کیفریوکیل

لیست 10تا از بهترین وکیل کیفری در قزوین ⚖️【سال1403】✔️

قانونگذار در تلاش است تا با تصویب قوانین بازدارنده از وقوع جرم جلوگیری کرده و نوعی از آرامش را در سطح جامعه حکم فرما کند. در واقع در قانون مجازات اسلامی برخی از رفتارها مساوی با جرم شناخته شده اند و در صورت ارتکاب آن ها از سوی افراد و سازمان ها با نوعی از مجازات رو به رو خواهند شد که شدت آن بسته به نوع جرم تعیین می شود. مجازات های تعیین شده ممکن است جان، مال و آبروی مجرم را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو، پیش از اقامه دعاوی کیفری و یا حضور در دادگاه برای تبرئه از جرم می بایست از یک وکیل مجرب و خبره کمک بگیرید. در واقع دانش حقوقی و تجربیات یک وکیل در دعاوی کیفری کارساز است. در این مقاله از سایت برترین وکلا در تلاش هستیم تا شما را با بهترین وکیل کیفری در قزوین آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیفری در قزوین

بهترین وکیل کیفری در قزوین کیست؟

این احتمال وجود دارد که با وقوع جرم، حقی از شما ضایع شود. در چنین شرایطی لازم است با حضور در دفاتر خدمات الکترونیکی قوه قضائیه شکواییه تنظیم کرده و برای اثبات جرم متهم در جلسات دادگاه حضور پیدا کنید. از سوی دیگر باید اشاره داشته باشیم که اگر دعوای کیفری علیه شما اقامه شود ناگزیر به حضور در محاکم قضایی و ارائه دفاعیات موثر برای تبرئه خود هستید. در تمامی این شرایط لازم است روی کمک های بهترین وکیل کیفری در قزوین حساب ویژه ای را باز کنید.

در واقع برترین وکیل کیفری در قزوین سعی دارد تا از تجربیاتی که در تمام سال های فعالیت خود جمع آوری کرده در جهت ارائه راهکارهای مناسب برای عبور از مشکلات کیفری استفاده کند. بهترین وکیل قزوین دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است و با استفاده از تحصیلات و مطالعات مداوم توانسته بر مواد قانونی تسلط پیدا کرده و از آن ها برای حل و فصل اختلافات پیش آمده کمک بگیرد. در واقع وکیل پایه یک دادگستری در تلاش است تا حقی از شما در دادگاه پایمال نشود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قزوین را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای کیفری در قزوین را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده شده، یکی از آن ها را برای رسیدگی به پرونده انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکلا با ما همراه باشید:

زهرا سبزی

زهرا سبزی بهترین وکیل کیفری در قزوین

خانم زهرا سبزی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در قزوین به صورت تخصصی و حرفه ای به فعالیت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می پردازد و همچنین با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل به مراجعین مشاوره رائه می دهد و آنان را در این مسیر برای موفقیت یاری می کند. وی پرونده های پیچیده ای را در زمینه های مختلف در مدت زمان کوتاه به نتایج مطلوب می رساند.

آدرس دفتر: قزوین

شماره تماس: 09127860597

ایمان احمدی

ایمان احمدی وکیل کیفری در قزوین

جناب آقای ایمان احمدی وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. ایشان با تکیه بر قوانین وکالت و تبحر در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده فعالیت دارند. همچنین پرونده های مهم و پیچیده ای در حوزه کیفری با موفقیت پشت سر گذاشته است.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان دانشگاه روبروی دانشکده فنی، بین کوچه ۲۶و ۲۴، پلاک ۲۱۹، واحد۲

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۸۲۶۸۲۷

فاطمه افرنگ

فاطمه افرنگ وکیل کیفری در قزوین

سرکار خانم فاطمه افرنگ وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری می باشند. در همه ی زمینه های ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت دارند. ایشان با توجه به سابقه خود در حوزه دعاوی کیفری وکیلی با تجربه شناخته شده اند.

آدرس دفتر: قزوین، شهرستان آبیک، بلوار امام خمینی، پاساژ امیر، طبقه فوقانی

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۱۹۸۸۳۸

غلامرضا افشاری

غلامرضا افشاری وکیل کیفری در قزوین

جناب آقای غلامرضا افشاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری هستند. ایشان به صورت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت دارند. همچنین ایشان یکی از بهترین وکلا در زمینه کیفری می باشند.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان طالقانی، مقابل آموزش پرورش ناحیه ۲، مجتمع میلاد، واحد۷

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۸۲۵۶۲۷

رسول اکبری

رسول اکبری وکیل کیفری در قزوین

جناب اقای رسول اکبری وکیل و مشاور با تبحر پایه یک دادگستری هستند. دارای سابقه طولانی در زمینه های حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده می باشند. اما تجربه و تخصص ایشان در زمینه دعاوی کیفری بیشتر است.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان طالقانی، روبروی آموزش پرورش، طبقه ۲، واحد ۷

تلفن تماس: ۰۹۱۲۶۸۲۴۹۷۴

حدیث امیری

حدیث امیری وکیل کیفری در قزوین

سرکار خانم حدیث امیری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری می باشند. یکی از بهترین وکلا در زمینه های کیفری، ملکی، حقوقی و خانواده هستند. ایشان در طول سابقه وکالت شان پرونده های بی شماری در زمینه کیفری به سر انجام رسانده اند.

آدرس دفتر: قزوین، میدان میر عماد، نبش بن بست چلیپا، ساختمان سروش، طبقه ۲، واحد ۴

تلفن تماس: ۰۹۱۹۱۸۵۱۴۴۶


تفاوت میان بهتری وکیل کیفری در قزوین با سایر وکلا در چیست؟

انرژی بالا: باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که سطح انرژی بهترین وکیل کیفری در قزوین به طور مستقیم در روی پیگیری پرونده تاثیر خواهد گذاشت. لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که با انرژی بالا به حل و فصل دعاوی کیفری می پردازند. دقت داشته باشید که دعاوی کیفری بسیار پیچیده هستند و اگر فرد جسارت و انرژی بالایی در اختیار نداشته باشد این احتمال وجود دارد که زود از میدان خارج شده و به هیچ عنوان نتواند منافع موکل خود را در عرصه دادگاه کیفری به دست آورد.

دانش حقوقی و تسلط بر مواد قانونی: یکی از تفاوت های مهم میان وکلای نام برده شده با سایر گزینه ها در این است که این وکلا قادر هستند با بهره مندی از دانش حقوقی و با مرور مواد قانونی مربوط به حقوق کیفری، مطلوب ترین راه برای کسب پیروزی و رسیدن به اهداف تعیین دشه را در اختیار شما قرار بدهند. آن ها از تغییرات قوانین نیز به واسطه مطالعه مداوم آگاهی دارند و می توانند در ارائه دفاعیات این موضوع را نیز لحاظ کنند. این موضوع باعث می شود که علم خود را به روز نگه دارند.

مهارت های ارتباطی بالا: لازم است بهترین وکیل کیفری در قزوین دارای مهارت های بالایی در ارتباط گیری با تمامی افراد درگیر در پرونده باشد. باید دقت داشته باشیم که ارتباط موثر با موکل در نهایت به تعامل موثر میان دو طرف ختم خواهد شد و بر کسی پوشیده نیست که همکاری دو جانبه میان موکل و وکیل می تواند تفاوت ها را رقم بزند. از سوی دیگر لازم است وکیل مورد نظر قابلیت ارتباط گرفتن با قضات مربوط به دعاوی کیفری را نیز در اختیار داشته باشد.

فن بیان قوی: فن بیان یک وکیل باعث می شود تا او به سادگی بتواند مسائل پیچیده حقوقی را در قالب مشاوره حقوقی به موکل ارائه داده و برای او به زبان کاملا ساده تشریح نماید. در صورتی که وکیل از فن بیان بی بهره باشد هرگز نمی تواند دانش حقوقی خود را در اختیار دیگران قرار بدهد. در جلسات ارائه دفاعیات در دعاوی کیفری نیز لازم است وکیل از فن بیان و زبان بدن خود در جهت تشریح حوادث مربوط به پرونده استفاده کرده و قضات را برای صدور رای عادلانه ترغیب نماید.

بهترین وکیل کیفری در قزوین

حق الوکاله وکیل کیفری قزوین در صورت شکست در پرونده

در نظر داشته باشید که وکیل طبق قانون موظف است تمام تلاش و پتانسیل خود را برای عبور از مشکلات موجود در پرونده به کار بگیرد و موفقیت را حاصل نماید. بهترین وکیل کیفری در قزوین به هیچ عنوان از تعهدات خود کوتاهی نخواهد کرد و همواره در تلاش خواهد بود تا اهداف تعیین شده در خصوص پرونده های کیفری را حل و فصل نماید. با این حال باید توجه داشته باشیم که هیچ وکیلی با هیچ سطج از توانایی نمی تواند کسب موفقیت و پیروزی را به طور صد در صدی تضمین نماید.

حال سوال این است که اگر وکیلی در مسیر رسیدگی به پرونده های کیفری با شکست رو به رو شود، تکلیف حق الوکاله او چه خواهد شد. در ابتدا لازم است به این موضوع اشاره داشته باشیم که حق الوکاله از طریق توافق دو طرف تعیین می شود. در واقع وکیل در ابتدا پرونده های کیفری را مورد مطالعات دقیق قرار می دهد تا پیچیدگی و زمان بر بودن آن برای وکیل مشخص شود. در چنین شرایطی او نظر نهایی اش را اعلام می دارد. موکل نیز می تواند در خصوص مبلغ اعلام شده چانه زنی کند.

در واقع شما نیز به عنوان موکل می تواند نظر خود را در خصوص حق الوکاله اعلام دارید و در نهایت اگر توافقی بین دو طرف شکل گرفت، قراردادی منعقد شود. در نظر داشته باشید که علاوه بر میزان حق الوکاله و مبلغی که باید در این خصوص پرداخت کنید، شما می توانید شیوه پرداخت و جزئیات همکاری را نیز به صورت توافقی تعیین نمایید. یکی از این جزئیات مربوط به همکاری با بهترین وکیل کیفری در قزوین میزان حق الوکاله در صورت شکست در پرونده های موجود است.

تعیین چنین حق الوکاله ای دو حالت دارد. در حالت اول ممکن است وکیل نقش موثری در شکست در پرونده داشته باشد؛ یعنی برخی از کوتاهی های وکیل باعث شده تا شما شکست در دعاوی کیفری را تجربه کرده باشید. در قانون این حق به شما تعلق گرفته است که با مراجعه به محاکم قضایی در چنین شرایطی از وکیل مورد نظر شکایت کنید؛ اما در صورتی که وکیل در شکست مقصر نباشد، حق الوکاله وی به صورت توافقی تعیین می شود که پیش از همکاری با یکدیگر داشته اید.

بهترین وکیل کیفری در قزوین

کلام آخر

تشکر می کنیم از اینکه با ما تا انتهای مقاله همراه بودید. در این مقاله سعی داریم شما را با نام و مشخصات بهترین وکیل کیفری در قزوین آشنا کنیم تا به این شکل دغدغه ای از بابت انتخاب وکلای شاخص و مطرح نداشته باشید. در ادامه به برخی از تفاوت های میان وکلای نام برده شده اشاره داشتیم و پس از آن نیز تکلیف حق الوکاله وکیل کیفری در صورت شکست در پرونده را مشخص نمودیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه ای در این خصوص دارید آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + شش =

دکمه بازگشت به بالا