزیزانه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا