کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران ⚖️【سال1402】✔️

وقوع جرایمی مانند تجاوز جنسی می‌تواند افراد را از نظر روحی با مشکلات بسیار زیادی روبرو کند و همین مسئله در بسیاری از موارد باعث می‌شود تا افراد از ترس آبروی خود شکایتی را تنظیم نکرده و یا اینکه با حقوق قانونی خود آشنایی نداشته باشند. در صورتی که فرد بر قانون مسلط نباشد و حقوق خود را در دعاوی تجاوز جنسی نشناسد ممکن است چنین خسارت‌هایی افزایش پیدا کرده و حتی زندگی عادی او را تحت تاثیر قرار دهد. وکیل به عنوان متخصص مسائل حقوقی می‌تواند به فرد کمک کند تا حقوق از دست رفته خود را از محاکم قضایی مطالبه کرده و فرد را با مجازات‌های سنگینی روبرو نماید؛ اما برای دسترسی به نتایج دلخواه لازم است به سراغ وکلای شاخص بروید از این رو در این مقاله سعی داریم شما را به بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران آشنا کنیم با ما همراه باشید.

بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران

بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران کیست؟

در تجاوز به عنف و سایر جرایم جنسی فشار روحی وارد شده بر قربانی بسیار بالا است و او به تنهایی نمی‌تواند جرایم به وقوع پیوسته را در دادگاه به اثبات برساند از این رو او باید از بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران استفاده کرده و ادعاهای خود را نزد قاضی اثبات کند تا به این شکل مجازات‌های سنگینی بر روی فرد اعمال شود. از سوی دیگر اگر متهم به تجاوز جنسی شده‌اید لازم است از یک وکیل مجرب و خبره کمک بگیرید تا به این شکل بتوانید ادعاهای وارد شده را رد کرده و تبرئه شوید.

برترین وکیل تجاوز جنسی در تهران سعی دارد تا دانش حقوقی خود را به موکل منتقل کرده تا به این شکل او نیز با حقوق قانونی‌اش آشنا شده و بتواند گام‌های مثبتی را در جهت کسب پیروزی در محاکم قضایی بردارد. بهترین وکیل کیفری در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری از تامین منافع و حقوق موکل خود در مراجع قضایی هرگز ناامید نمی‌شود و سعی می‌کند تا آخرین لحظه برای متقاعد کردن قاضی و سایر مقامات قضایی اقدامات مثبتی را انجام دهد. او به عنوان متخصص حقوقی به دنبال جلب رضایت موکل است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای تجاوز جنسی در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکلا با ما همراه باشید:

فاطمه میر

 فاطمه میر بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌های رابطه نامشروع را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی منافی‌ عفت وکالت انجام می‌دهند.

تخصص و‌ مهارت ها:

 • وکالت تخصصی در دعاوی تجاوز و جرایم جنسی
 • وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی ، اعاده دادرسی کیفری ، اعمال ماده ۴۷۷ و …
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
 • وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
 • وکالت در دعاوی اصل ۴۹
 • وکالت در جرایم امنیتی

برخی از پرونده های مهم:

 • وکالت تخصصی در جرایم در صلاحیت دادگاه و دادسرا ارشاد
 • وکالت در جرایم منافی‌ عفت‌ ، رابطه نامشروع ، تجاوز جنسی و ..
 • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی از قبیل پرونده میلاد حاتمی
 • وکالت تخصصی در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه- ۱۴۸ کیلو هروئین -وکالت در پرونده بزرگ تولید مواد مخدر صنعتی در کشور – وکالت حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و صد ها پرونده کلان دیگر ..
 • وکالت در پرونده های با موضوع حمل و‌نگهداری مشروبات الکلی
 • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودرو های لیزینگی
 • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز
 • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

تلفن همراه: 09123829850
تلفن دفتر: 02188793415
آدرس دفتر:
تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر
جهت اعطای وکالت، مشاوره حضوری یا تلفنی با خانم فاطمه میر می‌توانید از طریق شماره تماس های بالا اقدام نمایید.

زهرا ولدخانی

سرکار خانم زهرا ولدخانی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای مرکز، مشاوره حقوقی و یکی از بهترین وکیل تجاوزجنسی با سابقه بیش از 7 سال می باشد که توانسته در طول سابقه خود چندین پرونده را به سرانجام رسانده و موکلان زیادی را از نتیجه پرونده خوشنود سازد، از ویژگی های این وکیل می توان به فن بیان، قدرت کلام، پایبندی به زمان، حسن خلق، دانش حقوقی بالا، آشنایی با قوانین اشاره کرد.

برخی تخصص های این وکیل: رسیدگی به جرایم کیفری، تجاوز جنسی، مزاحمت، کودک آزاری، رسیدگی به دعاویی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، خلع ید، استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی، دعای لزوم دریافت پایان کار، تصرف عدوانی، دعوای فسخ قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری.

آدرس: فلکه دوم صادقیه، مجتمع تجاری سامان، طبقه دوم، واحد ۵

شماره تماس: 02144016602

شهرام وظیفه رضائی

جناب آقای شهرام وظیفه رضائی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز یکی از برترین وکیل رسیدگی به جرایم کیفری و تجاوز جنسی، دارای بیش از 7 سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل به دلیل دانش بالای حقوقی و همچنین تبحر در حل دعاوی کیفری توانسته پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده و مراجعه کنندگان بیشماری را جذب خود کند.

برخی تخصص های این وکیل: قبول دعاوی کیفری اعم از تجاوز جنسی، مزاحمت، کودک آزاری، ضرب و جرح، رسیدگی به دعاویی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، خلع ید، استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی، دعای لزوم دریافت پایان کار، تصرف عدوانی، دعوای فسخ قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری.

آدرس: جنت آباد جنوبی، بالاتر از میدان چهارباغ، کوچه شهید نوری، پلاک ۳، طبقه۴

شماره تماس: 02144426918

ثمین یوسف آبادی

ثمین یوسف آبادی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از 7 سال سابقه وکالت موفق می باشد، از ویژگی های این وکیل می توان به حسن خلق، فن بیان، قدرت کلام، پایبندی به زمان، رفتار نیکو با مراجعین اشاره کرد. از دیگر ویژگی های این وکیل که توانسته مراجعه کنندگان زیادی را جذب کند مشاوره هایی است که این وکیل قبل از جلسات دادگاه ارائه می دهد.

برخی تخصص های این وکیل: قبول دعاوی کیفری اعم از تجاوز جنسی، مزاحمت، کودک آزاری، ضرب و جرح، اعسار، قتل، قصاص ، رسیدگی به دعاویی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، خلع ید، استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی، دعای لزوم دریافت پایان کار، تصرف عدوانی، دعوای فسخ قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری.

آدرس: خیابان ولیعصر، خیابان آذربایجان، کوچه مستجیر، پلاک۸، طبقه۲

شماره تماس: 02166462908

نیلوفر نعمتی گیو

نیلوفر نعمتی گیو وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای مرکز، دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت موفق می باشد، تخصص این وکیل در زمینه رسیدگی به جرایم تجاوز جنسی می باشد، و تاکنو توانستهپرنده های زیادی را به سرانجام رسانده و به عناون یکی از بهترین وکیل تجاوز جنسی شناخته شود.

برخی تخصص های این وکیل: قبول دعاوی کیفری اعم از تجاوز جنسی، مزاحمت، کودک آزاری، ضرب و جرح، رسیدگی به دعاویی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، خلع ید، استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی، دعای لزوم دریافت پایان کار، تصرف عدوانی، دعوای فسخ قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری.

آدرس: فلکه دوم صادقیه، ایت اله کاشانی، ضلع شمال غربی میدان نور، پلاک۸۷، طبقه۱

شماره تماس: 02144049385

مهرداد ناظمی

جناب آقای مهرداد ناظمی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای مرکز با بیش 19 سال سابقه وکالت موفق در زمینه حل دعاوی کیفری اعم از تجاوز جنسی، مزاحمت بانوان ، آزار و اذیت کودکان می باشد . این وکیل به دلیل دانش حقوقی بالا سابقه طولانی مدت وکالت و همچنین تبحری که در حل پرونده های قضایی دارد توانسته به عنوان یکی از برترین وکیل آزار و اذیت جنسی شناخته شود. وکیل مهرداد ناظمی همچنین توانسته در طول سابقه وکالتش بسیار موفق عمل کرده و پرونده های بیشماری را حل و فصل کند.

برخی دیگر از تخصص های این وکیل: برخی تخصص های این وکیل: قبول دعاوی کیفری اعم از تجاوز جنسی، مزاحمت، کودک آزاری، ضرب و جرح، رسیدگی به دعاویی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، خلع ید، استفاده از سند جعلی در معاملات ملکی، دعای لزوم دریافت پایان کار، تصرف عدوانی، دعوای فسخ قرارداد، تنظیم لایحه، تنظیم اوراق قضایی، مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تهران، الهیه، خیابان خزر، بن بست طایر، پلاک ۵، واحد ۲

شماره تماس: 02122633009


چهار ویژگی وکیل تجاوز جنسی در تهران

جسارت و پشتکار: یکی از مهمترین ویژگی‌های بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران که باعث می‌شود موفقیت رو با سهولت بیشتری در دعاوی مطرح شده به دست آورید جسارت و پشتکار می‌باشد. در صورت داشتن این ویژگی وکیل می‌تواند تا آخرین لحظه برای تامین اهداف شما تلاش کرده و به هیچ عنوان تحت تاثیر جو متشنج دادگاه قرار نگیرد. معمولاً دادگاه‌های رسیدگی به جرایم جنسی دارای جو متشنج و پرهیاهویی هستند که اگر وکیل شجاع نباشد هرگز نخواهد توانست در آنها به پیروزی برسد.

فن بیان قوی: فن بیان قوی و سایر مهارت‌های کلامی به وکیل کمک خواهد کرد تا به شرح ماجرا و جرایم به وقوع پیوسته پرداخته و ادعاهای موکل خود را به اثبات برساند. دانش حقوقی یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است ولی در صورتی که وکیل فن بیان قوی در اختیار نداشته باشد هرگز نخواهد توانست از منافع موکل دفاع کرده و قاضی را متقاعد سازد. البته باید دقت داشته باشید که قاضی به دلیل تجربه و خبرگی بالایی که در اختیار دارد تفاوت بین حرافی و مهارت‌های کلامی وکیل را خوب می‌داند.

قدرت برقراری ارتباط با افراد درگیر در پرونده: در نظر داشته باشید که بهترین وکیل تجاوز جنسی در صورتی می‌تواند از حقوق موکل خود دفاع کرده و امور حقوقی را به طور کامل به انجام برساند که از قدرت برقراری ارتباط بالایی برخوردار باشد. چنین مهارت‌هایی به وکیل کمک خواهد کرد تا مشاوره حقوقی مطلوبی را در اختیار موکل خود قرار داده و به او کمک کند تا با حقوق قانونی‌اش آشنا شود. از سوی دیگر ارتباط موثر بین وکیل و قاضی باعث می‌شود تا حرف‌های او در مقامات قضایی تاثیر بیشتری داشته باشد.

سابقه بالا: یکی دیگر از ویژگی‌هایی که لازم است در انتخاب وکیل به آن دقت ویژه‌ای داشته باشید سابقه و تجربه‌ای است که وکیل در اختیار دارد. سابقه یک وکیل به معنای تعداد سال‌هایی است که او در مراجع قضایی مشغول به ارائه خدمات حقوقی بوده و به این شکل توانسته اندوخته‌های بسیاری را از تجربه با خود همراه کند. استفاده از وکلای تازه کار می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد چرا که این وکلا فاقد تجربیات کافی برای اثبات جرم یا رفع اتهامات هستند.

چنانچه شما نیازمند بهره مندی از تجارب یک وکیل خبره و توانا در زمینه های حقوقی، کیفری هستید می توانید به بهترین وکیل تهران مراجعه کنید.

بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران

نکاتی که باید در انتخاب وکیل تجاوز جنسی در تهران به آن توجه داشته باشید

سن و سال وکیل را با سابقه او اشتباه نگیرید: یکی از مهمترین نکاتی که باید در انتخاب بهترین وکیل تجاوز و جرایم جنسی در تهران به آن توجه داشته باشید این است که سن و سال یک وکیل همواره به معنای سابقه بالای او نیست. در واقع نمی‌توان گفت که اگر وکیلی مسن باشد پس حتماً دارای تجربه و سابقه بالایی است.

تصور کنید که وکیلی در سن بالا به عرصه حقوق وارد شده باشد در این صورت هرگز نمی‌توانید بگویید که چنین وکیلی دارای سابقه و تجربه بالایی در محاکم قضایی برای رسیدگی به پرونده می‌باشد.

به تخصص وکیل توجه داشته باشید: تجاوز را می‌توان یکی از مهمترین جرایم کیفری به شمار آورد که می‌تواند مجازات‌های سنگینی را برای فرد مجرم به همراه داشته باشد. در صورتی که تمایل دارید هرچه سریع‌تر با خواسته‌های خود در دعاوی مربوط به تجاوز جنسی برسید لازم است به سراغ وکلای متخصص رفته و از آنها برای حل مشکلات خود کمک بگیرید. با استفاده از وکلای متخصص در مدت زمان کمتری می‌توانید به خواسته‌های خود رسیده و نتایج مطلوب‌تری را در مراجع قضایی به دست آورید.

به جنسیت وکیل توجه نداشته باشید: این درست است که معمولاً افراد برای رسیدگی به جرایم کیفری به سراغ وکلای آقا می‌روند و در عوض حل و فصل پرونده‌های حقوقی و خانوادگی را به وکلای خانم می‌سپارند اما هرگز نباید در انتخاب خود تنها به جنسیت وکیل توجه داشته باشید. در انتخاب بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران معیارهای مختلفی پیش روی شما است که می‌توانید به تمامی آنها دقت ویژه‌ای را داشته باشید. در واقع جنسیت یک وکیل تنها یکی از ده‌ها معیار مهم در انتخاب حقوقدان است.

تکلیف حق الوکاله را مشخص کنید: یکی دیگر از نکات مهمی که ذکر نمودن آن الزامی می‌باشد این است که همواره باید بر سر میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن با وکیل مورد نظرتان به توافقات کامل دست پیدا کنید تا پس از گذشت مدتی دچار اختلافات جدی در این باره نشوید. مقدار حق الوکاله و شیوه پرداخت آن در بسیاری از پرونده‌های حقوقی و کیفری به صورت توافقی تعیین می‌شود یعنی دست شما باز است تا از طریق توافق با وکیل خود مبلغ حق الوکاله را مشخص کرده و آن را در متن قرارداد ذکر کنید.

بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران

کلام آخر

از این که تا پایان مقاله در کنار ما بودید و ما را صمیمانه دنبال کردید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مهم‌ترین مشخصات بهترین وکیل تجاوز جنسی در تهران آشنا کنیم تا به این شکل بتوانید مشکلات حقوقی و کیفری خود را در مدت زمان کمی با استفاده از وکلای مجرب حل و فصل نمایید. در ادامه به بررسی مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باید وکلای کیفری در اختیار داشته باشند پرداختیم و پس از آن نیز برخی از نکات مهم در انتخاب وکیل را مورد تشریح قرار دادیم. اکنون از شما می‌خواهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با سایر مخاطبان مجله حقوقی برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا