وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ثبت احوال تهران ⚖️【سال1403】✔️

وکلای متخصصی در زمینه ثبت احوال ، اغلب وکیل پایه یک دادگستری هستند. تخصص این وکلا در خصوص ثبت احوالات موکل خود در گذشته است و به موضوعاتی مانند نام و نام خانوادگی موکل ، جنسیت ، سن ، وضعیت تاهل و غیره مرتبط می باشد. در صورتی که با این جور مسائل درگیر باشید و ناچارا برای تغییر این مشخصات به ثبت احوال رجوع کنید، بهترین وکیل تهران می تواند کمک بسزایی به شما کند. در ادامه بهترین وکیل ثبت احوال در تهران را شما معرفی می نماییم همچنین اطلاعات مهمی را این زمینه در اختیار شما قرار می دهیم. با ما همراه باشید.

 بهترین وکیل ثبت احوال درغرب تهران

بهترین وکیل ثبت احوال در تهران در مرحله اول دانش کامل به کتاب قانون اساسی جمهوری اسلامی را داشته باشد و بند بند و تبصره های قانون ثبت احوالات فردی در حافظه او قرار گرفته باشد. در مرحله دوم او باید قدرت تکلم و شجاعت دفاع تمام قد از موکل خود را داشته باشد.

در مرحله سوم نیز باید از اخلاق فردی مناسبی برخوردار باشد این موضع بسیار حائز اهمیت است که وکیل شما اخلاق مهربان و مناسبی را داشته باشد و در مرحله چهارم او باید تعرفه و قیمت دستمزدی که بابت حق وکالت از شما دریافت می کند را بر اساس قیمت های اتحادیه و مقرون بصرفه برای موکل در نظر بگیرد. در ادامه مقاله به برخی وکلای کارآزموده و با تجربه در زمینه ثبت احوال در تهران اشاره می نماییم که اگر شما نیز با اینچنین مشکلاتی روبرو هستید از این اطلاعات استفاده کنید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ثبت احوال در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلابا ما همراه باشید:

سهیلا عرشی

سهیلا عرشی بهترین وکیل ثبت احوال در تهران

خانم سهیلا عرشی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تبحر و تخصص کامل و تسلط به قوانین وکالت در زمینه دعاوی ثبت احوال در تهران وکالت می پذیرد و همچنین باید گفت پرونده های متعددی را در این زمینه به نتایج مطلوب رسانده است. وی با تبحر مکفی به مراجعین در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، میدان هفتم تیر، خیابان کریمخان (نرسیده به خیابان سنایی)، پلاک ۱۰۳، طبقه سوم، واحد ۹.

شماره تماس:09122395971

کیوان امینی

کیوان امینی بهترین وکیل ثبت احوال در غرب تهران

آدرس: تهران، خیابان آزادی، خیابان کاوه، پلاک 12، واحد 3

شماره تماس : 09127001676

علی رفیعی

علی رفیعی بهترین وکیل ثبت احوال در غرب تهران

آدرس : تهران ، خیابان مطهری، بعد از مترو مفتح، خیابان علی اکبری، خیابان نقدی، پلاک 17، طبقه سوم

شماره تماس : 09124447724

سروش سلامیان

سروش سلامیان بهترین وکیل ثبت احوال در غرب تهران

آدرس : تهران، خیابان ظفر شرقی، پلاک 218

شماره تماس : 09121860361

مرتضی احمد پور

مرتضی احمدپور بهترین وکیل ثبت احوال در غرب تهران

جناب آقای مرتضی احمد پور وکیل پایه و مشاور پایه یک دادگستری می باشد. ایشان از کانون وکلای مرکز دادگستری کل استان تهران دارای پروانه وکالت می باشند و اگر بخواهیم به برخی از ویژگی های برجسته ایشان اشاره کنیم می توان گفت اولا چندین سال سابقه در پرونده ها و کیس های متعدد داشته اند و با پیچ و خم قانون آشنایی کامل دارند ثانیا در زمینه های زیادی از جمله دعاوی پیمانکاران ، تحصیل اراضی در اجرای طرح های عمومی دستگاه های دولتی و خصوصی، امورات شهرداری و امورات مالی و نیز مسائل ثبت احوال آشنایی کامل و فعالیت داشته اند.

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق نرسیده به خیابان حسن آباد، جنب املاک رهام، پلاک 375، طبقه 4، واحد 27

شماره تماس : 09122731465

بهشاد بهپوری

بهشاد بهبودی بهترین وکیل ثبت احوال در غرب تهران

جناب آقای بهشاد بهپوری وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد با بیش از بیست سال سابقه طولانی در دعاوی خانوادگی ، ملکی ، امورات شهرداری ، ملکی و نیز امورات مربوط به ثبت احوال می باشند. تنظیم قرارداد های خصوصی و نیمه دولتی ، قبول انواع داوری در قرارداد های مشارکت در زمینه های مختلف از جمله ساخت و ساز های مجتمع ها ، انحصار وراثت و تقسیم اموال ، وصول مطالبات دولتی ، مشارکت در پیش خرید آپارتمان از سایر تخصص های ایشان می باشد. دفتر ایشان در غرب تهران منطقه صادقیه قرار دارد و این اتفاق دسترسی مردم غرب تهران به دفتر ایشان را آسوده نموده است شما می توانید با شماره زیر با ایشان تماس مستقیم برقرار کنید.

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، آریاشهر، بلوار آیت الله کاشانی، نبش مهران، پلاک 91، ساختمان مهر، طبقه 3، واحد 10

شماره تماس : 09126604090


وظایف وکیل ثبت احوال در تهران چیست؟

وظایف وکیل ثبت احوال در تهران چیست؟

شما می توانید اموراتی را که نام می بریم به وکیل خود بسپارید تا بعنوان نماینده قانونی شما پی گیری کند و به نتیجه مطلوب برساند. با ما همراه باشید

 • امورات مربوط به ثبت ولادت و صدور برگ ولادت و شناسنامه
 • امورات مربوط به ثبت واقعه فوت و ثبت و صدور گواهی مرگ
 • تعویض شناسنامه موجود در دست موکل
 • ثبت ازدواج ، طلاق و هرگونه تغییر و تحولات
 • صدور گواهی تولد برای تبعه کشور های خارجی
 • تنظیم یک دفتر ثبت کلی وقایع و مشخصات فردی
 • و…

مهم ترین وظیفه یک وکیل ثبت احوال در زمانی است که هیات حل اختلاف در اداره ثبت احوال برای بررسی به امورات تشکیل می شود. در این هیات رییس اداره ثبت احوال ، مسئول بایگانی ، معاونین مختلف یا نمایندگان قانونی آنان حضور دارند. وظیفه این هیات رسیدگی به شکایات اشخاص مختلف ذی نفع از رای هیات حل اختلاف و یا هرگونه دعاوی مختلف مربوط به ثبت احوال می باشد که در طی مدت ده روز از تاریخ ابلاغ در دادگاه محل اقامت شخص انجام می شود. وکیل شما در این جلسات می تواند نقش بسیار مهم و کلیدی داشته باشد و با جمع آوری مدارک مورد نیاز و ارائه به هیئت محترم همچنین استفاده از شاهراه های قانونی ، نتیجه مطلوب و ایده آل شما را از جلسات برگزار شده بگیرد.

بهترین وکیل ثبت احوال فوت و تولد در تهران

بهترین وکیل ثبت احوال فوت و تولد در تهران

در خصوص مرگ یا تولد اشخاص ، اگر اداره ثبت احوال به دلالی مختلف از صدور گواهی تولد یا صدور گواهی فوت خود داری کند و همچنین روند عادی قانونی صدور این گواهی ها طی نشود یک وکیل کار آزموده و کارکشته در این زمینه می تواند کمک شایانی به شما کند و امورات شما در ثبت احوال را تسریع کند زیرا ایشان از تمامی ماده تبصره ها و بند بند قوانین جمهوری اسلامی آشنایی دارد و کسی نمی تواد شما را سر بدواند.

بهترین وکیل ثبت احوال تغییر نام در تهران

شاید برای هر شخضی در تمام طول زندگی پیش آمده باشد که بخواهد نام و نام خانوادگی خود را تغییر دهد زیرا در انتخاب آنها نقشی نداشته و طبق قانون هرکسی می تواند نام خود را انتخاب نماید. از این رو شخص باید اقدام به تغییر نام و نام خانوادگی خود در ثبت احوال نماید اما گاهی اوقات این امر با مشکل مواجه می شود و تمامی زحمات شما از جمله زمان و رفت آمدی که برای اینکار صرف نموده اید از بین می رود. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از مراجعه به ثبت احوال از یک وکیل مجرب در امورات مربوط به ثبت احوال مشاوره تلفنی بگیرید زیرا طبق ماده بیست قانون ثبت احوال انتخاب یک سری نام ها ممنوع می باشد که در زیر به چند مورد از آنها اشاره می کنیم

 • اسامی که باعث هتک حیثیت به مقدسات اسلامی شود
 • اسامی ناموزون مرکب مانند اسعد همایون علی
 • استفاده از عناوین و صفت ها مانند مهندس ، دکتر ، کارفرما و…
 • استفاده از القاب مانند محسن عقاب
 • اسامی زننده بی ادبانه و مستحجن
 • استفاده از نام هایی که موجب ترویج فرهنگ بیگانه شود.

کلام آخر

شاید برای هر شخصی در طول زندگی پیش بیاید که در خصوص امورات مربوط به ثبت احوال به مشکل برخورده باشد و درخواست او مانند درخواست تغییر نام با موانع قانونی برخورد کرده باشد. در این موارد باید از بهترین وکیل ثبت احوال تهران کمک بگیرید که بتوانید در انجام امورات موفق باشید همچنین درخواست های شما خیلی سریع تر انجام شود. از شما برای مطالعه این مقاله بسیار ممنونیم سایر مقالات ما را نیز مطالعه فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

فاطمه محسنی

فاطمه محسنی هستم 20 ساله، علاقه مند به نویسندگی و تولید محتوای حقوقی، خوشحال میشم اگر نظری در رابطه با مقاله های من دارید در بخش دیدگاه های محتوا ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دو =

دکمه بازگشت به بالا