طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در قزوین ✔️【سال1403】⚖️

در انواع طلاق اعم از طلاق توافقی، طلاق از طرف زن و طلاق از طرف مرد لازم است با قوانین و مقررات مربوطه آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید از حقوق قانونی خود در دادگاه دفاع نموده و عواقب پایان دادن به زندگی مشترک را به حداقل برسانید. در نظر داشته باشید که اگر با روال قانونی طلاق آشنا نباشید چه بسا بر اثر اقدامات غلطی که در این زمینه از شما سر خواهد زد، تامین منافع سخت شده و شکست حاصل می شود. استخدام یک وکیل کاربلد و خبره می تواند از بروز خسارت های احتمالی جلوگیری کرده و منافع شما را به شیوه ای درست تامین نماید؛ اما یافتن یک حقوقدان سرشناس و مجرب همواره کاری دشوار و پیچیده به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در قزوین آشنا کنیم تا دغدغه ای از این بابت نداشته باشید. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در قزوین کیست؟

باید این موضوع را در نظر داشته باشیم که بهترین وکیل قزوین می بایست به تمامی قوانین مربوط به حقوق خانواده احاطه کامل داشته باشد تا بتواند پس از بررسی های کامل در خصص پرونده های طلاق، موثرترین راهکار برای تامین حقوق قانونی تان را به شما پیشنهاد بدهد. در نظر داشته باشید که وکیل نماینده قانونی شما در دادگاه به شمار می آید و می بایست با ارائه مدارک و مستندات مربوط به پرونده های قضایی، در دادگاه دفاعیات مطلوبی را ارائه دهد و قضات را برای رای عادلانه ترغیب نماید.
در نظر داشته باشید که بهترین وکیل طلاق در قزوین به عنوان وکیل پایه یک دادگستری مسئول پیگیری پرونده های طلاق در مراجع قانونی است. او باید بدون خستگی و ناامیدی روند رسیدگی به پرونده را دنبال نموده و منافع موکل خود را به عنوان اولویت خود قرار دهد. وکیل طلاق خوب در قزوین تجربیات بالایی در زمینه مطالبه مهریه و گرفتن رضایت برای طلاق دارد و می تواند با مذاکره با زوجین آن ها را برای تصمیمات درست در خصوص پرونده ترغیب نموده و اجازه ندهد حقی از موکلش در دادگاه ضایع شود.

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در قزوین را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل طلاق در قزوین را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

ایدین ابراهیمی خانقاه

ایدین ابراهیمی خانقاه بهترین وکیل طلاق قزوین

جناب آقای ایدین ابراهیمی خانقاه وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، مشاور حقوقی با بیش از 10 سال سابقه وکالت می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکیل خانواده در قزوین به شمار میرود، از ویژگی های این وکیل که مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کرده می توان به فن بیان، قدرت کلام، حسن خلق، رفتار نیکو با مراجعه کنندگان اشاره کرد.

برخی تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، تمکین
 • قبول دعاوی ملکی اعم از خلع ید، تحویل سند، دریافت پایان کار
 • قبول دعاوی کیفری اعم از فروش مال غیر، سرقت مسلحانه، ضرب و جرح
 • تنظیم سند، لایحه و شکوائیه، تنظیم اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: قزوین، فردوسی شمالی، نبش کوچه معصومی، پلاک ۲، ساختمان پزشکان تریتا

شماره تماس: 02833320361

زهرا افشار

زهرا افشار بهترین وکیل طلاق در قزوین

سرکار خانم زهرا افشار وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت موفق در زمینه قبول دعاوی خانواده می باشد، این وکیل یکی از بهترین وکیل در قزوین به شمار میرود و توانسته در طول دوره وکالت خود پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و مراجعه کنندگان بیشماری را جذب خود کند.

برخی از تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی خانواده، طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، تمکین، ازدواج مجدد، انحصار وراثت
 • قبول دعاوی کیفری، ضرب و جرح، سرقت مسلحانه، خیانت، تجاوز، کودک آزاری، مزاحمت
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، دعاوی تحویل سند، اخذ پایان کار، دعاوی موجر و مستاجر
 • تنظیم سند، تنظیم لایحه، شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی‌، مشاوره های حضوری و غیر حضوری

آدرس: قزوین، نوروزیان، نبش حکمت ۲۳، ساختمان آفتاب، طبقه ۱

شماره تماس: 02813687748

پریسا تقیا

پریسا تقیا بهترین وکیل طلاق قزوین

سرکار خانم پریسا تقیا وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، داارای مدرک کارشناسی ارشد و 7 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالا و تبحری که در زمینه حل دعاوی خانواده دارد توانسته در طول دوره وکالتش پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و به جزوی از بهترین وکیل طلاق در قزوین به شمار آید.

برخی تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، تمکین
 • قبول دعاوی ملکی اعم از خلع ید، تحویل سند، دریافت پایان کار
 • قبول دعاوی کیفری اعم از فروش مال غیر، سرقت مسلحانه، ضرب و جرح
 • تنظیم سند، لایحه و شکوائیه، تنظیم اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: قزوین، ولیعصر، بلوار خرمشهر، کوچه سوم، پلاک ۳، واحد اول

شماره تماس: 02833574886

محمد خان محمدی فلاح

محمد خان محمدی فلاح بهترین وکیل طلاق قزوین

جناب آقای محمد خان محمدی فلاح وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز و یکی از بهترین وکیل طلاق در قزوین با سابقه بیش از 9 سال، این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالا، تبحر در حل دعاوی طلاق و همچنین دفاعیه هایی که در مقابل قاضی ارائه می دهد توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب خود کند، وکیلمحمد خان محمدی فلاح همچنین توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بسیاری را به سرانجام رسانده و موکلین بیشماری را از نتیجه پرونده خوشنود سازد.

برخی از تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی خانواده، طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه، تمکین، ازدواج مجدد، انحصار وراثت
 • قبول دعاوی کیفری، ضرب و جرح، سرقت مسلحانه، خیانت، تجاوز، کودک آزاری، مزاحمت
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، دعاوی تحویل سند، اخذ پایان کار، دعاوی موجر و مستاجر
 • تنظیم سند، تنظیم لایحه، شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی‌، مشاوره های حضوری و غیر حضوری

آدرس: قزوین، انتهای خیابان غیاث آباد، روبروی بازار علاءالدین، نبش کوچه ۲۷ هدایت، طبقه دوم، واحد ۳

شماره تماس: 02813663345

فاطمه دولتی

فاطمه دولتی بهترین وکیل طلاق قزوین

سرکار خانم فاطمه دولتی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی، عضو کانون وکلای مرکز، بیش از 8 سال سابقه وکلت موفق در زمینه حل دعاوی خانواده، طلاق، کیفری، حقوقی، ملکی می باشد، این وکیل همچنین به دلیل دانش، تجربه ، آشنایی با قوانین و همچنین تبحری که در حل دعاوی قضایی دارد توانسته به عنوان بهترین وکیل طلاق در قزوین شناخته شود.

برخی از تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، ازدواج مجدد، سرپرستی، انحصار وراثت
 • قبول دعاوی کیفری، ضرب و جرح، سرقت مسلحانه، خیانت، تجاوز، کودک آزاری، مزاحمت، کشف حجاب
 • قبول دعاوی ملکی، خلع ید، تحویل سند، پایان کار، دعاوی موجر و مستاجر
 • تنظیم سند، تنظیم لایحه، شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی‌، مشاوره های حضوری و غیر حضوری

آدرس دفتر: قزوین، سه راه خیام، بن بست یاس، ساختمان فرشته، طیقه اول، واحد 7

شماره تماس: ۰۲۸۳۳۲۳۹۲۰۹


وجه تمایز بهترین وکیل طلاق قزوین با سایر وکلا در چیست؟

بهره مندی از مهارت های ارتباطی: همواره به این موضوع توجه داشته باشید که تنها زمانی وکیل مورد نظر می تواند در خصوص انواع پرونده های طلاق با موکل تعامل داشته باشد که راه های برقراری ارتباط با وی را بداند. در خلال همین ارتباط است که فرد می تواند اطلاعات جامعی را در خصوص دعاوی طلاق مطرح شده به وکیل انتقال دهد و در غیر این صورت هیچ همکاری بین دو طرف شکل نمی گیرد. از سوی دیگر لازم است وکیل تا حدودی با اصول روانشناسی آشنایی داشته باشد تا برقراری ارتباط برای او آسان گردد.

دارا بودن قدرت نفوذ کلام قوی: در نظر داشته باشید که در برخی از مراحل رسیدگی به پرونده های طلاق لازم است بهترین وکیل طلاق در قزوین به نمایندگی از موکل در دادگاه حضور پیدا کرده و از منافع موکل و حقوق قانونی او در طلاق دفاع نماید. در چنین شرایطی دانش حقوقی یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما این وکیل برای جاری کردن دانش حقوقی خود لازم است فن بیان قوی نیز داشته باشد تا به این شکل بتواند با ارائه مدارک و مستندات مربوطه رای را به نفع موکل صادر نماید.

شهرت و معروف بودن: یکی دیگر از وجوه تمایزی که بین وکلای یاد شده با سایر وکلا وجود دارد این است که آن ها از شهرت و معروف بودن بالایی برخوردار هستند. این شهرت از دانش حقوقی بالا و تجربه آن ها در کسب پیروزی در پرونده های دشوار حاصل می شود و می تواند یک معیار مهم در انتخاب حقوقدان برای رسیدگی به پرونده های طلاق مورد استفاده قرار بگیرد. در نظر داشته باشید که شهرت یک وکیل کاملا جدای از تبلیغات پر شماری است که در فضای مجازی از وکلا مشاهده می کنیم.

پرهیز از ارائه قول های خلاف واقع: در واقع بهترین وکیل طلاق در قزوین سعی دارد تا نظر خود را به صورت شفاف در خصوص پرونده های طلاق ارائه دهد. او پرونده را به طور دقیق مورد مطالعه قرار می دهد و در نهایت صادقانه نظر خود را بیان می کند و جایگاه موکل را تخمین می زند. هر گونه قول خلاف واقع در خصوص پرونده می تواند غیر حرفه ای بودن وکیل را به اثبات برساند و یک امتیاز منفی برای او به شمار می آید.

چرا باید در انتخاب وکیل طلاق قزوین به تخصص و سابقه او توجه کرد؟

چرا باید در انتخاب وکیل طلاق قزوین به تخصص و سابقه او توجه کرد؟

اگر بخواهیم دو معیار مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در قزوین را نام ببریم باید از تخصص و سابقه وکلا یاد کنیم. در صورتی که قصد استخدام وکیل را دارید باید تخصص وی را مورد مطالعه قرار دهید تا برای شما محرز شود که وکیل مورد نظر در کدام بخش از حقوق به بازدهی بالاتری دست پیدا کرده است. در واقع برای تمامی وکلا روشن است که نمی توانند در تمامی بخش های حقوق به تخصص های لازم دست پیدا کنند. از این رو، تمایل آن ها بر این است تا در برخی از دعاوی حضور پر رنگ تری داشته باشند.

برای درک بهتر این موضوع لازم است مثال بزنیم. تصور کنید وکیلی بیشتر عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های خانواده نظیر تقسیم ارث، طلاق، نشوز، مهریه و مواردی از این جنس کرده است. چنین وکیلی هرگز نمی تواند بازدهی بالایی در زمینه دعاوی کیفری نظیر قتل و تجاوز و مجازات داشته باشد. چرا که فضای کاری این دو وکیل کاملا متفاوت است و نمی توانید توقع داشته باشید که این وکلا در دعاوی غیر تخصص خود بازدهی بالایی را از خود بر جای بگذارند.

بنابراین لازم است قبل از تصمیم گیری و امضای قرارداد با بهترین وکیل طلاق در قزوین به تخصص او توجه کرده و وکیلی را به خدمت بگیرید که در موضوع پرونده های شما سال های زیادی را مشغول به خدمت رسانی بوده باشد. چرا که با این اقدام می توانید چند قدم به کسب موفقیت در دعاوی مطرح شده نزدیک تر شوید. همان طور که اشاره کردیم یکی دیگر از معیارهای مهم در انتخاب وکیل، توجه به سابقه طولانی و درخشانی است که او در طی سال های متمادی از خود به جای گذاشته است.

همواره لازم است این موضوع را در نظر بگیرید که وکلای تازه کار هرگز نخواهند توانست کمکی به شما در عرصه طلاق داشته باشند. در واقع این وکلا با قبول پرونده شما در دادگاه به تجربیات قابل توجهی دست پیدا می کنند و این در حالی است که شما برای کسب موفقیت در مراجع قانونی نیاز به تجربیات وکلای کهنه کار دارید. همچنین نباید تصور کنید که الزاما سابقه وکلای مسن بالاتر است. چرا که این احتمال وجود دارد که وکیلی دیر پای به عرصه حقوق گذاشته و از سابقه پایینی برخوردار باشد.

بهترین وکیل طلاق قزوین

کلام آخر

در این مقاله تلاش ما بر روی این موضوع معطوف بود تا حد امکان شما را با شاخص ترین و بهترین وکیل طلاق در قزوین آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت دسترسی به وکلای سرشناس نداشته باشید. در ادامه به برخی از تفاوت های میان وکلای یاد شده با سایر گزینه ها اشاره داشتیم و پس از آن نیز به تخصص و سابقه به عنوان دو معیار مهم اشاره کردیم. درخواست داریم که تجربیات خود را با مخاطبان برترین وکلا در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

مرضیه اسلامی

مرضیه اسلامی هستم 23 ساله و یک دختر علاقه مند به مطالب حقوقی، در سایت برترین وکلا مشغول به فعالیت هستم و تمام تلاش خودمو میکنم تا مطالب مفید و جامعی را برای شما بنویسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا